Wizytówki online Strona 32

Pokaż:

FIOLETOWY MIKSER

Przód wizytówki jest pokryty fioletowym tłem. W lewym górnym rogu umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Niżej w białym kwadracie umieszczony został fioletowy mikser. Z prawej strony, białą delikatną czcionką zapisane został niezbędne dane teleadresowe. Tył wizytówki jest biały, a na nim znajduje się nazwa firmy i logo.

MAŁY TOSTER

Głównym elementem tej wizytówki jest branżowa grafika przedstawiająca mały toster. Pojawiała się ona na obu stronach wizytówki. Z przodu, obok grafiki, zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Niżej, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe.

BRĄZOWE SKRZYPCE

Z prawej strony wizytówki, brązowa czcionką zapisane zostały najważniejsze dane telefonicznie, adresowe oraz internetowe. U gór, brązową, ale grubsza czcionką zapisana została nazwa nazwa firmy. Z lewej strony umieszczona została branżowa grafika, która pojawia się również na odwrocie. Tło tej wizytówki jest ciemno różowe.

ZŁOTA TUBA

Tło tej wizytówki jest ciemnoczerwone. W górnej części, żółtą czcionką zapisane została nazwa zespołu. Niżej, obok żółtych ikon informacyjnych, wypisane zostały, białą czcionką wszystkie niezbędne dane telefonicznie i adresowe. Na dole oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika tuby.

JASNA GITARA

Przód wizytówki ma zielone tło. Na dole projektu, białą czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe uzupełnione o czerwone ikony informacyjne. W górnej części umieszczone zostało czerwone na pole, na którym znalazła się nazwa firmy. Branżowa grafika jasnej gitary znalazła się na obu stronach wizytówki.

KOLOROWY GŁOŚNIK

Z prawej strony wizytówki na beżowym tle wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak: nazwa sklepu, adres, strona internetowa, numer telefonu czy adres mailowy. Z lewej strony, na białym tle została umieszczona grafika kolorowego głośnika. Grafika wraz z nazwą została powtórzona na odwrocie wizytówki.

ZŁOTA TRĄBKA

Wizytówka została pokryta z obu stron brązowym tłem. Z przodu wizytówki, białą, grubszą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Po prawej stronie wypisane zostały wszelkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika złotej trąbki.

JASNA GITARA

Wizytówka jest prosta, i łatwo znaleźć na niej wszystkie informacje. Na jasnym tle umieszczone zostały szare elementy. W górnej części umieszczona jest branżowa grafika, pod którą, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, cienką, aczkolwiek widoczną czcionką wypisane są najważniejsze dane teleadresowe.

WISZĄCE SKRZYPCE

Ludzie kupują oczami, dlatego w tym wypadku świetne zdjęcie to połowa sukcesu. Z obu stron wizytówki umieszczona jest fotografia wiszących skrzypiec. Z przodu na szarych paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa firmy. Na odwrocie zdjęcie nie jest zasłonięte żadnym elementem.

GITARY ELEKTRYCZNE

Tłem dla tej wizytówki jest świetna fotografia gitar elektrycznych. Z przodu zdjęcie zostało pokryte zielonym, półprzezroczystym filtrem. Dzięki temu, biała czcionką użyta do wypisania niezbędnych danych telefonicznych, adresowych oraz nazwy firmy, jest widoczna i rzuca się w oczy. Z tyłu zdjęcie jest już bez tak mocnego filtra.

CZERWONE KIELISZKI

Z prawej strony wizytówki, czerwona czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefonicznie i adresowe. W środku projektu umieszczono białe kółko, w które wpisana została grafika dwóch czerwonych kieliszków. U góry wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy lokalu. Z tyłu wizytówki powtórzona została nazwa lokalu oraz grafika.

RÓŻOWY TOAST

W tej wizytówce zostały wykorzystane tylko dwa kolory. Tło wizytówki jest różowe. Ciemniejszym odcieniem różowego zapisana została nazwa lokalu oraz stworzona została branżowa grafika. Niżej, w trzech prostokątach, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe.

BALONOWE SERCA

Wizytówka zorientowana jest pionowo. W górnej części umieszczona została grafika czerwonych balonów w kształcie serca. Na środku, w szarym pasku zapisana została nazwa lokalu. Na dole, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Branżowa grafika balonów znalazła się również na odwrocie wizytówki.

ZŁOTE OBRĄCZKI

Z prawej strony wizytówki, na złotym tle, umieszczona jest grafika białych obrączek. Na biało zapisana jest również nazwa lokalu. Z prawej strony, na białym tle, czarną czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Z tyłu wizytówki umieszczona jest branżowa grafika przedstawiająca dwie złote obrączki.

DWA SERCA

Wizytówka została pokryta różowym tłem. Niżej, na ciemniejszym odcieniu różowego, białą czcionka wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej na jaśniejszym odcieniu zapisana została nazwa lokalu. Z przodu oraz z tyłu wizytówki umieszczona jest branżowa grafika przedstawiająca dwa serca.

KLASYCZNA FLORA

W dolnej części wizytówki umieszczony została ciemno różowy pasek. Na nim, białą, delikatną czcionką wypisane zostały takie dane jak adres, numer telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail. Nad paskiem zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Całość dopełniona została przez branżową grafikę.

KIELISZKI Z SZAMPANEM

Cała wizytówka oblana została różowym tłem. W białym pasku zapisana została nazwa firmy, a z drugiej strony umieszczona została branżowa grafika. Czarną czcionką, z prawej strony wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie najważniejszych danych takich jak adres czy telefon. Z tyłu powtórzona została branżowa grafika.

KAPELUSZ I WĄSY

Wizytówka z przodu pokryta jest białym tłem. W górnej części oraz na odwrocie wizytówki umieszczona jest grafika przedstawiająca wąsy i kapelusz. Niżej, czerwoną czcionką wypisane zostały dane osobowe. W dolnej części, delikatniejszą czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

KOLOROWE FAJERWERKI

W lewym górnym rogu na dwóch paskach, wypisane są dane osobowe. Niżej, czarną czcionką wypisane są takie dane jak: adres lokalu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Z prawej strony, oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca kolorowe fajerwerki.

KOLOROWE FLAGI

Organizujesz imprezy plenerowe? Twoją specjalnością się festyny? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o tobie. Grafiką, która jest z obu stron projektu, jest sznurek z kolorowymi flagami, czyli częsty motyw imprez plenerowych. Niżej czerwoną oraz czarna czcionką zostały wypisane wszystkie niezbędne dane.

CZARNA MUSZKA

Wizytówka utrzymana jest w eleganckiej stylistyce. Na czerwonym tle, białą czcionką zapisane są wszystkie dane, które powinny znaleźć się na wizytówce. Wyżej, w różowym kółku umieszczona została grafika czarnej muchy. Ten sam motyw znajduje się na odwrocie wizytówki. Cały projekt pokryty jest czarnym tłem.

NUTA I MIKROFON

Ta wizytówka jest bardzo kolorowa, dzięki czemu będzie przyciągać wzork potencjalnych klientów. W górnej części, na czerwonym tle umieszczona jest grafika nuty i mikrofonu. Niżej zaprojektowane zostało miejsce na zapisania nazwy firmy. W dwóch jasnych paskach wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe.

DWIE MASKI

Przód wizytówki zorientowany jest pionowo. W górnej części, na jasnoniebieskim tle została umieszczona grafika dwóch masek. Niżej, białą czcionką zapisana została nazwa firmy oraz jej profil. Na dwóch turkusowych paskach zapisane zostały wszystkie dane telefonicznie, adresowe i internetowe. Z tyłu powtórzono branżową grafikę.

FIOLETOWA MASKA

Wizytówka została pokryta różowym tłem. Przez środek została poprowadzona biała kreska, w którą wpisane zostały dane osobowe. Niżej, białą, delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Grafika fioletowej maski została umieszczona z obu stron wizytówki.

Pokaż: