Wizytówki online Strona 51

Pokaż:

WIADRO Z FARBĄ

Białe tło idealnie basuje, żeby wyeksponować kolorową grafikę. Została ona umieszczona w centralnej części projektu w intensywnym różowym kolorze, by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Przednia części wizytówki posiada różowe pasy namalowane wałkiem malarskim obok, których wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

PĘDZEL Z ŻÓŁTĄ FARBA

Białe tło wizytówki sprawia, że wszystkie informacje i kolory użyte w projekcie staną się widoczne. Rysunek pędzla zamoczonego w żółtej farbie nasuwa nam branże z jaką jest związany projekt. Pod grafiką umieścisz nazwę firmy. Przód wizytówki posiada wystarczającą ilość miejsca na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

KOLOROWY WAŁEK MALARSKI

Białe tło i kolorowy wałek malarski sprawiają, że projekt staje się niepowtarzalny. Ciekawa kreacja z pewnością zostanie zapamiętana i przyciągnie klientów. Nad kolorowym wałkiem malarskim z tyłu wizytówki umieścisz nazwę swojej firmy. Z przodu wizytówki na kolorowym paskach odchodzących od wałka umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KOLOROWE MAZIE FARBĄ

Jasno zielone tło, na którym pojawiają się kolorowe mazie farbą nasuwają branże z jaką jest ten projekt związany. Bez wątpienia chodzi tu o branże malarską. Z tym kolorowym projektem przyciągniesz klientów. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych po lewej stronie, a po prawej umieścisz kolorową grafikę.

NIEBIESKIE ŚRUBKI

Na jednej części, wizytówka ma białe tło. Tam też znajduje się grafika przedstawiające skrzyżowane ze sobą niebieskie śrubki. Pod nimi, również na niebiesko zapisana została nazwa firmy. Z prawej strony, na żółtym tle wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Grafika została powtórzona na żółtym tyle wizytówki.

MŁOTEK Z KLUCZEM

Wizytówka została pokryta jasnoniebieskim tłem. Z lewej strony, ciemniejszą czcionką wypisane został niezbędne dane kontaktowe oraz adres stacjonarny. Z prawej strony, za niebieskim paskiem z ikonami informacyjnymi, zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Na środku znalazła się branżowa grafika, która może służyć za logo.

MUR Z CEGŁY

Tematem przewodnim tej wizytówki jest pomarańczowa cegła. Na jasnoniebieskim tle, najważniejsze dane teleadresowe zostały napisane pomarańczową czcionką. Nazwa przedsiębiorstwa została zapisana czarną czcionką, żeby była widoczna na jasnopomarańczowej grafice muru z cegieł. Ta sama grafika tylko, że w intensywniejszym kolorze, znajduje się na odwrocie.

POJEDYNCZA CEGŁA

Tło tej wizytówki jest jasnożółte. Pomarańczowe kreski i ikony informacyjne oddzielają najważniejsze dane, takie jak numery telefonu czy adres mailowy od branżowej grafiki. Przedstawia ona pomarańczową, pojedynczą cegłę, obok której znajduje się nazwa firmy. Grafika została powtórzona na drugiej stronie wizytówki.

BIAŁY ŻURAW

Dolna połowa wizytówki jest biała. Na niej, bordową czcionką wypisane zostały: numery telefonu, adres mailowy i strona internetowa, oraz adres siedziby firmy. Druga połowa jest w kolorze bordowym. Na niej białą, wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Biała jest również grafika dźwigu, który znalazł się na obu stronach wizytówki.

CZARNE SCHODY

Na czarnym tle zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: adres stacjonarny, numery telefonów, strona internetowa i e-mail. Wyżej, na jaśniejszym tle, czarną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z prawej strony, z czarnego tła wychodzą czarne schody. Grafika, wraz z nazwą znalazły się również na odwrocie wizytówki.

UPIĘTE ZASŁONY

Niebieskie tło i niebieska grafika z tyłu wizytówki sprawiają, że projekt ten wyróżni się na tle innych z tej branży. Grafika sprawi, że Twoja działalność stanie się liderem w swojej branży. Przednia część wizytówki posiada grafikę już w bardziej widocznym kolorze. Pod nią w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KRACIASTA ROLETA

Kraciasta roleta, Budownictwo, Rolety - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Czarne tło i białe elementy przedstawione w projekcie stają się dobrze widoczne dla Twoich klientów. Tył wizytówki przedstawia kraciasta grafikę rolety, która nasuwa branże z jaką jest związana. Przednia część projektu to ponowiona grafika, a pod nią wszystkie informacje ważne dla twoich klientów.

CZARNA ROLETA

Jasno fioletowe tło wizytówki sprawi, że projekt staje się delikatny i subtelny. Czarna centralnie umieszczona grafika rolety okiennej określa branże z jaką związany jest ten projekt. Grafika jest na tyle ciekawa i prosta, że może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny i czytelny sposób.

ŻÓŁTA ROLETA

Czarne tło i żółta grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Żółta grafika umieszczona z centralnej części projektu z pewnością przyciągnie uwagę i dzięki niej zdobędziesz wielu klientów. Przednia część projektu posiada żółte tło i czarną grafikę. Zamiana kolorów sprawi, że wypisane dane teleadresowe staną się widoczne.

TURKUSOWA ROLETA

Czarne tło i intensywne tło rolety sprawiają, że projekt ten wybija się z pewnością na tle innych. Roleta umieszczona z tyłu w centralnej części projektu nasuwa branże z jaką jest ona związana. Nad nią umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu została podzielona na dwie części. Na jednej z nich umieścisz dane teleadresowe, a na drugiej istotną grafikę.

ZARDZEWIAŁY MŁOTEK

To, co wyróżnia tą wizytówkę, to ciekawa grafika, która swoim stylem przyciąga wzrok. Na jasnym tle zostały umieszczone najważniejsze dane, takie jak: nazwa firmy, numery telefonów, czy dane internetowe. Z prawej strony znalazła się rozjaśniona grafika młotka. Narzędzie została umieszczone również na odwrocie wizytówki, jednak pokryte warstwą rdzy.

CZARNY MŁOTEK

Na czerwony tle, które zajmuje 90 proc. powierzchni wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: adres, nazwa, numery telefonów, czy dane internetowe. Obok znalazło się miejsce na umieszczenie grafiki przedstawiającej czarny młotek. Ten sam rysunek został powtórzony na odwrocie wizytówki.

DRABINA MALARSKA

Jest to projekt z którego bije prosty przekaz. Zajmujemy się malarstwem pokojowym i nie tylko. Za tło, w tym wypadku służy zdjęcie przedstawiające pomieszczenie podczas malowania. Z Prawej strony, na brudnej ścianie, czerwoną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej białą lecz wyraźną czcionką wypisane zostały dane kontaktowe.

ZIELONA ŚCIANA

Twoja firma zajmuje się wykończeniem wnętrz? Malujecie wszystko i nie ma dla was rzeczy nie możliwych? Jeśli tak, to ta wizytówka jest zaprojektowana dla ciebie. Z lewej strony zieloną oraz czarną czcionką zapisana została nazwa firmy oraz jej dane teleadresowe. To wszystko zostało umieszczone na zdjęciu przedstawiającym na wpół pomalowaną ścianę.

ŚRUBOKRĘT Z KLUCZEM

Na zielonym tle zostały umieszczone brązowe elementy. Składają się na nie m.in.: grafika skrzyżowanego śrubokręta z kluczem, nazwa firmy, numery telefonów, adres mailowy czy strona internetowa. Z tyłu wizytówki tło jest brązowe, a grafika oraz dwie dodatkowe linie są w kolorze zielonym. Całość udanym i czytelnym projektem.

SKRZYNKA Z NARZĘDZIAMI

Na niebieskim tle wizytówki za równo z przodu jak i z tyłu znalazła się grafika przedstawiająca skrzynkę z narzędziami. Ponad to z przodu pod ilustracją znalazło się miejsce na nazwę firmy. Wyżej, na białym tle zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie, również na białym tle została zapisana nazwa firmy.

MŁOTEK ZE ŚRUBOKRĘTEM

Młotek ze śrubokrętem, Budownictwo, Remont i Wykończenia - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Z lewej strony wizytówki, na brązowym tle znalazła się grafika, przedstawiająca skrzyżowane ze sobą młotek i śrubokręt. Z prawej strony, brązową czcionką, na białym tle, zostało zaprojektowane miejsce na nazwę przedsiębiorstwa oraz jego najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie powtórzyła się grafika oraz nazwa firmy.

RĘKA Z KLUCZEM

Ręka z kluczem, Budownictwo, Remont i Wykończenia - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. W dolnej, na białym tle, pomarańczową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: numer telefonu, adres mailowy czy strona internetowa. Reszt tła jest w kolorze pomarańczowym. Na nim znalazły się białe elementy, na które złożyła się nazwa firmy i jej logo.

ŻARÓWKA NA CZERWONYM TLE

Jasne tło i centralnie umieszczona charakterystyczna grafika nasuwa branżę z jaką jest związany ten projekt. Grafika żarówki może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i dać Ci poczucie lidera w branży. Przednia część wizytówki to nazwa firmy umieszczona nad grafiką, a pod nią znajduje się wystarczająca ilość miejsca na umieszczenie pozostałych danych teleadresowych.

Pokaż: