Ulotki - Aranżacja wnętrz

Ma dusze artysty, głowę pełną pomysłów, a świat widzi w kolorach, fakturach i detalach. Nie, to nie tylko opis grafika komputerowego czy pracownika agencji reklamowej, tylko specjalisty od aranżacji wnętrz. A dokładniej – Ciebie, czyli wszechstronnego kreatora, który już w kilkanaście minut może samodzielnie zaprojektować spersonalizowaną ulotkę reklamową!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Udostępniamy Ci szablony tematycznych, branżowych ulotek. Wystarczy, że wybierzesz jeden z nich i potraktujesz go jak wnętrze aranżowanego salonu lub kuchni, a następnie – skorzystasz z naszego kreatora, który umożliwia szybkie spersonalizowanie wzoru i nadanie mu artystycznego, niepowtarzalnego sznytu.

Przesuwaj lub burz marketingowe ściany, ozdabiaj je reklamowymi stiukami, oklej fototapetą lub udekoruj tematycznymi obrazami. Dodaj do tego kilka graficznych punktów świetlnych podkreślających firmowe logo i tekst, który w oryginalny sposób przedstawi zakres proponowanych usług. Zaprojektuj własne ulotki reklamowe, wybierz ilość i rodzaj, a potem zamów nas – profesjonalną ekipę drukarską, która urzeczywistni projekt i sprawi, że stanie się on najlepszą wizytówką Twojej pracy.
Czytaj więcej
Pokaż:

UMEBLOWANA PRZESTRZEŃ NA SELEDYNOWYM TLE

Górna połowa każdej ze stron ulotki zawiera schematyczny rysunek ładnie urządzonego pomieszczenia. Grafika ta przywołuje skojarzenia z wnętrzarstwem, czyli sztuką urządzania wnętrz. Druk przeznaczony zarówno do promowania usług projektantów różnego rodzaju przestrzeni (mieszkania, domy, firmy instytucje), jak i firm wykonujących meble na zamówienie (na wymiar).

TEKST I GUSTOWNIE URZĄDZONE WNĘTRZE

Dwustronna ulotka o poziomym układzie treści. Charakteryzuje ją seledynowe, jednobarwne tło, grafika (rysunek gustownie urządzonego wnętrza) oraz czarny kolor czcionki. Ilustracja zajmująca lewą połowę każdej ze stron wyraźnie komunikuje, jakiej branży dotyczy promocja. Trzy obszerne pola tekstowe pozwalają na szczegółowe zaprezentowanie oferty.

SELEDYNOWO, FANTAZYJNIE, PRAKTYCZNIE

Praktyka planowania przestrzeni, tak by spełniała wymagania estetyczne i funkcjonalne, to nie lada sztuka. Ulotka zaprojektowana specjalnie dla osób projektujących różnego rodzaju wnętrza oraz meble. Seledynowe, jednobarwne tło ulotki gwarantuje, że będzie się ona wyróżniać spośród innych druków tego typu.

OTWÓRZ SIĘ NA BARWĘ ORAZ KSZTAŁT

Kolorystyka (pomarańcz i błękit) niewielkich figur geometrycznych zawartych w ulotce nadaje temu dwustronnemu projektowi dynamiki i oryginalnego charakteru. Dwa stosunkowo obszerne pola tekstowe dają możliwość zaprezentowania firmy i jej usług. Cztery pola na ilustracje umożliwiają prezentację fotografii przedstawiających najlepiej zaprojektowane wnętrza.

POZIOMO, POMARAŃCZOWO, Z FANTAZJĄ

Białe tło przypomina pustą przestrzeń do zaaranżowania. Pomarańczowe i błękitne elementy nadają ulotce charakteru, dynamiki i stanowią o jej oryginalności. Tu, tak jak w przypadku aranżacji wnętrz, kilka niewielkich, kolorowych elementów całkowicie odmieniło przestrzeń, czyniąc ją oryginalną i niepowtarzalną.

POMARAŃCZOWY UKŁAD PRZESTRZENI

Projektowanie przestrzeni, a w szczególności wnętrz domów, wymaga wyobraźni. Pomysłowa szata graficzna ulotki (białe tło wraz z pomarańczowymi i błękitnymi elementami) daje możliwość architektom i projektantom wnętrz zaprezentowania swojej oferty zarówno w formie tekstu (dwa pola tekstowe), jak i obrazu (możliwość umieszczenia na ulotce trzech ilustracji).
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: