Ulotki - Środowisko i Przyroda - Odnawialne źródła energii

Kiedy planujesz kampanię reklamową swojej firmy, nie może w twojej koncepcji zabraknąć ulotki, ponieważ to wciąż podstawowe i skuteczne narzędzie marketingowe. Ulotka sprawdza się w każdej branży, nie wymaga dużych nakładów finansowych i pozwala na konkretne, kompaktowe przedstawienie swojej oferty. A do tego, zainteresowany odbiorca nie musi nic zapamiętywać, może ją po prostu zabrać do domu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Aby konsument nie wrzucił twojej ulotki od razu do śmieci, musi go coś zainteresować. To jest kluczowy moment, który może potem zaowocować zleceniem dla twojej firmy. W naszej ofercie dla firm, które zajmują się odnawialnymi źródłami energii, znajdziesz spory wybór grafik na ulotki, które przyciągają uwagę. Nawiązują do tematu na tyle sugestywnie, że od razu wiadomo o co chodzi i budzą same pozytywne odczucia. Wybierz wzór ulotki, który najlepiej pasuje do profilu twojej firmy i przekonaj się, że ulotki to strategiczny element twojej kampanii.
Czytaj więcej
Pokaż:

BŁĘKIT, KTÓRY PRZYCIĄGA

Ulotka w tym formacie i w tej odsłonie graficznej ma kilka zalet i praktycznie żadnej wady. Najwięcej miejsca zajmuje błękitne niebo, które ma mocno przyciągać uwagę i jest w tym bardzo skuteczne. Przemierzając ten błękit docieramy do dolnej części grafiki, gdzie wszystko staje się jasne. Konsument nie musi się domyślać, przekaz jest oczywisty. A przy okazji, duża niebieska przestrzeń jest doskonałym tłem dla eksponowania nazwy firmy i danych kontaktowych. Na drugiej stronie ulotki zmieści się natomiast firmowe motto albo mały katalog usług.

INFORMACJE ZAWIESZONE W POWIETRZU

Dobra reklama opiera się na odpowiednich sugestiach, dlatego zanim się zdecydujesz na wybór właściwej grafiki, która będzie promowała twoją działalność, zastanów się nad swoimi priorytetami. Jeśli więc mocno wierzysz, że twoje usługi z dziedziny alternatywnych źródeł energii mogą zmienić nasze środowisko na czystsze i bardziej przyjazne, spróbuj to pokazać na swojej ulotce. Z naszą propozycją to możliwe, konsumenci szybko zauważą ten przekaz i nabiorą zaufania do podanych w ten sposób informacji, które po prostu wiszą w przejrzystym, czystym powietrzu.

CIEKAWE PROPORCJE DETALI

Ulotka w formacie poziomym z grafiką pełną nieba znacznie różni się od tradycyjnej ulotki, ponieważ naturalnie wymusza inne ułożenie i proporcję detali. Teraz panele i wiatraki nie widnieją na dole, zdominowane przez niebo, a stanowią równorzędny i równoprawny element przestrzeni. Te zupełnie odmienne proporcje oferują inną, ciekawą harmonię i potencjał dla efektownego wyeksponowania nazwy firmy, danych kontaktowych i np. krótkiego katalogu usług czy zakresu oferowanych prac. Dobry i dobrze podany przekaz ideowy oraz reklamowy.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: