Roll-up - Rozrywka - Dj

Każda skuteczna kampania reklamowa jest przede wszystkim dobrze dopasowana do specyfiki działania. Dlatego w naszej ofercie można znaleźć zróżnicowane narzędzia marketingowe w postaci wydruków reklamowych i dobrać sobie te właściwe. Tobie proponujemy przede wszystkim roll-up, mobilny sposób na promowanie swoich usług. Dlaczego? Bo pracujesz w wielu miejscach i właśnie w ten sposób możesz się bardzo skutecznie reklamować.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Oczywiście, jeżeli masz biuro stacjonarne to taki roll-up również będzie świetnym pomysłem na reklamę, ale przede wszystkim powinien zawsze wyruszać z tobą do klienta, dla którego akurat będziesz grać. Zawsze warto zapytać w lokalu albo w hotelu, w którym odbywa się impreza, czy jest możliwość rozstawienia twojej reklamy w holu albo innym widocznym miejscu. Roll-up jest kompaktowych rozmiarów i nie będzie nigdzie przeszkadzał, a wybrana u nas grafika z pewnością wkomponuje się każde, nawet najbardziej dizajnerskie wnętrze.
Czytaj więcej
Pokaż:

POKAŻ, ŻE JESTEŚ PROFESJONALISTĄ

Reklama mobilna to doskonały pomysł, zwłaszcza w twojej branży. Bywasz w różnych miejscach i skupiasz uwagę ludzi, którzy są w dobrych, imprezowych nastrojach. Warto więc wozić ze sobą taki efektowny roll-up, który może stanąć na czas imprezy przed salą weselną, w holu hotelu albo klubu nocnego itp. Wśród gości mogą być potencjalni klienci, którzy niebawem zamierzają zorganizować swoje wydarzenie, a wtedy sięgną do pamięci i zapytają obecnych gospodarzy o telefon do ciebie albo wrócą do zrobionego przez siebie zdjęcia.

ZANURZ SIĘ W ŚWIAT DŹWIĘKÓW

Dolna część projektu została wypełniona czystym białym tłem, na którym umieszczono istotne informacje, takie jak adres czy numer telefonu, używając delikatnej czarnej czcionki. Wyżej, na tle wibrantnego żółtego koloru, widnieją dane osobowe oraz nazwa firmy, zapisane czytelną czarną czcionką. Pomiędzy tymi dwoma obszarami znajduje się grafika przedstawiająca nasz innowacyjny adapter muzyczny.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: