Wizytówki online Strona 43

Pokaż:

BIAŁE DOMY SZEREGOWE

Żółte tło i ułożone na tyle wizytówki białe domy szeregowe od razu nasuwają branże, z jaką są związane. Bez wątpienia chodzi o nieruchomości. Białe domy mogą również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Z przody projektu swobodnie umieścisz dane teleadresowe, a na żółtym intensywnym pasku umieścisz w widoczny sposób nazwę swojej firmy.

DWA KLUCZE

Tło tej wizytówki jest ciemnoszare, a jej orientacja pionowa. Na dole, do żółtych ikon informacyjnych zostały dopasowane konkretne dane adresowe oraz telefoniczne. Wyżej, grubsza i wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Żółte klucze, znalazły się zarówno z przodu jak i z tyłu wizytówki. Z tyłu została również zapisana nazwa firmy.

DOM NA WZGÓRZU

Wizytówka z obu stron oblana została niebieskim kolorem. Na środku wizytówki umieszczony został zielony pasek. Na nim wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne oraz adresowe. Wyżej, czarną grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron wizytówki umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca domy na wzgórzu.

NIEBIESKI DUŻY DOM

Jasne tło na wizytówce pozwala w widoczny sposób wybić się z niego niebieskiej grafiki domu. Tył wizytówki nasuwa nam branżę, z jaka jest związana. Bez wątpienia chodzi o wynajem czy sprzedaż domów. Grafika z tyłu może być na tyle charakterystyczna, że zostaniesz zapamiętany przez swoich klientów. Z przodu wizytówki w łatwy i przejrzysty sposób umieścisz wszystkie dane teleadresowe.

TURKUSOWY DOM NA FIOLETOWYM TLE

Ciekawa grafika na tyle wizytówki została stworzona w turkusowym kolorze. Bardzo dobrze się to komponuje na fioletowym tle. Turkusowy dom może zastąpić Ci brakujące logo Twojej firmy. Staniesz się rozpoznawalny w branży, w której pracujesz. Z przodu wizytówki turkusowym kolorem umieścisz nazwę firmy, natomiast jasna czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KLUCZ Z DOMEM

Przód wizytówki został oblany szarym tłem. Z prawej strony, białą, wyraźną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na żółtym pasku, zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy. Obok w jasnym kółku umieszczona została branżowa grafika, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

DOM W KSZTAŁCIE KLUCZA

Szare tło wizytówki zostało uzupełnione o pomarańczowe i czarne elementy. Czarne są ikony informacyjne, które znalazły się na dole strony. Dopasowane do nich zostały, pomarańczową czcionką, najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, czarną czcionką zapisana jest nazwa firmy, a na pomarańczowym pasku znalazła się branżowa grafika.

KOLOROWE BLOKOWISKO

Wizytówka została oblana czerwonym tłem. Na dole został puszczony szary pasek, na którym zostały umieszczone, białą czcionką, najistotniejsze dane takie jak adres firmy, czy numer telefonu. Wyżej oraz na odwrocie wizytówki, znalazła się kolorowa grafika blokowiska. Nad nim w dwóch kolorach została zapisana nazwa firmy.

ZIELONY BLOK

Na dole tej jasnej wizytówki zostały umieszczone cztery białe paski. Na nich zieloną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, również w białym pasku, zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Obok niej znalazła się branżowa grafika przedstawiająca zielony blok.

BIAŁY KLUCZ

Wizytówka w całości została oblana niebieskim tłem, dzięki temu białe elementy stają się wyraźne i łatwo odszukać na niej informacje. Na dole wizytówki, pomiędzy białymi liniami, zostały wypisane wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z obu stron znalazła się również grafika klucza.

MIESZKANIA W WIEŻOWCACH

Przód wizytówki został pokryty delikatnym, zielonym tłem. U góry znalazła się branżowa grafika trzech wieżowców. Pod nim, niebieską czcionką, zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. W dolnej części wizytówki umieszczone zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Z tyłu znalazła się grafika oraz nazwa firmy.

FIOLETOWE OSIEDLE

Dół wizytówki jest grafiką przedstawiająca fioletowe osiedle w dużym mieście. Wyżej, na turkusowym tle, fioletową czcionką zostały wypisane takie dane jak: adres firmy, numer telefonu, strona internetowa czy adres e-mail. Wyżej, grubsza czcionką zapisana została nazwa firmy. Na odwrocie również znalazła się branżowa grafika.

KLUCZYK POD DOMEM

Ciemne tło wizytówki zostało uzupełnione przez jasne elementy. Z prawej strony umieszczony został półprzezroczysty pasek, na którym znalazły się białe ikony informacyjne oraz branżowa grafika. Z prawej strony, białą i delikatną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa.

BIAŁY KRAB

Wizytówka, poprzez zastosowanie dwóch kolorów, została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle czerwonymi literami zostały wypisane najważniejsze dane, które powinny znaleźć się na każdej wizytówce. Wyżej na czerwonym tle umieszczono grafikę białego krab. Grafika znajduje się również na odwrocie wizytówki.

BIAŁY MISIO

Wizytówka została podzielona na dwie części. Dolna część ma różowe tło. Na niej białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, m.in.: adres, telefon, czy strona internetowa. Wyżej umieszczona została nazwa firmy, a nad nią wstawiona została branżowa grafika, która pojawia się również na odwrocie wizytówki.

ŁEBEK OWIECZKI

Tło tej wizytówki jest w kolorze różowym. Dużą cześć przodu zajmuje szary prostokąt, w który, brązową czcionką wpisane zostały takie dane jak numer telefony, adres firmy czy imię i nazwisko pracownika. Wyżej znalazła się grafika przedstawiająca łebek owieczki. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

WILCZY ŁEPEK

Kolorowa wizytówka na pewno rzuca się w oczy. Dół wizytówki jest w kolorze fioletowym. Na nim białą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej na czerwonym tle, zaprojektowane zostało miejsce na zapisanie nazwy firmy lub imię i nazwisko pracownika. Całość dopełniona jest o branżową grafikę.

GŁOWA WILKA

Przód wizytówki jest w kolorze żółtym. Na środku umieszczona została półprzezroczysta głowa wilka. Na niej, czarną grubą czcionką zapisane zostało imię i nazwisko. Niżej, również czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane kontaktowe i adresowe. Na odwrocie, na brązowy tle znajduje się grafika żółtej głowy wilka.

NIEBIESKI MISO

Niebieską, grubą czcionką wypisane zostały dane osobowe. Niżej, czarną czcionką wypisane zostały dane: adres firmy, strona internetowa, numer telefonu oraz e-mail. Obok na delikatnie niebieskim pasku umieszczona została grafika przedstawiająca głowę niebieskiego misia. Ta sama grafika znalazła się na odwrocie wizytówki.

NIEBIESKI WIELORYB

Ten projekt jest dla tych, którzy lubią minimalizm. Na białym tle znalazły się niebieskie elementy. Z lewej strony na dole wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe, który zostały uzupełnione o konkretne ikony informacyjne. Wyżej, nad niebieską kreską zapisane zostały dane osobowe, a całość dopełnia niebieski wieloryb.

CZERWONE PTAKI

Na dole wizytówki został poprowadzony czerwony pasek, na którym umieszczone zostały takie dane jak: adres firmy, numer telefonu, strona internetowa oraz adres e-mail. Wyżej na zielonym tle znalazła się grafika ciekawego, czerwonego ptaka. Obok, czerwoną, prostą czcionką zapisane zostały dane osobowe.

ORYGINALNE TRÓJKĄTY

Zdecydowana część przodu wizytówki jest w kolorze zielonym. Na czterech jaśniejszych paskach, białą aczkolwiek wyraźną czcionką zostały wypisane wszystkie niezbędne dane adresowe i kontaktowe. Wyżej, grubsza czcionką zapisane są dane osobowe. Resztę tła tworzą oryginalne, kolorowe trójkąty, które są ze sobą połączone.

NIEBIESKA FALA

Dół wizytówki jest pokryty białym tłem. Na jego środku, niebieską czcionką zostały wypisane wszystkie niezbędne dane, takie jak imię i nazwisko pracownika, adres firmy, numer telefonu, adres e-mail oraz strona internetowa. Niebieską są również ikony informacyjne. Górna część oraz tył wizytówki pokryty został niebieskimi falami.

FIOLETOWE DESKI

Tłem tej wizytówki, z obu jej stron, jest zdjęcie fioletowych desek. Z przodu, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. Dane dodatkowo uzupełnione zostały przez ikony informacyjne. Wyżej, białą, grubszą czcionką zapisane zostały dane osobowe. Całość jest prosta i przejrzysta.

Pokaż: