Wizytówki online Strona 53

Pokaż:

PIWO Z PIANĄ

Na szarym tle znalazło się kilka pomarańczowych i czarnych elementów. W pomarańczowych prostokątach zapisane zostały najważniejsze dane m.in.: numery telefonów czy adres lokalu. Wyżej nad nazwą knajpy znalazła się grafika przedstawiająca piwo z pianą. Rysunek został powtórzony również na odwrocie wizytówki.

KOLEJKA NA BARZE

Zarówno przód jak i tył wizytówki jest w kolorze żółtym. Z przodu, z prawej strony została umieszczona grafika piwa w kuflu. Z lewej strony, ciemną czcionką zapisane zostały niezbędne dane adresowe i kontaktowe. Na odwrocie została umieszczona grafika baru, na którym stoi kolejka piw, a na dole zapisana została nazwa lokalu.

PIWO W KUFLU

Pomarańczowe tło z bąbelkami ma kojarzyć się z magicznym napojem jakim jest piwo. Na jasnych paskach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Ponad nimi znalazła się nazwa lokalu zapisana białą czcionką. Główną grafiką na górze wizytówki jest piwko w kuflu. Na odwrocie wizytówki, grafika została powtórzona.

EGZOTYCZNE DRINKI

Na jasnym tle zostały umieszczone kolorowe elementy. Na dole, ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej znalazła się ciekawa grafika, która może służyć, jako logo twojego lokalu. Przedstawia ona kolorowe drinki. Obok znalazło się miejsce na zapisanie w dwóch kolorach nazwę baru.

KIELISZEK DO MARTINI

Cała wizytówka została oblana szarym tłem. Na dole poprowadzony został biały pasek. Na nim umieszczone zostały najważniejsze dane, takie jak: adres, numery telefonów, dane internetowe. Wyżej umieszczony został obrys kieliszka do martini. Nad nim zaprojektowano miejsce na nazwę lokalu. Na odwrocie ponownie użyto grafikę kieliszka.

KORKOCIĄG

Na górze wizytówki został umieszczony biały pasek. Na nim znajduje się nazwa przedsiębiorstwa oraz logo, którym jest korkociąg. Dół wizytówki pokryty jest czerwonym tle. Na nim, na białych paskach zostały umieszczone niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówki powtórzona została nazwa lokalu oraz logo.

CZERWONO-BIAŁY KIELISZEK

Czerwone elementy umieszczone na biały tle tworzą idealną całość. Na dole wizytówki, czerwoną, delikatną czcionką zapisane są dane: adres stacjonarny, numery telefonów oraz dane internetowe. Wyżej znalazła się branżowa grafika czerwono-białego kieliszka, obok którego znalazła się nazwa baru. Na odwrocie powtórzona została grafika, jednak na czerwonym tle.

KOLOROWY SYGNALIZATOR

Prowadzisz szkołę jazdy? Z tobą każdy młody kierowca zawsze będzie miał zielone światło i bez problemu zda egzamin? Jeśli tak, to ta wizytówko jest stworzona specjalnie dla ciebie. Na niebieskim prostokącie znajduje się miejsce na dane teleadresowe, wyżej zapiszesz nazwę swojej firmy. Całości dopełnia grafika sygnalizatora, który kojarzy się z nauką jazdy.

TRZY PACHOŁKI

Dzięki pomarańczowemu tłu i czarnobiałej grafice wizytówka wybije się z pośród innych w tej branży. W białym pasku, poprowadzonym na dole wizytówki, znalazło się miejsce na wypisanie takich danych jak: numery telefonów, adres szkoły oraz dane internetowe. Wyżej białą, wyraźną czcionka jest miejsce na nazwę firmy.

CZERWONO-BIAŁY PACHOŁEK

Dwa kolory tła, pozwalają na podzielenie wizytówki na dwie części, a także wyróżnić grafikę, która bezsprzecznie kojarzy się z branżą drogową. Na dolnym, czerwonym tle, białą czcionką zostały wypisane niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, na białym tle, ale czerwoną czcionką została umieszczona nazwa firmy. Całość dopełnia grafika pachołka drogowego.

SAMOCHÓD W MYJNI

Dzięki bardzo oryginalnej grafice, wizytówka będzie wyróżniać się spośród innych. Na białym tle umieszczone zostały trzy pomarańczowe paski, w których zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, pomarańczowo-niebieską czcionka zapisana została nazwa firmy. Wyżej znajduje się grafika samochodu stojącego w myjni.

SAMOCHÓD POD KROPLAMI

Prosta w przekazie wizytówka to połowa sukcesu marketingowego. Na górze wizytówki został poprowadzony zielony pasek, na którym umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Pod nim, z lewej strony, zostały wypisane wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Całość projektu dopełniona została przez branżową grafikę.

KAROSERIA W PIANIE

Na wizytówce warto umieścić kojarzącą się z twoją branżą fotografię. Właśnie takie zdjęcie zostało wykorzystane w tym projekcie. Na fotografii mytej karoserii umieszczone zostały fioletowe paski. Na mniejszym zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Na większym wypiszesz niezbędne dane twojego przedsiębiorstwa.

ZIELONA MYJNIA

Na białym tle najlepiej sprawdzają się ciemne elementy. W lewym, dolnym rogu, ciemną czcionką wypisane zostały numery telefonów, adres mailowy, stacjonarny oraz strona internetowa. Wyżej, aby ożywić wizytówkę, użyty został zielony pasek, na którym zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Z prawej strony paska znalazła się branżowa grafika.

FIOLETOWY SAMOCHÓD

Przez środek białej wizytówki został poprowadzony niebieski pasek. W nim, pod białymi ikonami informacyjnymi zostały wypisane najważniejsze dane z numerem telefonu czy adres stacjonarnym. Wyżej, nad paskiem, zaprojektowane zostało miejsce na logo, lub branżową grafikę oraz nazwa firmy. Grafika została przeniesiona również na tył wizytówki.

AUTO W BĄBELKACH

Wizytówka została pokryta niebieskim tłem. Przez środek pionowego projektu został położony biały pasek tak, aby wizytówka nabrała dynamizmu. W nim, niebieską czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej, tym razem białą czcionką, wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. U góry znalazła się branżowa grafika, która została powtórzona również na odwrocie.

SAMOCHÓD NA PODNOŚNIKU

Na czarnym tle, użytym w tej wizytówce, większość elementów jest biały. Wyraźną czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe oraz internetowe. Wyżej jest miejsce na wypisanie nazwy przedsiębiorstwa. Wzdłuż danych poprowadzony został biały pasek, na którym umieszczone zostały czarne ikony informacyjne. Grafika użyta w projekcie to samochód na podnośniku.

AUTO KLUCZ

Wizytówka została pokryta ciemnofioletowym tłem. Dzięki temu białe elementy są bardzo widoczne, a cały projekt wygląda po prostu świetnie. W prawym, dolnym rogu zostały wypisane: numer telefonu, e-mail, strona internetowa oraz adres stacjonarny. Wyżej, na białym pasku umieszczono nazwę firmy, a na jego końcu grafikę samochodu z kluczem.

SAMOCHÓD W GARAŻU

Przód wizytówki ma jasne tło. Z prawej strony umieszczony został czarny pasek, na którym widnieją ikony informacyjne. Do nich, czarną czcionką przypasowane są dane teleadresowe. Wyżej, grubszymi literami zapisana została nazwa firmy. Przód uzupełnia grafika przedstawiająca samochód w garażu. Tył wizytówki jest czarny, a powtórzona grafika biała.

SKRZYŻOWANE NARZĘDZIA

Pomarańczowy jest intensywnym kolorem, który wybija się i szybko rzuca w oczy. Z prawej strony wizytówki, na takim właśnie tle, białą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Z prawej strony, na białym tle znalazły się pomarańczowe elementy, którymi są nazwa warsztatu oraz branżowa grafika.

SAMOCHÓD Z KLUCZEM

Prosta i elegancka wizytówka nadająca się dla każdego z branży motoryzacyjnej. Na dole zostały umieszczone ikony informacyjne oraz przyporządkowane do nich dane teleadresowe. Wyżej na czarnym pasku, grubą wyraźną czcionką zapisane zostało nazwisko twojego pracownika. Całość dopełnia branżowa grafika, która użyta została również z tyłu.

KWADRATOWY SAMOCHÓD

Z przodu wizytówki, za równo na górze, jak i dole zostały poprowadzone dwa beżowe paski. Na górnym zapisana został nazwa firmy. Na dolnym znalazła się branżowa grafika, przedstawiająca czerwony, kwadratowy samochód. Na środku, na białym tle wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie, na środku znalazła się grafika czerwonego auta.

RETRO POJAZD

Wizytówka została pokryta zielonym tłem. Białą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Ikony informacyjne są czarne podobnie jak nazwa firmy, która została umieszczona na białym pasku. Na jego końcu znalazła się czarna grafika przedstawiająca klasycznego oldsmobile. Nazwa oraz grafika zostały umieszczone również na odwrocie wizytówki.

CIEMNY AUTOKLUCZYK

Na białym tle znalazły się różne odcienie zielonego. Z lewej strony, ciemną czcionka wypisane zostały takie informacje jak: nazwa firmy, numery telefonów, adresy oraz dane internetowe. Z prawej strony został poprowadzony zielony pasek, na którym znalazła się branżowa grafika klucza stworzonego z samochodu. Na odwrocie tło wizytówki jest zielone, z białym paskiem na środku.

Pokaż: