Roll-up - Medycyna - Masażysta

Usługi masażystów mogą być promowane w zdecydowanie skuteczniejszy sposób. Warto w tym celu sięgnąć po nowoczesne materiały reklamowe, które świetnie sprawdzą się w danym zastosowaniu i pozwolą na pozyskanie nowych klientów. Przykładem tego rodzaju materiałów mogą być roll-upy z naszej oferty. Z myślą o masażystach przygotowaliśmy szeroki wybór dopracowanych w szczegółach roll-upów, które sprawdzą się świetnie w zastosowaniach reklamowych.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wszystkie roll-upy oferowane przez nasze przedsiębiorstwo charakteryzują się świetnym wykonaniem. Każdy z banerów jest wykonany z użyciem nowoczesnych technik druku, które gwarantują znakomite odwzorowanie kolorów i pozwalają cieszyć się rewelacyjnym wyglądem banneru. Roll-up sprawdzi się jako reklama zarówno na targach branżowych, jak i w przypadku ustawienia go przed gabinetem. Razem z naszym klientem dopracujemy baner i pomożemy w uzyskaniu konkretnego efektu wizualnego. Możesz być pewien, że z nami promowanie prowadzonego przedsiębiorstwa nie będzie stanowiło żadnego problemu.
Czytaj więcej
Pokaż:

PROFESJONALNA PROMOCJA USŁUG

Mobilny rollup może stać przed twoim gabinetem, ale także podróżować z tobą do klienta. Tak przygotowane stanowisko, nawet podczas umówionej usługi albo podczas targów branżowych będzie się prezentować bardzo profesjonalnie i doskonale wpłynie na budowę wizerunku twojego gabinetu. Proponowana grafika wyraźnie wskazuje tematykę, na które skupia się twoja działalność. Użyte kolory tworzą miłą dla oka harmonię i doskonale budują zaufanie poprzez pozytywne odczucia. A do tego dane kontaktowe do firmy są optymalnie wyeksponowane.

REKLAMA, KTÓRA SPRAWDZI SIĘ WSZĘDZIE

Jednym z bardzo przydatnych elementów kampanii reklamowej jest z pewnością rollup. Jeśli wystawiasz się na branżowych targach bądź organizujesz poza gabinetem sesje terapeutyczne, zawsze warto rozstawić się z taką reklamą, ponieważ dzięki temu klienci utrwalają w swojej pamięci grafikę oraz nazwę lub twoje nazwisko. Nasza propozycja bardzo łatwo wpadnie wszystkim w oko, pozostawi bardzo miłe skojarzenia oraz wzbudzi zaufanie. Po evencie rollup łatwo złożysz i włożysz do samochodu. A na co dzień może stać np. na korytarzu przed wejściem do gabinetu.

POKAZUJEMY WSZYSTKIM SWOJE USŁUGI

Roll up zamawiacie wtedy, kiedy pojawia się konieczność posiadania reklamy mobilnej. To często obecność na różnych eventach branżowych, gdzie macie szansę zaprezentować swój salon i przyciągnąć nowych klientów. Jednak wtedy roll up musi być widoczny z daleka i wyróżniać się w tłumie. Nasza propozycja to zapewnia, ponieważ stawia na bardzo modną kolorystykę, mocno zapada w pamięć i przekazuje ważne informacje. Klient, jeśli zechce może dowiedzieć się więcej na temat usług w sieci, np. z użyciem kodu QR.

NA PIERWSZYM MIEJSCU NAZWA

Twój rollup powinien być przygotowany do różnych funkcji. Możliwe, że będzie stał w holu salonu albo na korytarzu przed gabinetem, ale możliwe także, że wyruszy na targi branżowe lub na event u większego klienta. Nasza grafika sprawi, że w każdej tej sytuacji rollup zaprezentuje się efektownie i profesjonalnie. Duże pole tekstowe pozwala na takie wyeksponowanie nazwy firmy, że będzie widoczna z daleka. Natomiast grafika przedstawiająca masażystkę w akcji i zrelaksowaną klientkę będzie automatycznie budować pozytywny wizerunek gabinetu.

PRZEKONUJEMY NIEPRZEKONANYCH

Podstawową rolą reklamy jest przekonać do działań twojej firmy tych, którzy jeszcze nie korzystali z usługi. Wiadomo, że obecni klienci, jeśli będą zadowoleni to będą wracali co jakiś czas i do nich już z reklamą nie trzeba trafiać. Takie działania promocyjne mają przekonać nieprzekonanych, czyli w tym przypadku męską część potencjalnej klienteli. Mężczyźni rzadziej zaglądają do salonów masażu, może dlatego, że wszystkie reklamy są bardzo kobiece? Czas to zmienić i ty możesz wykorzystać tą niszę.

SPECJALNA GRAFIKA NA TARGI

Opracowując ten roll up skupiliśmy się na stworzeniu właściwego klimatu. Postawiliśmy na grafikę, która budzi zaufanie i zachęca do skorzystania z usług, które usuwają ból lub relaksują. Jest na tyle sugestywna, że nie ma tu konieczności opisywania zakresu działania, choć oczywiście można. W zamian za to jest sporo miejsca na dane kontaktowe napisane dużą czcionką, co sprawia, że nawet na hali wystawienniczej będzie z daleka widać twoje stanowisko. Postaw na czytelny przekaz, a efekty przyjdą zaskakująco szybko.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: