Plakaty Wielkoformatowe - Budownictwo - Remont i Wykończenia

W branży remontowej marketing na lokalnym rynku to klucz do sukcesu i pozyskiwania nowych klientów na świadczone usługi. Obecnie możliwości marketingowe ograniczają się nie tylko do reklamy w sieci, ale również reklamy stacjonarnej. Dla firm z branży remontowej proponujemy plakaty wielkoformatowe, które jeszcze niegdyś zarezerwowane były jedynie dla dużych korporacji. Obecnie z takich środków promocji mogą skorzystać również o wiele mniejsze przedsiębiorstwa.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Plakat wielkoformatowy to uniwersalny środek reklamowy, który można zamontować w wielu miejscach. Dzięki temu sama reklama może być doskonale widoczna i może znakomicie sprawdzić się w konkretnym zastosowaniu. Postawienie na tego rodzaju produkt może dać bardzo dobre efekty. W naszej drukarni internetowej posiadamy bardzo szeroki wybór tego rodzaju materiałów reklamowych. Każdy plakat został opracowany przez doświadczonych grafików, którzy dobrali odpowiednie grafiki oraz rozkład wszystkich elementów, które znalazły się na plakacie.
Czytaj więcej
Pokaż:

DUŻA EKSPOZYCJA DANYCH

Mamy w naszej ofercie dwa formaty plakatów, przy czym ten wariant jest nastawiony na zwiększoną ilość wolnego miejsca, które możesz samodzielnie wykorzystać. To doskonała opcja wtedy, kiedy jest konieczność umieszczenia dużego logo, które będzie widoczne z daleka albo przekazania dużej ilości informacji. Zadbaliśmy o odpowiednią proporcję pola tekstowego i detali graficznych, które mają ściągać na plakat uwagę konsumentów. I choć grafika zajmuje tu mało miejsca, to jednak użycie odpowiednich, sugestywnych kształtów i żółtego koloru robi swoje. To kapitalna oprawa dla twojego logo bądź nazwy, danych adresowych i opisu oferty.

TU PANUJE HARMONIA

Plakat to bardzo często wykorzystywana forma reklamy. Nie generuje wysokich kosztów, a jest bardziej widoczny niż zwykłe ulotki. Można go zawiesić w wielu miejscach, między innymi w zaprzyjaźnionych punktach usługowych czy sklepach. Aby jednak nie spotkały się z niechęcią ze strony właścicieli muszą się prezentować gustownie i dość neutralnie. Nasza propozycja graficzna zapewnia taki efekt, jest bowiem bardzo ciekawa, ale zarazem stonowana i elegancka. Wpasuje się w każdy wystrój wnętrza, ale jednocześnie wskaże konsumentom wasz zakres działań.

SUGESTYWNIE I EFEKTOWNIE

Plakat to bardzo wygodna forma reklamy, która nie generuje wielkich kosztów, a trafia do szerszego grona konsumentów niż ulotka. No i dodatkowo promuje twoją ofertę w sposób bierny, bez nakładów na dystrybucję. Wystarczy znaleźć odpowiednie lokalizacje na powieszenie plakatów, oczywiście legalne. No i trzeba postarać się o odpowiednio sugestywny i efektowny wygląd tej reklamy. Jeśli działasz w branży stolarskiej, być może zainteresuje cię nasza propozycja. Jasno wskazuje tematykę oferty, a przy okazji jest bardzo miła dla oka.

ODPOWIEDNIA PROPORCJA GRAFIKI I INFORMACJI

Skuteczna reklama na plakacie musi się odpowiednio prezentować, aby przynosić wymierne skutki. Zastanawiasz się, jak powinien wyglądać? Musi mieć efektowną grafikę, która wpada w oko i zapada w pamięć, a przede wszystkim od razu kojarzy się z branżą budowlaną i przywodzi na myśl, że jesteście profesjonalistami. Nasza propozycja ma to wszystko, a dodatkowo oferuje coś jeszcze. To duży obszar tekstowy, na którym możesz umieścić nie tylko dane kontaktowe, ale także zakres usług oraz największe atuty twojej firmy.

PLAKAT DLA STOLARNI? PROSZĘ BARDZO!

Myli się ten, kto myśli, że taka stolarnia nie potrzebuje reklamy. To przecież także firma, która musi walczyć o klienta, bo konkurencja nie śpi. Musi też informować otoczenie o swoim istnieniu, bo to przysporzy nowych klientów. Wiedząc, że niedaleko jest fajna stolarnia, więcej osób zechce mieć w domu meble lub ozdoby z drewna na zamówienie, tym bardziej, że coraz bardziej docenia się ręczną, unikatową robotę. Stworzyliśmy więc minimalistyczny plakat, który z powodzeniem rozpropaguje firmę w najbliższej okolicy.

STAWIAMY NA CZYTELNY PRZEKAZ

Do swojej roboty podchodzicie bardzo poważnie, bo przecież budownictwo wymaga dużej odpowiedzialności. Znacie się dobrze na nowoczesnych technologiach, używacie profesjonalnego sprzętu. To wszystko widać na naszej propozycji szablonu graficznego na plakat reklamowy. Na jasnym tle króluje grafika dość prosta i techniczna, ale dzięki żółtym detalom też przyjazna i energetyczna. Pole na nazwę firmy z użyciem dużej czcionki, również w kolorze żółtym sprawia, że ta informacja wybija się na pierwszy plan.

PLAKAT EKSPERTA OD KOLORÓW

Kolor, jakich użyjecie do reklamowania swoich usług mają ogromne znaczenie. To od nich zależy, jakie wrażenie odniosą konsumenci i jaki wizerunek twojej firmy powstanie. W naszej ofercie znajdziecie różne warianty szablonów graficznych, a ten plakat bazuje na ciepłych, ciekawych barwach, które budują pozytywną energię i zaufanie do waszych umiejętności. Dla potencjalnych klientów staje się jasne, że firma, która ma taką reklamę, zna się na najnowszych trendach w urządzaniu wnętrz i chętnie zalecą wam remont.

PRZYCIĄGAMY UWAGĘ I INFORMUJEMY

Plakat ma sporo zalet. Można go rozwiesić w większej ilości miejsc niż baner, a jego potencjał reklamowy i informacyjny jest o wiele większy niż ulotki. Dlatego ta forma zyskuje sobie coraz więcej zwolenników, a my staramy się dostarczać wam coraz to lepsze wzory graficzne. Tutaj hit, betonowe tło i narzędzia, czyli detale, które od razu kojarzą się z firmą remontową. Do wszechobecnej szarości dodaliśmy czerwone elementy, które sprawiają, że plakat jest wyrazisty i jednocześnie utrzymany w najmodniejszym trendzie graficznym.

JAKA REKLAMA, TAKIE USŁUGI?

To, jak prezentuje się reklama twojej firmy, w dużej mierze daje obraz tego, jaki masz styl pracy, usposobienie, stosunek do klientów i wykonywanych zleceń itd. Wiemy, że nasi klienci mają różne osobowości, więc i nasze propozycje graficzne są bardzo różnorodne. Ten wariant plakatu z pewnością będzie odpowiedni dla tych, którzy do swojej działalności podchodzą z większym luzem i humorem. Nie chodzi tu rzecz jasna o niefrasobliwe traktowanie pracy, ale pozytywne podejście do niej. Za wesołą reklamą stoi wesoły fachowiec.

POPRAW SWOJĄ WIDOCZNOŚĆ W PRZESTRZENI

Dobra reklama przydaje się zawsze, nie tylko w czasie niskich dochodów i małej ilości klientów. W przypadku branży remontowej i wykończeniowej najważniejsza jest rozpoznawalność w najbliższym otoczeniu, bo zwykle są to usługi o zasięgu lokalnym. Jeśli szukasz dobrego rozwiązania na każdą kieszeń, mamy dla ciebie plakat reklamowy, który wyróżni twoją firmę i sprawi, że konsumenci zapamiętają nazwę firmy. Wielu z ich wychwyci go z tłumu, zrobi zdjęcie, a kiedy zaplanują remont, zadzwonią właśnie do ciebie.

PLAKAT Z DRABINĄ W TLE

Branża remontowa zwykle nie zajmuje się modnym designem swoich materiałów reklamowych. W zasadzie często firmy mają jedynie wydrukowane kartki do wyklejania słupów albo proste, zwykłe wizytówki. Nic w tym dziwnego, to zajęci ludzie i nie mają głowy do wymyślania materiałów graficznych, które zareklamują ich usługi. To nasze zadanie, więc mamy dla was ciekawą grafikę na plakat reklamowy. W tle ujęcie wnętrza z rozstawioną drabiną jako sugestia dla konsumenta, a na czerwonym panelu wszystkie potrzebne informacje.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: