Wizytówki online Strona 51

Pokaż:

NIEBIESKI SHAKE

Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części, dzięki zastosowaniu dwóch teł. Z lewej strony, na niebieskim tle, białą czcionką zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz ikonki informacyjne. Z prawej strony znalazło się białe tło, na którym znalazły się niebieskie elementy, czyli: nazwa cukierni oraz grafika przedstawiająca shake’a.

GORĄCY ROGAL

W projekcie zostało pokazane ciekawe zestawienie kremowego tło i pomarańczowych elementów. Jako główna grafika wizytówki, przedstawiony został rogalik, świeżo wyjęty z pieca. Pod nim znalazły się kształty przypominające gorącą parę. Poniżej pomiędzy dwoma kreskami została zapisana nazwa firmy. Na samym dole, delikatną czcionka zostały wypisane dane kontaktowe.

TRZY BABECZKI

Wizytówka jest bardzo kolorowa, dzięki czemu będzie wyróżniać się na tle innych. W pionowym ułożeniu, projekt możemy podzielić na trzy części. U góry zostało zaprojektowane miejsce na nazwę firmy, niżej znalazła się grafika przedstawiająca trzy kolorowe i gorące babeczki, które mogą zastąpić logo. Na samym dole, na kolorowych paskach zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe.

DWUKOLOROWY DONAT

Na jasnobrązowym tle znalazły się trzy główne elementy. Z lewej strony została umieszczona grafika żółto brązowego, amerykańskiego pączka, a pod nim, w tych samych kolorach zapisano nazwę firmy. Na środku, białą czcionką wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Z prawej strony umieszczone zostały ikony informacyjne. Dwa brązowe paski, u góry i na dole, zamykają całość kompozycji.

TORCIK TRUSKAWKOWY

Prowadzisz galerię tortów, robisz torty na zamówienie? Ta wizytówka została stworzona specjalnie dla ciebie. Na różowym tle znalazła się smacznie wyglądająca grafika tortu truskawkowego. Poniżej, na białym tle, czerwoną czcionką zostały zapisane: nazwa firmy, numery telefonu, adresy i dane internetowe. Na odwrocie została powtórzona ciekawa grafika.

RÓŻOWA BABECZKA

Tematem przewodnim wizytówki jest różowa babeczka. Dzięki temu, już na pierwszy rzut oka wiadomo, czym się zajmujesz. Babeczka została ułożona na niebieskiej serwetce. Tłem dla wizytówki jest fioletowe tło, na którym wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Całość dopełnia biała, wyraźna czcionka, którą zapisana została nazwa firmy.

RÓŻOWE LODY

Na zielonym tle w białe kropki został umieszczony biały okręg, w który wpisana została grafika różowych lodów. Niżej, na różowym tle, białą czcionką, wypisano niezbędne dane, takie jak: nazwa firmy, adres, numery telefonów, czy adres strony i mail. Tył wizytówki został ożywiony grafiką, która jest również z przodu.

TRZY GAŁKI

Projekt tej wizytówki utrzymany jest w ciekawym, rysunkowym stylu. Na zielonym tle został umieszczony biały pasek, dzielący wizytówkę na dwie części. Nazwa firmy została wpisana właśnie w niego. Powyżej znalazła się ciekawa grafika przedstawiająca trzy gałkowe lody, a poniżej wypisane zostały wszystkie niezbędne dane.

SMAKOWITY LÓD

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na żółtym tle zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej na brązowym tle znalazły się dwa elementy. Pierwszy, zapisany białą czcionką zapisano nazwę firmy. Drugi to grafika przedstawiająca smakowitego loda. Tył wizytówki został oblany brązowym tłem i powtórzona została grafika loda.

MISKA Z DESEREM

Ciekawy kształt tła, niesztampowa grafika pozwoli wyróżnić się tej wizytówce spośród innych z tej branży. Na niebieskim tle o nieszablonowym kształcie zostały wypisane, białą czcionką, dane takie jak: nazwa firmy, adres stacjonarny, numery telefonów i dane internetowe. Jako grafikę użyto obrys smakowitej miski z deserem.

ŁYŻKI SMAKÓW

Świetne zdjęcie użyte w tej wizytówce na pewno wyróżni twoją firmę na rynku. Na pomarańczowym tle zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej znalazło się zdjęcie, które przedstawia pięć łyżek, na których znajdują się różne smaki potraw. Obok, pomarańczową czcionką zapisana została nazwa restauracji.

OSTRE PAPRYCZKI

Przy reklamowaniu gastronomii najlepiej sprawdzają się zdjęcia jedzenia, które pobudzają kubki smakowe. Nie inaczej jest w tym przypadku. Na białym tle, główną grafiką jest fotografia papryczek chilli. W lewym, górnym rogu znalazła się nazwa restauracji, a z prawej strony zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe.

CZAPKA SZEFA KUCHNI

Prosta wizytówka, z jasnym przekazem. Tak w jednym zdaniu można opisać ten projekt. Na niebieskim tle znalazły się tylko najważniejsze informacje: nazwa firmy, ikony informacyjne, niezbędne dane kontaktowe i adresowe oraz mała grafika przedstawiająca czapkę szefa kuchni. W tle znalazła się delikatna grafika branżowa.

SKRZYŻOWANE SZTUĆCE

Białe tło znajduje się z lewej strony wizytówki. Na nim, niebieską czcionką zapisana została nazwa restauracji. Poniżej ciemniejszymi literami wypisano niezbędne dane informacyjne. Z prawej strony znalazło się niebieski tło, a w nim umieszczono biały okrąg, w który wpisane zostały skrzyżowane sztućce, symbol gastronomii.

SMAKOWITY BURGER

Prawdziwy burger powinien być średnio wysmażony i mieć różowe mięso w środku. Do tego nawiązuje tło wizytówki, które jest właśnie w takim delikatnym kolorze. Z prawej strony zostały zapisane dane, m.in.: numer telefonu, adres stacjonarny czy strona internetowa. Z prawej znalazła się grafika smakowitego hamburgera.

SZEF KUCHNI, CZARNA CZAPKA KUCHARSKA

Wizytówka, dzięki dwóm kolorom, wyraźnie została podzielona na dwie części. Na dole, dominuje kolor niebieski. Czcionka jest biała, po to, żeby wyróżniać się na tym kolorze. W tym miejscu zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Powyżej, na białym tle została umieszczona czarno-biała grafika szefa kuchni oraz nazwa restauracji.

GORĄCE NOODLE

Każdy uwielbia azjatycką kuchnię. A z czym się ona najbardziej kojarzy? Oczywiście z miską chińskiego makaronu. Dlatego właśnie taka grafika znalazła się w tym projekcie. Na żółtym tle, po za ilustracją, brązową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Branżowa grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki.

OBRYS HAMBURGERA

Szare tło i biała czcionka stanowi świetne i zawsze sprawdzające się rozwiązanie. Nie inaczej jest w tej wizytówce. Na szary tle, białą, wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane adresowe i kontaktowe. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki znalazł się obrys hamburgera. Całość projektu jest prosta i przejrzysta.

GORĄCA ZUPA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole zostało umieszczone jasnofioletowe tło. Na nim wypisano najważniejsze dane zarówno adresowe jak i kontaktowe. Na środku wizytówki został umieszczona grafika gorącej zupy. U góry na ciemnofioletowym tle zaprojektowano miejsce na nazwę firmy. Na odwrocie znalazła się branżowa grafika oraz nazwa restauracji

OWOCOWE SOKI

Prowadzisz kawiarnia, w której serwujesz najlepsze soki i koktajle w mieście? Ta wizytówka jest zaprojektowana specjalna dla ciebie. Na górze wizytówki znalazło się miejsce na logo. Niżej wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Całość domyka grafika przedstawiająca soki z owocami. Na odwrocie wizytówki powtórzona została branżowa grafika.

KLASYCZNY MŁYNEK DO KAWY

Żadna kawa nie smakuje tak dobrze, jak ta zmielona na chwilę przed zaparzeniem. Właśnie dlatego w tej wizytówce została umieszczona grafika przedstawiająca klasyczny młynek do kawy. Z przodu, na biało brązowym tle wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz luźno rozrzucone ziarnka kawy. Grafika młynka znalazła się na odwrocie.

KAWA MROŻONA

Kawowe tło pokrywa całą wizytówkę. Z przodu, białą i wyraźną wizytówko zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: nazwa kawiarnia, adres stacjonarny, numer telefonu, strona internetowa i e-mail. W tle umieszczono bladą grafikę kawy mrożonej. Ten sam rysunek, tylko w wyraźnych kolorach został powtórzony na odwrocie.

FILIŻANKA GORĄCEJ KAWY

Połączenie dwóch odcieni koloru pomarańczowego i białych elementów jest bardzo ciekawa i przyciąga uwagę. Białymi elementami tej wizytówki są: nazw kawiarni, dane kontaktowe i adresowe oraz ikony informacyjne. Biała jest również branżowa grafika przedstawiająca filiżankę gorącej kawy, która została umieszczona na odwrocie wizytówki.

BIAŁA FILIŻANKA

Na szarym tle, które umieszczone zostało na obu stronach wizytówki, znalazły się białe elementy. Dzięki temu projekt jest prosty i bardzo czytelny. Po za danymi teleadresowymi oraz nazwą kawiarni, biała jest również filiżanka z gorącą kawą. Grafika wraz z nazwą knajpki została powtórzona na odwrocie wizytówki.

Pokaż: