Wizytówki online Strona 31

Pokaż:

TNIEMY CENY

Prowadzisz outlet odzieżowy? W twoim sklepie są zawsze promocje i niskie ceny? Jeśli tak to tą wizytówkę stworzyliśmy specjalnie dla ciebie. Na białym tle, z obu stron wizytówki umieszczona została grafika przedstawiająca nożyczki przecinające metkę cenową. Niżej czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy, a niebieską pozostałe dane.

RÓŻOWA SUKIENKA

Obie strony wizytówki mają brązowe tło. Z przodu, w górnej części umieszczony został delikatny różowy pasek, w który zaprojektowana została nazwa przedsiębiorstwa. Niżej, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. W prawym dolnym rogu oraz na odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

CZARNY WIESZAK NA UBRANIA

Przód wizytówki ma czarne tło. Na samej górze, umieszczony został biały pasek, na którym, czarną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na samym dole oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została grafika wieszaka na ubrania.

BIAŁY WIESZAK

Wizytówka został pokryta z obu stron turkusowym tłem. Z lewej strony, czarną czcionką wypisane zostały takie dane jak: nazwa firmy, adres lokalu, numer telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail. Z prawej strony wizytówki oraz na jej odwrocie została umieszczona branżowa grafika białego wieszaka na ubranie.

BIAŁA KIECKA

Przód wizytówki oblany jest jasnym tłem. U góry w fioletowym kółku wpisana została grafika białej sukienki na wieszaku. Pod nią fioletową czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak nazwa firmy, czy adres lokalu. Z drugiej strony tło jest fioletowe, a jasne kółko ukazuje fioletowy kontur sukienki.

RÓŻOWY ADIDAS

Na obu stronach wizytówki została umieszczona branżowa grafika adidasa. Z jej lewej strony grubą i widoczną, białą czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z przodu, poniżej nazwy, delikatniejszą czcionką wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Tło z obu stron jest czarne.

BIAŁY ADIDAS

Na lewej strony wizytówki, delikatną, aczkolwiek widoczną czcionką wypisane zostały takie dane jak: adres sklepu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Z prawej strony umieszczona została półprzezroczysta grafika białego adidasa. Na nim, białą, grubszą czcionką umieszczona została nazwa lokalu.

STYLOWE SZNURÓWKI

Wizytówka oblana została różowym kolorem, wskazując, na to, że ten sklep specjalizuje się w obuwiu damskim. Na samej górze umieszczona została grafika przedstawiająca sznurówki. Niżej, delikatną czcionką zapisana została nazwa sklepu. W czterech białych paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

CZARNA SZPILKA

Wizytówka z obu stron pokryta jest jasnożółtym tłem. U góry umieszczona została branżowa grafika czarnej szpilki. Pod nim, czerwoną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Niżej, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Na odwrocie powtórzona została grafika szpilki.

FIOLETOWE SZPILKI

Przód wizytówki pokryty jest fioletowym tłem. Z prawej strony, żółtą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Z lewej strony pod żółtą nazwą firmy, został umieszczony żółty wielokąt, w którym umieszczone zostały fioletowe szpilki. Tył wizytówki jest żółty, a nazwa oraz wielokąt są fioletowe. Żółta jest również szpilka.

SKÓRZANA SOFA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na ciemnobeżowym tle wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, które powinny znaleźć się na wizytówce. Wyżej tło jest zielone, a nim znalazło się zdjęcie przedstawiające skórzaną sofę. Fotografia, również na zielonym tle, pojawiła się również na odwrocie wizytówki.

STARE KRZESŁO

Przód wizytówki podzielony jest na dwie części. W górnej na szarym tle umieszczona została grafika starego krzesła. Niżej, na białym tle, czarnymi literami zapisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Tył wizytówki oblany jest czarnym tłem, na którym powtórzona jest branżowa grafika.

KOLOROWY FOTEL

Wizytówka została pokryta żółtym tłem. Przez środek został poprowadzony biały pasek na którym umieszczone zostały ikony informacyjne. Z lewej strony do ikon dopasowane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony wizytówki oraz na jej odwrocie umieszczona została branżowa grafika, uzupełniona o nazwę firmy.

ŻÓŁTA SOFA

Przód wizytówki jest w kolorze jasnożółtym. W dolnej części, ciemną czcionką zapisane zostały wszystkie najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Na środku umieszczona została grafika sofy, a na niej umieszczono nazwę firmy. Tył wizytówki jest brązowy, a grafika sofy jest w kolorze brązowym. Całość jest prosta i przejrzysta.

ŻÓŁTE KRZESŁO

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. W górnej części, na białym tle umieszczona została grafika żółtego krzesła na kółkach, niżej żółtą czcionką zapisana został nazw firmy. Na żółtym tle w dolnej części wizytówki, białą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe.

BUJANY FOTEL

Głównym elementem tej wizytówki jest branżowa grafika przedstawiająca czerwony, bujany fotel. Pod nim czerwoną, delikatną aczkolwiek widoczną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, na dwóch białych paskach zostały wypisane wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Wizytówka pokryta jest jasnoniebieskim tłem.

MEBLE SALONOWE

Wizytówka pokryta jest jasnoniebieskim tłem. W dolnej części, umieszczono szare tło, na którym, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie najważniejsze informacje, takie jak adres, telefon, czy strona internetowa. Wyżej czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na obu stronach wizytówki umieszczona została grafika mebli.

BIAŁA SZAFKA

Wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. Na dole, na biały pasku, brązową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej, na brązowym tle umieszczone zostały białe elementy. Biała jest grafika szafki oraz pasek na którym zaprojektowana została nazwa firmy.

PIERŚCIONEK Z RUBINEM

Przód wizytówki oblany został bladą czerwienią. Ciemniejszym odcieniem tego koloru zapisane zostały: nazwa przedsiębiorstwa, a w trzech kolumnach wypisane zostały najważniejsze dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. Z tyłu wizytówki na mocnym odcieniu czerwieni znalazła się branżowa grafika.

PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM

Tło dla tej wizytówki jest jasno beżowe. Z prawej strony oraz na odwrocie została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca złoty pierścionek. Z lewej strony wizytówki, czarną czcionką wypisane zostały: nazwa firmy, jej adres, numer telefonu, adres e-mail oraz strona internetowa. Całość jest spójna i czytelna.

DIAMENT NA SZARYM TLE

Wizytówka z obu stron pokryta jest szarym tłem. W dolnej części, białą czcionka wypisane zostały takie dane jak: adres lokalu, strona internetowa, numer telefonu i adres e-mail. Wyżej, na ciemnej grafice diamentu zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy przedsiębiorstwa. Grafika diamentu umieszczona została również na odwrocie.

ZŁOTY DIAMENT

Z prawej strony wizytówki do złotych ikon informacyjnych zostały przypasowane, białą czcionką, niezbędne dane adresowe, telefonicznie i internetowe. Z lewej strony, żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok niej umieszczona jest grafika przedstawiająca złoty diament. Grafika powtó®zona jest również na odwrocie wizytówki

IMBRYK Z SERCEM

Ten projekt, to świetne połączenie trzech kolorów: granatowego, różowego i białego. Grantowe jest tło z obu stron wizytówki. Różową czcionką wypisane zostały takie dane jak: nazwa firmy, jej adres, numery telefonów, strona internetowa i adres e-mail. Biało-różowa jest grafika przedstawiająca imbryk z sercem.

ELEGANCKA FILIŻANKA

Obie strony wizytówki oblane zostały jasnobrązowym, wpadającym w beż tłem. U góry, na białym pasku zapisana została nazwa firmy. Na końcu paska umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca elegancką filiżankę. Niżej, w czterech linijkach wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne i adresowe.

Pokaż: