Wizytówki online Strona 45

Pokaż:

SŁOŃCE ZA GÓRAMI

Przód wizytówki pokryty jest białym kolorem. Z lewej strony, grubą niebieską czcionką zapisane jest imię i nazwisko. Na środku puszczony został niebieski pasek, na którym umieszczone zostały ikony informacyjne. Na jego końcu znajduje się branżowa grafika. Z prawej strony również niebieską czcionką zapisane są najważniejsze dane teleadresowe.

LODOWY KRAJOBRAZ

Wizytówka została pokryta niebieskim tłem, które przypomina zamarzniętą tafle wody. Wzdłuż wizytówki został poprowadzony jaśniejszy pasek, na którym znalazły się wypisane niezbędne dane teleadresowe. Nad nimi umieszczono grafikę przedstawiający ośnieżone góry. Po przeciwnej stronie znalazło się miejsce na zapisane imienia i nazwiska.

ZA GÓRAMI, ZA LASAMI

Na środku wizytówki został umieszczony biały pasek, na którym zaprojektowane jest miejsce na zapisanie imienia i nazwiska bądź nazwy firmy. Reszta wizytówki jest zielona. Na dole białą czcionką wypisane zostały najistotniejsze dane teleadresowe. Całość dopełniona została grafiką przedstawiającą lasy i góry.

ŻÓŁTE SZCZYTY

Do czarnej czcionki warto dopasować żywy kolor. Dlatego w tej wizytówce tło jest żółte. Na dole zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych adresowych i telefonicznych. Wyżej, grubszą czcionką wypisane zostało imię i nazwisko. Na samej górze w jednym z trzech prostokątów znalazła się górska grafika.

SŁOŃCE ZA HORYZONTEM

Wizytówka została pokryta zielonym tłem. Na dole, białą delikatną czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej większym rozmiarem czcionki zaprojektowane jest miejsce na imię i nazwisko lub nazwę firmy. Tło pokryte jest kilkunastoma chmurkami. Na odwrocie wizytówki, po za chmurami umieszczone jest słońce chowające się za horyzontem.

PROFIL KOBIETY

Wizytówka jest w orientacji pionowej. Czerwonym kolorem została oblana cała wizytówka. Z przodu, na samej górze umieszczono została grafika przedstawiająca profil kobiety. Niżej zaprojektowane jest miejsce na nazwę firmy lub nazwisko pracownika. Na samym dole wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe.

INSTALACJA ELEKTRONICZNA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole tło jest białe, a na nim znalazły się niebieskie i czarne elementy. Czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej na niebiesko zapisane zostały dane osobowe. Niebieskie tło, które znajduje się w górnej części wizytówki uzupełnione jest o branżową grafikę.

BIAŁY ROBOT

Biały robot, Motywy, Elektronika - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka ma granatowe tło. Białą grubą czcionką zapisane jest imię i nazwisko pracownika. Niż pod białą kreską wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Z przodu umieszczona została również półprzezroczysta grafika robota. Ilustracja białego robota powtarza się również na odwrocie wizytówki.

CZARNY ROBOT

Tło tej wizytówki jest ciemnoniebieskie. Żółtą czcionką wypisane zostały: adres firmy, numery telefonów oraz dane internetowe oddzielone od siebie żółtą linią. Wyżej w żółtym pasku zaprojektowane zostało miejsce na zapisana nazwy firmy lub imię i nazwisko pracownika. Z prawej strony w zielonym kółku umieszczony został czarny robot.

ELEKTRONIKA JAK DRZEWO

Tło wizytówki, z obu stron jest w kolorze zielonym. Z lewej strony umieszczone są dane osobowe, a nad nimi delikatniejszą czcionką wypisane najważniejsze informację o adresach i numerach telefonów. Z prawej strony znalazła się branżowa grafika przedstawiająca układ elektroniczny przypominający swoim kształtem drzewo.

POSTAĆ W KAPELUSZU

Prawa strona tej wizytówki zawiera najważniejsze dane, takie jak: adres lokalu, numery telefonów oraz adres e-mail i stronę internetową. Przez środek został puszczony biały pasek, w którym umieszczone zostały ikony informacyjne. Z prawej strony umieszczona została grafika przedstawiająca postać w kapeluszu. Pod nią jest miejsce na imię i nazwisko.

SZALONY NAUKOWIEC

Przód wizytówki pokryty jest ciemnym tłem. W białym, najgrubszym pasku umieszczona została nazwa firmy. Niżej, w cienkich paskach umieszczone zostały: numer telefonu oraz strona internetowa. Pomiędzy nimi wypisane zostały: adres e-mail i adres lokalu. Na odwrocie znalazła się grafika szalonego naukowca.

POSTAĆ DETEKTYWA

Prowadzisz biuro detektywistyczne? Potrafisz dowiedzieć się wszelkich informacji na temat firm lub ludzi? Jeśli tak to ta wizytówka została stworzona specjalnie dla ciebie. Na białym tle umieszczone zostały brązowe elementy. Z lewej strony umieszczone zostały dane osobowe, telefoniczne i adresowe. Z prawej umieszczona jest branżowa grafika.

KLASYCZNY WZÓR

Powraca moda na klasyczne ornamenty. Właśnie dlatego, w tym projekcie tło stworzone zostało z takiego klasycznego ornamentu. Z przodu, przez środek poprowadzony został brązowy pasek, na którym białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak imię i nazwisko czy numery telefonów oraz adres firmy.

KLASYCZNE RAMKA

Zajmujesz się tworzeniem ram do obrazów, obramowań do luster, albo renowacją ram? Jeśli tak to ta wizytówka została stworzona specjalnie z myślą o twojej branży. Na szarym tle, białą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze informacje. Niżej znalazła się grafika klasycznej ramki np. dla lustra. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

JASNY ORNAMENT

Jednym z kolorów idealnie pasujących do klasycznych wizytówek jest brąz. Właśnie dlatego, taki kolor znalazł się w tym projekcie. Na samej górze znalazła się delikatna grafika jasnego ornamentu. Została ona również wykorzystana na odwrocie wizytówki. Imię i nazwisko zostało zapisane grubą i wyraźną czcionką. Delikatniejszą wypisane zostały dane teleadresowe.

ŻÓŁTY WZÓR

Ciekawa grafika tej wizytówki na pewno przyciągnie wzrok twoich potencjalnych klientów. Tło wizytówki jest w kolorze niebieski, dlatego świetnie sprawdziło się tutaj umieszczenie żółtego, klasycznego ornamentu. Z lewej strony białą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane adresowe, kontaktowe i osobowe.

ORYGINALNE WYKOŃCZENIA

Na żółtym tle wizytówki umieszczony został ciemnoszary prostokąt, który na swoich końcach ma oryginalne wykończenia, tworzą projekt jednocześnie stylowy i nowoczesny. W prostokącie, żółtą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe i osobowe. Na odwrocie wizytówki znalazło się ciekawe zdobienie.

PODŁUŻNE ORNAMENTY

Wizytówka pokryta została bladym odcieniem czerwieni. Dlatego świetnie sprawdziły się elementy w intensywnej czerwonej barwie. Za równo na dole jak i górze wizytówki umieszczone zostały podłużne ornamenty. Pomiędzy nimi, wyraźną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane. Ornamenty znalazły się również na odwrocie wizytówki.

CIEKAWY WZÓR

Ciekawy wzór, który został umieszczony w tej wizytówce na pewno przyciąga wzrok. Tło wizytówki jest w kolorze zielonym. Na dole, umieszczone zostały dane kontaktowe, internetowe oraz adres. Wyżej w szarym pasku zaprojektowane został miejsce na zapisane nazwy firmy lub imienia i nazwiska. Oryginalny wzór umieszczony jest zarówno z przodu jak i na odwrocie wizytówki.

SZLACHETNY WZÓR

Wizytówka oblana została z dwóch stron ciemnym tłem. Na górze i na dole została umieszczona grafika przedstawiająca zdobienia podobne do tych, jakich używała szlachta. Pomiędzy nimi ciemną czcionką wypisane zostały takie dane jak: imię i nazwisko, adres, numer telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail.

SELEDYNOWE KWADRATY

Tło tej wizytówki tworzy kilka kwadratów w różnych odcieniach żółtego koloru oraz o różnej przezroczystości. Na samym środku wizytówki zostało zaprojektowane miejsce na wypisanie najważniejszych danych, które powinny znaleźć się na każdej wizytówce. Wyżej, ciemną i grubszą czcionką zapisane zostały dane osobowe.

ORYGINALNA KRATKA

Lewa strona wizytówki kształtem przypomina żółty drogowskaz. Na nim czarną i grubą czcionką zapisane zostały dane osobowe. Niżej cieńszym wzorem czcionki wypisane zostały najważniejsze informacje takie jak telefon, czy adres firmy. Reszta wizytówki pokryta jest zielonym tłem, na którym umieszczona została oryginalna grafika.

KOLOROWA ABSTRAKCJA

Przez środek wizytówki został poprowadzony niebieski pasek. Na jego środku, białą i grubą czcionką wypisane zostały dane osobowe. Niżej, delikatniejszą czcionką zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Do nich zostały przypisane konkretne ikony informacyjne. Tło wizytówki tworzy abstrakcyjny, kolorowy wzór.

Pokaż: