Ulotki - Środowisko i Przyroda - Usługi dla zwierząt

Każda branża ma swoją specyfikę i dlatego w każdej z nich sprawdzają się inne narzędzia marketingowe. W przypadku usług dla zwierząt najważniejszym celem będzie dotarcie ze swoją reklamą do konsumenta lokalnego. Wtedy najlepiej sprawdzają się plakaty, banery, ale także popularne ulotki. Można je zostawić w zaprzyjaźnionym sklepie, u fryzjera i w wyznaczonych miejscach na klatkach schodowych w blokach.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Ulotki sprawdzają się także w parkach, na festynach czy na targach branżowych czyli wszędzie tam, gdzie bywa dużo zwolenników zwierzęcych pupili. Pamiętaj jednak, że nazwa „ulotka” ma swoje uzasadnienie. Jeśli nie przykujesz skutecznie uwagi konsumenta w pierwszej chwili, twoja reklama wyląduje w koszu. Dlatego warto zerknąć do naszej oferty, bo tam czekają grafiki reklamowe dla twojej branży, które mocno wpadają w oko i sprawiają, że odbiorca chce się zapoznać z treścią. A to już pierwszy krok do tego, żeby ulotkę zachował i skontaktował się z twoją firmą.
Czytaj więcej
Pokaż:

WYPROMUJ SWOJE LOGO

Ta mała ulotka ma w sobie sporą moc promocyjną, którą zawdzięcza swojemu formatowi. Jest podłużna i wąska, dlatego wszelkie detale grafiki są na niej ułożone w zupełnie inny sposób niż na pozostałych formatach reklamowych. Sprawdź jak prezentuje się ulotka DL opracowana specjalnie dla twojej pasieki. Na samej górze można kapitalnie wyeksponować logo, nazwę gospodarstwa albo po prostu twoje imię i nazwisko z użyciem dużego rozmiaru czcionki. To sprawi, że klienci szybko zapamiętają markę. Identyfikację wzmocni także energetyczny kolor tła.

AUTOMATYCZNE SKOJARZENIA

Skuteczna reklama, zwłaszcza w przypadku ulotek, powinna być bardzo intuicyjna. Tylko w ten sposób można przykuć uwagę odbiorcy na tyle, żeby nie wyrzucił ulotki zaraz po jej otrzymaniu. Nasz wzór ma przepotężny atut w postaci ciekawej barwy na całej powierzchni. Ta głęboka, miodowa żółć potrafi zahipnotyzować każdego. Do tego kilka drobnych pszczół spacerujących po plastrze miodu i już mamy zaciekawienie tematyką oraz ofertą. Nie musisz wiele robić, po prostu wybierz tą grafikę, dodaj swoją nazwę i dane kontaktowe, a potem złóż zamówienie.

PRZYCIĄGAMY MIODOWYM KLIMATEM

Ta ulotka zainteresuje każdego. Przyciąga uwagę klimatyczną, słoneczną kolorystyką i od razu czuć tutaj pozytywną energię. Spod żółtego tła wyłania się na części grafiki kawałek plastra miodu i kilka pszczół, co budzi zainteresowanie u każdego odbiorcy. Temat pozyskiwania miodu i innych produktów od pszczół wciąż stanowi pewnego rodzaju wiedzę tajemną, która nie jest powszechnie znana. Z taką grafiką sprawisz, że każdy choć przez chwilę rzuci okiem na ulotkę, być może schowa ją do kieszeni, a w niedługim czasie nabierze ochoty na twoje produkty.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: