Ulotki - Medycyna - Służba zdrowia

Służąc zdrowiu, nie zapominaj o ludziach. Ulotka reklamowa to przepustka do zdrowia i pogoni za nowymi Klientami. Spróbuj, by obudzić nową gałąź biznesu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Magiczne określenie – służba zdrowia. To nie zawód, to nie praca, to styl życia. Służysz zdrowiu – jest to najważniejszy rodzaj służby, bez względu na to, co inni mają do powiedzenia, bo Ty wyciągasz rękę do wszystkich, bez względu na wyznanie, przynależność etniczną, czy obywatelstwo. Lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni – wszyscy są po to, by chronić życie. Niezwykłe i warte podziwu. To moc, którą mamy w sobie daje Nam możliwość gonienia marzeń i osiągania niezwykłych sukcesów. Jeśli pragniesz, by świat dowiedział się o tym, co robisz i co masz do zaoferowania, motywy doskonale wpasowujące się w tematykę służby zdrowia, pomogą skomponować ulotkę, obok której nie będzie można przejść obojętnie. Niezwykłe, że świat rozbrzmiewa w rytmie, którego każdy chciałby się nauczyć. Masz szansę stanąć na czele świata dbającego o innych – świata medycznych sztuczek. Spróbuj wbić się w niszę reklamową i obudzić nową gałąź biznesu – wszak, dlaczego ludzie mają nie wiedzieć, gdzie znajduje się lekarz, który zna się na rzeczy i pomoc medyczna, będąca na wezwanie? Twój ruch – wybieraj i osiągaj wiele!
Czytaj więcej
Pokaż:

PRZEKAŻ JAK NAJWIĘCEJ INFORMACJI

Prowadzenie działalności medycznej to nie jest okazja do epatowania ozdobnikami, kolorami i krzykliwą reklamą. Od takich miejsc konsument, a w zasadzie pacjent, oczekuje konkretnej wiedzy i pomocy. Dlatego nasza grafika skupia się wyłącznie na symbolice, która pozwoli szybko skojarzyć ją z medycyną i zainteresować odbiorcę. Aby zainteresowanie zostało przekute w wizytę w placówce, w ślad za kojarzeniem symbolu powinna pójść błyskawiczna informacja, w jakim zakresie zamykają się wasze usługi. Wtedy potencjalny pacjent będzie mógł ją szybko dopasować do swoich potrzeb.

DUŻO MIEJSCA NA WAŻNĄ TREŚĆ

Profesjonalne usługo medyczne kojarzą się nam ze sterylną czystością, fachowym i konkretnym podejściem do każdego zagadnienia medycznego oraz uporządkowaniem. Ulotka z naszą minimalistyczną grafiką z pewnością będzie zapowiedzą takiej jakości obsługi i wysokiego poziomu wiedzy medycznej, a tym samym nadzieją na uzyskanie skutecznej pomocy i poprawę zdrowia. Laska Eskulapa będzie nad wszystkim czuwać, a duża ilość bieli zbuduje wizerunek placówki godnej zaufania i jednocześnie pozwoli na przekazanie dużej ilości informacji.

MINIMALISTYCZNIE, ALE KONKRETNIE

Laska Eskulapa czy inaczej Asklepiosa doczekała się już setek interpretacji graficznych, ale jej powszechność dzięki tym zabiegom stała się szersza i dziś każdy wie, co symbolizuje. Dlatego stworzyliśmy grafikę, która opiera się wyłącznie na owej lasce w bardzo nowoczesnej odsłonie i jest zupełnie wystarczająca, aby przyciągnąć wzrok osób zainteresowanych usługami medycznymi. Ten minimalizm w zakresie detali sprawił, że powstało bardzo duże pole tekstowe, na którym można wpisać nie tylko dane kontaktowe. Wystarczy miejsca także na katalog usług i inne informacje.

KADUCEUSZ NA DOBRE I ZŁE

Kaduceusz jako symbol spokoju, harmonii i medycyny jest powszechnie znany jako symbol lekarzy, aptekarzy i specjalistów w zakresie zdrowia. Doskonale, gdy dany element kojarzy się z typową grupą zawodową – wybierz swoją ulotkę reklamową i zaproponuj Klientom swoje powszechnie znane i cenione usługi. Rozwiń skrzydła, zanim swoje zdąży rozwinąć konkurencja. Trzymamy za Ciebie kciuki – masz to coś, teraz wystarczy chcieć i zacząć działać!

WARTOŚCI, KTÓRYCH WSZYSCY NIE ZNAMY

Czym dla Nas jest zdrowie ducha i ciała? To dwa odrębne aspekty, z których o tym pierwszym często zapominamy, borykając się z problemami natury psychicznej. Czas poznać miejsce, które pomoże rozwiązać każdy problem, prawda? Zajmujesz się medycyną, prowadzisz kursy jogi, medytację leczniczą bądź pracujesz w służbie zdrowia? Daj się poznać i pokaż światu, że, aby mieć, wystarczy chcieć. Zdrowie to podstawa – niech będzie ono tak samo ważne w aspektach fizycznych, jak i sferze ducha.

Z HARMONIĄ I SPOKOJEM W TLE

Co na świecie najpowszechniej uznawane jest za kojące i idealnie wpływające na organizm? Odpowiedź jest oczywista – nie jest nim żaden przedmiot, ani osoba. To kolor pełen aromatycznej zieleni, który łagodzi zmysły i obyczaje. Ulotka reklamowa z motywem kaduceusza na zielonym tle to idealny środek autoprezentacyjny dla każdego, kto zajmuje się medycyną, prowadzi usługi z zakresu medytacji i oczyszczenia biologicznego. Pokaż Klientom, jak ważna jest harmonia, a dobre imię firmy wyklaruje się same…
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: