Wizytówki online Strona 52

Pokaż:

ŻARÓWKA NA GRANATOWYM KOLE

Intensywne tło jakie zostało wykorzystane w tym projekcie z pewnością przyciągnie uwagę rzeszy klientów. Centralnie umieszczona grafika żarówki określa branże z jaką jest ona związana. Może ona również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki została podzielona na dwie części. W jednej umieścisz nazwę firmy, a w drugiej wypiszesz dane teleadresowe.

BLADA ŻARÓWKA

Jasno szare tło i blada żarówka sprawiają, że projekt staje się nie nachalny, ale jednocześnie łatwy do zapamiętania. Grafika umieszczona w centralnej części projektu sprawia, że nasuwa nam ona branżę z jaką jest związany. Przednia część wizytówki to intensywna już grafika żarówki, a pod nią wystarczająca ilość miejsca na wypisanie danych.

NARYSOWANA ŻARÓWKA

Jasno niebieskie tło i żółta żarówka od razu nasuwa nam branże z jaką związany jest ten projekt. Żarówka jaka została umieszczona na projekcie wizytówki może zastąpić logo Twojej firmy. Obok niej z tyłu projektu umieścisz nazwę swojej firmy na białym pasku. Przednia część wizytówki pozwoli na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w ciekawy sposób.

LAMPA POLOWA

Niebieskie tło i duża lampa polowa jaka widnieje na projekcie nasuwają branże z jaką jest związany. Grafika lampy może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie kolejno danych teleadresowych w widoczny sposób, a grafika lampy dopełni całości kompozycji i sprawi, że przyciągniesz klientów.

CZARNA ŻARÓWKA

Intensywne żółte tło i grafika żarówki sprawia, że projekt wygląda jakby świecił. To dobrze bo od razu nasuwa branże z jaką związany jest ów projekt. Obok ciekawej grafiki żarówki umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki to dwie grafiki w różnych odcieniach i miejsce na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

ŻÓŁTA ŻARÓWKA

Niebieskie intensywne tło i żółta żarówka nasuwa branżę z jaką jest związany ten projekt. Bez wątpienia chodzi tu o branżę elektryczną. Obok grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu nieco podobna do tyłu pozwoli Ci na białym pasku u dołu wypisać wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

DWIE LAMPY

Niebiesko szare tło i dwie lampy jakie zostały przedstawione na projekcie nasuwają branżę z jaką jest związany. Z tyłu projektu w centralnej części umieścisz nazwę swojej firmy. Prosty i czytelny projekt z pewnością przyciągnie rzeszę klientów. Przednia część projektu to grafika po lewej stronie, a po prawej miejsce na umieszczenie danych teleadresowych.

SZARA LAMPA

Projekt ten sprawia, że wyróżnia się on na tle innych z powodu orientacji w jakiej został stworzony. Tył to orientacja pionowa, a przód pozioma. Duża grafika lampy sprawia, że od razu kojarzy się on z branżą elektryczną. Jasne tło sprawia, że projekt nie jest nachalny. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w wyraźny sposób.

MAŁE DRZWI

Wizytówka z obu stron została oblana ciemno niebieskim kolorem. Z lewej strony, żółtą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Z prawej strony została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca małe drzwi, obok których zaprojektowane jest miejsce na nazwę przedsiębiorstwa. Drzwi w ciemniejszej wersji zostały umieszczone na odwrocie wizytówki.

RÓŻNE OKNA

Masz w swoim asortymencie różne rodzaje okien? Zajmujesz się ich wymianą lub naprawą? Ta wizytówka powstała z myślą o twoim przedsiębiorstwie. Z prawej strony po za nazwą firmy i jej adresem internetowym, zostały umieszczone najważniejsze dane kontaktowe. Z lewej strony została umieszczona fotografia przedstawiająca kilka rodzajów okien.

DRZWI PO SCHODKACH

Wizytówka została pokryta żółtym tłem. Z prawej strony została umieszczona grafika przedstawiająca zielone drzwi, umieszczone za czerwonymi schodami. Z lewej strony zieloną czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej znalazło się miejsce na wypisane takich danych jak: numer telefonu, adres mailowy czy strona internetowa.

CZERWONO-BIAŁE OKIENNICE

Przód wizytówki został oblany czerwonym tłem. U góry, na białym pasku została umieszczona grafika białego okna z okiennicami. Niżej, białą czcionką zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa. Na odwrocie, tło jest białe, a na czerwonym pasku znajduje się grafika czerwonego okna z okiennicami.

UCHYLONE DRZWI

Uchylone drzwi, Budownictwo, Okna i Drzwi - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Zdecydowana część wizytówki pokryta została grantowym tłem. Na nim znalazło się miejsce na wypisane danych, taki jak: adres, numery telefonów, czy dane internetowe. Na mniejszym, białym tle znalazła się nazwa przedsiębiorstwa, a w miejscu przecięcia się teł została umieszczona grafika. Przedstawia ona szeroko otwarte drzwi.

CZARNE WROTA

Proste zestawienie dwóch klasycznych kolorów trafi nawet do najwybredniejszego klienta. Na białym tle znajdują się jedynie czarne elementy. Z prawej strony wypisane zostały najważniejsze dane kontaktowe i adresowe. Powyżej znajduje się monochromatyczna grafika dwuskrzydłowych drzwi. Od nich w lewą stronę poprowadzony został czarny pasek z białą nazwą firmy.

FIOLETOWE DRZWI

Przód wizytówki został pokryty jasnofioletowym kolorem. Na nim, białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W górnej części zostało zaprojektowane miejsce na zapisanie nazwy firmy, a obok znalazła się grafika fioletowych drzwi. Na odwrocie został zastosowany ciekawy zabieg, dzięki któremu wydaje się, że tył wizytówki to drzwi.

BIAŁE OKNO

Ciekawy projekt, sposób rozłożenia informacji na tej wizytówce na pewno przyciągnie potencjalnych klientów. Większość wizytówki pokryta jest czarny tłem. Do wypisania najważniejszych danych teleadresowych użyta została biała czcionka. Górny pasek jest w kolorze czerwonym, a grafika została umieszczona z lewej strony wizytówki, na środku przecięcia się dwóch teł.

OKNO Z ZASŁONAMI

Dwa tła zastosowane w tej wizytówce podzieliły je na dwie części. Z lewej strony, na żółtym tle, została umieszczona grafika okna wraz z zasłonami. Pod nią, również niebieski, znalazła się nazwa przedsiębiorstwa. Z prawej strony na niebieskim tle zostały umieszczone żółte elementy. Składają się na nie m.in. najważniejsze dane teleadresowe.

OTWARTE OKNO

Na turkusowym tle, które oblewa całą wizytówkę znalazły się białe i czarne elementy. Białą czcionką wypisane są niezbędne dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Biała jest również branżowa grafika, która przedstawia szeroko otwarte okno. Czarny pasek, służy jako tło dla ikon informacyjnych. Na odwrocie wizytówki została powtórzona grafika okna.

MŁOTEK I GWÓŹDŹ

Szare tło i żółty kolor dookoła grafiki bardzo dobrze do siebie pasują. Młotek i gwoźdź sprawiają, że branżą jaka reprezentują staje się jasna na pierwszy rzut oka. Grafika może też zastąpić logo i stać się znakiem rozpoznawalnym Twojej firmy. Przednia część wizytówki została zaprojektowana tak aby w łatwy sposób wypisać żółtą czcionką dane teleadresowe.

BUDOWLANIEC W KASKU

Błękitne tło i centralnie umieszczona grafika budowlańca od razu nasuwa skojarzenia związane z branżą jaką reprezentuje. Obok niej w tyłu wizytówki umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki to powtórzona grafika budowlańca, a obok niej wystarczająco dużo miejsca, aby w ciekawy sposób wypisać dane teleadresowe.

BIAŁA WYWROTKA

Jasno zielone tło tyłu projektu pozwoli na wybicie się z niego czerwonej dużej wywrotki. Grafika może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Na pierwszy rzut oka widać z jaką branżą związany jest ten projekt. Przednia część wizytówki została zaprojektowana w kolorze czerwonym, a biała czcionka sprawi, że wszystkie dane będą widoczne.

ŻÓŁTA BETONIARKA

Dwu kolorowe tło i umieszczona w centralnej części ciekawa grafika betoniarki sprawiają, że projekt staje się zauważalny. Duża grafika betoniarki nasuwa skojarzenia związane z branżą jaką reprezentuje. Przednia część wizytówki posiada miejsce aby powtórzyć grafikę betoniarki, jak i wystarczająco dużo miejsca na wypisanie kolejno danych teleadresowych.

TACZKI Z PIASKIEM

Jasne tło i centralnie ułożona grafika sprawiają, że projekt staje się zauważalny. Taczki z piaskiem przedstawione z tyłu projektu określają branże z jaką związana jest ta wizytówka. Grafika może też zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwoli na umieszczenie grafiki i nazwy firmy, a pod nią pozostałych danych teleadresowych.

SZARA ŁOPATA

Pionowa orientacja wizytówki sprawi, że od razu wyróżni się ona na tle innych. Szara kopiąca łopata od razu nasuwa branżę z jaką jest on związany. Pomiędzy grafiką umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu sprawi, że w wygodny i łatwy sposób umieścisz dane teleadresowe i przyciągniesz klientów prostym, ale i ciekawym projektem.

Pokaż: