Roll-up - Prawo - Radca prawny

Radca prawny
Pokaż:

TAK ZBUDUJESZ DOBRY WIZERUNEK

Poza ulotkami i plakatami, warto także do swojej kampanii reklamowej włączyć mobilną formę promocji. Taki rollup można postawić w firmie albo przed wejściem, ale także zabrać ze sobą na prezentację do większego klienta, z którym być może podpiszecie umowę na obsługę prawną. Przyda się także na szkoleniach, eventach i targach, a nasza grafika zapewni im zawsze odpowiednią widoczność, nawet z dużej odległości. Na tym formacie doskonale wyeksponujesz nazwę i nazwiska, ale także wzbudzisz respekt u klientów i w prawniczym środowisku.

NOWOCZESNY WIZERUNEK

Reklama mobilna, jaką jest rollup może mieć różne zastosowanie. Przez większą część roku może stać np. na korytarzu przed siedzibą kancelarii lub w budynku, w którym mieści się więcej firm. Będzie wtedy wskazywał klientom ich cel. Może też stać w holu firmy, jako graficzna oprawa reklamowa. Ale czasami może także wyruszyć z wami na branżową imprezę albo wykład. W każdej takiej sytuacji musi prezentować się okazale i podkreślać twój profesjonalizm, a nasza propozycja graficzna zapewnia taki efekt.

TYLE WYSTARCZY, ŻEBY ZACHWYCIĆ

Minimalizm w przypadku reklamy dla kancelarii radcy prawnego jest jak najbardziej wskazany. W twojej profesji liczą się fakty, wiedza i chłodna kalkulacja, więc i reklama powinna korespondować z charakterem działania. Nasza propozycja na rollup firmowy spełnia taki warunek. Białe tło świetnie kontrastuje ze stylowymi, grafitowymi detalami. Wielki paragraf dokładnie określa temat, a jego przechylone położenie potrafi zaintrygować i przyciągnąć wzrok konsumenta. Poniżej nazwa kancelarii lub imię i nazwisko prawnika oraz podstawowe dane. Tyle wystarczy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: