Wizytówki online Strona 33

Pokaż:

KULA I KRĘGIEL

Z przodu wizytówki tło jest białe. W górnej części umieszczony został pomarańczowy pasek, w który wpisana została nazwa lokalu. Z prawej strony znalazło się miejsce na branżową grafikę. Z prawej strony, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Tył wizytówki jest pomarańczowy, a na białym pasku umieszczona została grafika.

ZESTAW DO KRĘGLI

Wizytówka przyciągnie wzrok swoimi niebanalnymi kolorami oraz rozłożeniem tekstu. Tło z obu stron jest brązowe. W lewym dolnym rogu, białą czcionką wypisane został wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Z prawej strony umieszczone zostały dane internetowe. Na środku wizytówki oraz na odwrocie znalazła się branżowa grafika. Nazwa lokalu znajduje się z przodu wizytówki, w jej górnej części.

SZCZĘŚLIWY EMOTIKON

Wizytówka została oblana niebieskim tłem. Z prawej strony wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie takich danych jak: adres lokalu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Wyżej, białą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Obok niej, oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została branżowa grafika.

KONCERT NA ŻYWO

W twoim klubie odbywają się koncerty na żywo? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o twojej firmie. Z prawej strony, na czarnym tle, białą wyraźną czcionką, wypisane zostały takie dane jak adres, numer telefonu, czy strona internetowa lokalu. Grubszą czcionką zapisana została nazwa lokalu. Po lewej stronie umieszczona została fotografia z koncertu.

OLDSCHOOLOWE RADIO

Wizytówka utrzymana jest w oldschoolowym stylu. Na czerwonym tle umieszczone został dwa ciemnożółte prostokąty. Na dole, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie najpotrzebniejsze dane telefoniczne i adresowe. W drugim prostokącie zapisana została nazwa klubu muzycznego. Obok niego umieszczona jest branżowa grafika.

ZŁOTA PŁYTA

Z lewej strony wizytówki, czarną, elegancką czcionką zapisane zostały takie dane jak: adres firmy, numery telefonów oraz dane internetowe. W środku wizytówki znalazły się trzy złote ikony informacyjne. Z prawej strony, pod nazwą lokalu umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca złotą płytę w cylindrze.

BIAŁE SŁUCHAWKI

Wizytówka z obu stron została pokryta zielonym tłem. W dolnej części wizytówki umieszczona została grafika przedstawiająca czarny cień dj z białym, wyrazistymi słuchawkami na uszach. Wyżej, białą i widoczną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie zaprojektowane zostało miejsce na dane osobowe.

ZIELONA KOLUMNA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na zielonym tle, białą czcionką wypisane są takie dane jak: numery telefonu, adres firmy oraz strona internetowa i adres e-mail. Wyżej na białym tle, zieloną czcionką zapisana została nazwa firmy. Zielona jest również kolumna umieszczona na środku wizytówki.

KOLUMNA NA NIEBIESKIM TLE

Wizytówka została oblana szarym tłem. Na jaśniejszych paskach, wypisane zostały numery telefonów oraz adres e-mail. Pomiędzy nimi znalazły się wypisane dane adresowe oraz strona internetowa. W białym, grubym pasku umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Całość dopełniona jest przez branżową grafikę w niebieskim kole.

SYGNALIZATOR NA ZIELONYM TLE

Wizytówka została optycznie została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle umieszczone zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej na zielonym tle została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca sygnalizator drogowy. Nad nim, grubsza czcionką zapisana została nazwa szkoły. Sygnalizator wraz z nazwą umieszczony jest również na odwrocie wizytówki.

SEMAFOR W ZNAKU

Do stworzenia tej wizytówki zostały wykorzystane różne odcienie żółtego. Większość pokryta jest ciemnym odcieniem żółtego. Na jaśniejszym pasku zostały umieszczone wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej zaprojektowanie zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Grafika przedstawia drogowy semafor umieszczony na znaku drogowym.

SAMOCHÓD NA LEWARKU

Wizytówka z obu stron jest w kolorze jasnozielonym. Z przodu na samej górze czarną czcionką wypisane zostały dane osobowe. Niżej na niebieskim pasku umieszczona została branżowa grafika. Pod paskiem zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie wszystkich niezbędnych danych telefonicznych i adresowych.

BIAŁY JEEP

Biały jeep, Motoryzacja, Komis samochodowy - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka został pokryta fioletowym tłem, aby jak najlepiej rzucać się w oczy. Na dole, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, m.in.: telefonicznie oraz adresowe. Nad nimi znalazła się grafika przedstawiająca białego jeepa. Nad nim umieszczono nazwę firmy. Grafika i nazwa znalazły się na odwrocie wizytówki.

PASTELOWY SAMOCHÓD

Tło tej wizytówki jest w kolorze turkusowym. Z obu stron, na środku wizytówki umieszczone zostały dwie żółte kolumny w środku których umieszczona została grafika auta na podnośniku. Na dole, jasnożółtą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na samej górze umieszczona została nazwa warsztatu.

SAMOCHODY NA PLACU

Za tło tej wizytówki posłużyło branżowe zdjęcie przedstawiająca ustawione samochodu na placu sprzedażowym. Na grafitowym pasku umieszczony na dole, wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej w również grafitowym pasku umieszczona została nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki zdjęcie zostało powtórzone.

MIEJSKI KOREK

Przód wizytówki jest w kolorze niebieskim. Na dole, białą, lekką czcionką zapisane zostały takie dane jak adres mailowy, numer telefonu, adres lokalu, oraz strona internetowa. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Branżowa grafika inspirowana została miejskim korkiem i przedstawia trzy stojące za sobą samochody.

SAMOCHÓD POD LUPĄ

W twoim komisie sprzedajesz tylko sprawdzone i pewne samochody? Każdy z twoich pojazdów sprawdzony jest nawet pod lupą? Jeśli tak, to ta wizytówka jest dla ciebie. Na turkusowym tle, białą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na środku białego paska umieszczona została grafika samochodu pod lupą.

TUNEL AERODYNAMICZNY

Tło wizytówki z obu jej stron jest szare. Z przodu, w dolnej części zostało zaprojektowane miejsce na wypisanie wszystkich niezbędnych danych adresowych, telefonicznych i e-mailowych. Na samej górze umieszczona została nazwa salonu. Grafika przedstawiająca samochód w tunelu aerodynamicznym znajduje się z obu stron wizytówki.

STARODAWNE MENZURKI

Tłem dla tej stylowej wizytówki jest stara fotografia przedstawiająca starodawne butelki z lekami oraz waga lekarska. Z przodu, nad głównym planem zdjęcia umieszczona została czarna ramka, w której wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie wizytówki znalazła się nazwa apteki.

ROZRZUCONE TABLETKI

Z przodu wizytówki, na niebieskim tle, poprowadzone zostało jaśniejsze pole, na którym znalazły się najważniejsze dane. Umieszczono ta nazwę firmy, numer telefonu, adres oraz dane internetowe. Na odwrocie wizytówki, po za nazwą firmy, umieszczone został branżowe zdjęcie, które przedstawia rozrzucone tabletki.

GORĄCY POSIŁEK

Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. U góry tło jest w kolorze niebieskim. Na nim, białą czcionką zapisana została nazwa firmy, oraz jej profil branżowy. Niżej znalazła się branżowa grafika. Dół wizytówki ma białe tło. Na nim, niebieską czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe.

TALERZ MAKARONU

Głównym elementem tej wizytówki jest branżowa grafika przedstawiająca talerz włoskiego makaronu na czerwonym tle, która znalazła się z jej obu stron. Z przodu, pod grafiką, czerwoną czcionką zapisana została nazwa lokalu. W dolnej części umieszczone zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne i adresowe.

ODCIENIE SZAROŚCI

Tło z przodu wizytówki jest w jasnym odcieniu szarości. U góry w ciemnoszarym heksagonie umieszczona została grafika sztućcy. Niżej zapisana jest nazwa lokalu. Na ciemnych paskach, białą czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie, na czerwonym tle powtórzona została branżowa grafika.

PODWÓJNE SZTUĆCE

Obie strony wizytówki pokryte zostały brązową czcionką. W dolnej części zaprojektowane zostało miejsce na wypisane danych, takich jak: adres lokalu, numer telefonów, oraz dane internetowe. Wyżej umieszczona została nazwa lokalu. Z prawej strony znalazła się branżowa grafika, przedstawiająca podwójne sztućce na ciemnym tle.

Pokaż: