Roll-up - Motoryzacja - dealer

Czy roll-up sprawdzi się jako reklama salonu samochodowego? Oczywiście, będzie jednym ze skuteczniejszych przekazów promocyjnych trafiających do potencjalnych klientów. Tym bardziej, że można z jego użyciem promować cała markę albo waszą misję handlową, ale także poszczególne modele albo zapowiedzi nowych rozwiązań technicznych, które warto śledzić. Roll-up to uniwersalna reklama, której można użyć w dowolny sposób, dopasowany do aktualnej polityki sprzedażowej firmy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Szczególną zaletą tej formy reklamy jest jej mobilność. Roll-up łatwo się składa i rozkłada, więc w każdej chwili można go przemieścić we właściwe miejsce w salonie albo zabrać ze sobą np. na prezentację oferty u klienta albo na stoisko na targach motoryzacyjnych. Dodatkowo roll-up reklamowy nie kosztuje dużo, a grafikę w kasecie można wymieniać, np. wtedy, kiedy zmienia się branding firmy albo wchodzi na rynek nowy model pojazdu. Ponadto, poza ofertą marki można zadbać o dodatkowy roll-up promujący tylko twoją firmę, z nazwą samego dealera.
Czytaj więcej
Pokaż:

TAK SIĘ BUDUJE PRESTIŻ FIRMY

Nieważne czy prowadzisz warsztat samochodowy, komis czy myjnię, zawsze warto popracować trochę nad wizerunkiem firmy i podnieść jej prestiż. Pomoże ci w tym ten atrakcyjny i efektowny rollup, który może stać np. przed firmą, a dodatkowo służyć za reklamę na targach i innych eventach. Na jasnym tle prezentuje się super bryka, która przyciągnie wzrok każdego, a dodatkowo spowoduje odpowiednie skojarzenia. Konsumenci docenią twoją dbałość o takie szczegóły i nabiorą szybko przekonania, że twoja sprzedaż albo usługi są profesjonalne i godne zaufania.

WYRÓŻNIAJCIE SIĘ WSZĘDZIE

Grafika na reklamowy rollup dla firmy motoryzacyjnej to nie lada wyzwanie. Musi być bardzo efektowna, charakterna, mocno nawiązująca do tematyki działania i mieć w sobie coś, co ją wyróżnia wśród wielobarwnego otoczenia. Trudne, ale jak widać na proponowanej grafice, jest to do wykonania. Z takim rollupem wyróżnisz się nawet na branżowych targach, gdzie pełno będzie motoryzacyjnych detali. Nasza pomarańczowa bryka i twoje logo na charakternej czerni zainteresuje każdego przechodnia i sprawi, ze zapozna się z twoją ofertą.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: