Wizytówki online Strona 51

Pokaż:

KLASYCZNY MŁYNEK DO KAWY

Żadna kawa nie smakuje tak dobrze, jak ta zmielona na chwilę przed zaparzeniem. Właśnie dlatego w tej wizytówce została umieszczona grafika przedstawiająca klasyczny młynek do kawy. Z przodu, na biało brązowym tle wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz luźno rozrzucone ziarnka kawy. Grafika młynka znalazła się na odwrocie.

KAWA MROŻONA

Kawowe tło pokrywa całą wizytówkę. Z przodu, białą i wyraźną wizytówko zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak: nazwa kawiarnia, adres stacjonarny, numer telefonu, strona internetowa i e-mail. W tle umieszczono bladą grafikę kawy mrożonej. Ten sam rysunek, tylko w wyraźnych kolorach został powtórzony na odwrocie.

FILIŻANKA GORĄCEJ KAWY

Połączenie dwóch odcieni koloru pomarańczowego i białych elementów jest bardzo ciekawa i przyciąga uwagę. Białymi elementami tej wizytówki są: nazw kawiarni, dane kontaktowe i adresowe oraz ikony informacyjne. Biała jest również branżowa grafika przedstawiająca filiżankę gorącej kawy, która została umieszczona na odwrocie wizytówki.

BIAŁA FILIŻANKA

Na szarym tle, które umieszczone zostało na obu stronach wizytówki, znalazły się białe elementy. Dzięki temu projekt jest prosty i bardzo czytelny. Po za danymi teleadresowymi oraz nazwą kawiarni, biała jest również filiżanka z gorącą kawą. Grafika wraz z nazwą knajpki została powtórzona na odwrocie wizytówki.

ORYGINALNE TŁO

Ta wizytówka na pewno przyciągnie uwagę, ponieważ ma oryginalne tło. Pierwszym tłem jest turkusowy prostokąt z białymi paskami. Na nim został ułożony brązowy prostokąt, w którym wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz grafika gorącej pary. Na odwrocie wizytówko jest tylko turkusowe tło z grafiką filiżanki gorącej kawy.

FILIŻANKA WIDZIANA Z GÓRY

Wizytówka została ustawiona pionowo. Na samej górze znalazła się grafika przedstawiająca filiżankę z kawą widzianą z góry. Niżej, białą, ale wyraźną czcionką została zapisana nazwa kawiarni. Niżej w białych paskach zostały zapisane niezbędne dane adresowe i kontaktowe. To wszystko oblane turkusowym tłem.

KAWOWE ZAĆMIENIE

Wizytówka została oblana beżowym tłem. Z prawej strony, żółtą czcionką zapisana została nazwa kawiarni oraz umieszczone są ikony informacyjne. Brązową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe oraz adres. Z lewej strony wizytówki zaprojektowane zostało miejsce na logo lub grafikę przedstawiającą słońce zasłonięte przez filiżankę kawy.

ŚWIEŻE ZIARNA KAWY

Jeśli lubisz prostotę i minimalizm, do tego masz kawiarnia lub sklep z kawą, to ta wizytówka jest stworzona z myślą o tobie i twoich potrzebach. Na brązowym tle znalazły się tylko najważniejsze elementy. Są to: nazwa kawiarni, adres stacjonarny, numer telefonu i dane internetowe. Wszystko to z użyciem białej, kontrastowej czcionki. Całość dopełnia grafika świeżych ziaren kawy.

KUPKA KAWY

Główną grafiką tej wizytówki jest rozrzucona kupka ziaren kawy, która znajduje się na górze pionowej wizytówki. Niżej, na brązowym tle, żółtą czcionką zostały wypisane: nazwa kawiarni, adres stacjonarny, numery telefonów, strona internetowa oraz e-mail. Na odwrocie, na żółtym tle znalazła się grafika ziarenka kawy.

CZERWONA PIZZA

Przód wizytówki pozostał biały. Na nim, intensywną czerwoną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa pizzerii. Czerwonym kolorem została również obrysowana pizza. Na odwrocie, kontur włoskiego placka jest biały, na czerwonym tle. Całość jest czytelna i łatwa znaleźć najważniejsze informacje.

DWA ODCIENIE SZAROŚCI

Lewa strona wizytówki jest w ciemnym odcieniu szarości. Na nim znalazła się grafika przedstawiająca żółtą pizzę. Z prawej strony, tło jest w kolorze jasnego odcienia szarości. Za to najważniejsze informacje teleadresowe zostały zapisane ciemniejszą czcionką. Na odwrocie został umieszczony jasny pasek z ciemną nazwą pizzerii oraz grafiką pizzy.

WŁOSKIE SMAKI

Wizytówka zarówno z przodu jak i z tyło została oblana czerwonym kolorem. Z przodu białą i wyraźną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa pizzerii. Na samej górze wizytówki została umieszczona branżowa grafika, która może zastąpić twoje logo. Grafika została powtórzona na odwrocie.

NIEBIESKIE AKCESORIA

Przód wizytówki został optycznie podzielony na dwie części. Z lewej strony zostały wypisane takie dane jak: nazwa przedsiębiorstwa, adres stacjonarny, adres internetowy, numery telefonów i email. Z prawej strony, na białym tle znalazła się grafika, służąca jako logo, która przedstawia niebieskie akcesoria kuchenne.

AKCESORIA W CZAPCE

Dół wizytówki pokryty jest białym tłem. Czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Wyżej na zielonym tle, białą, grubą czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Powyżej zostało umieszczone logo, które przedstawia skrzyżowane akcesoria kuchenne w czapce szefa kuchni. Logo powtórzone zostało na odwrocie wizytówki.

SZTUĆCE W KOLE

Na zielonym tle znalazło się kilka elementów które składają się w jedną, doskonałą całość. Pomarańczową czcionką zostały zapisane najważniejsze dane, takie jak: numer telefonu, adres, czy e-mail. Białą, zapisana została nazwa firmy. Nad nią w pomarańczowym okręgu znalazły się białe sztućce. Grafika została powtórzona na odwrocie.

ZIELONE SZTUĆCE

Na jasnym tle znalazło się kilka elementów, które razem tworzą udany projekt. Z lewej strony w zielonym kole znalazły się zielone sztućce, czyli znak zdrowego jedzenia. Z prawej strony czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Wyżej, zieloną czcionką zapisano nazwę firmy.

FIOLETOWY WÓZEK Z JEDZENIEM

Na dole wizytówki został umieszczony fioletowy prostokąt. W niego, białą czcionką, zostały wpisane najważniejsze dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na jasnym tle, została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca fioletowy wózek z jedzeniem, obok którego zapisana została nazwa firmy. Grafika została przeniesiona również na tył wizytówki.

GARNEK NA KUCHENCE

Ciekawe rozłożenie elementów oraz interesująca grafika na odwrocie wizytówki na pewno przyciągnie wielu klientów. Na dole wizytówko ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, w grafice pomiędzy płonącym gazem, a parą znalazła się nazwa firmy. Na tyle wizytówki znalazła się ciekawa grafika garnka na kuchence.

WIDELEC I CZAPKA

Na górze wizytówki, przez całą jej szerokość został poprowadzony zielony pasek, na którym zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Poniżej, ciemną czcionką wypisane są niezbędne do kontaktu z firmą dane. W prawym dolnym rogu znalazła się ciekawa grafika przedstawiająca czapkę szefa kuchni i widelec. Grafika została powiększona i powtórzona na odwrocie.

SZTUĆCE Z TALERZEM

Ciekawy rysunek oraz połączenie żółtych elementów z niebieskim tłem przyciągną uwagę twoich potencjalnych klientów. U góry znalazła się żółta grafika widelca, talerza i noża. Niżej, również w kolorze żółtym, zostały wypisane niezbędne dane, takie jak: nazwa firmy, numer telefonu, adres stacjonarny, mail i strona internetowa.

CZARNY TALERZYK

Połączenie żółtego tła z czarnymi elementami zawsze zdaje egzamin i wygląda świetnie. Tak samo jest w tym projekcie. Na żółtym tle znalazło się kilka niezbędnych elementów w kolorze czarnym. Głównym elementem jest grafika talerza i sztućców oraz nazwa firmy. Niżej zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe.

RĘKA KELNERA

Połączenie dwóch klasycznych kolorów, czerni i bieli z każdego projektu tworzy elegancką wizytówkę. Z przodu, na środku wizytówki, czarną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej umieszczone została grafika ręki kelnera z zamówieniem, obok której znalazła się nazwa firmy. Całość uzupełniają dwa czarne rogi.

ZAMÓWIENIE NA WÓZKU

Na biały tle znalazły się niebieskie elementy, które świetnie zgrywają się z nim zgrywają. Drobną, ale widoczną czcionką, zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W ciekawych niebieskich flagach zostały wpisane ikony informacyjne. Wyżej, nad niebieski paskiem zapisana nazwa firmy. W prawym górnym rogu znalazła się grafika wózka z zamówieniem.

ŻÓŁTY DESER

Połączenie żółtego z fioletowym kolorem jest świetnym połączeniem. Z lewej strony, żółtą czcionką wypisane najważniejsze dane teleadresowe takie jak: numer telefonu, adres mailowy, strona internetowa oraz adres stacjonarny. Z prawej strony ponad nazwą firmy umieszczona została grafika żółtego, smakowicie wyglądającego deseru.

Pokaż: