Wizytówki online Strona 53

Pokaż:

MECHANIZM ZEGARKA

Zdjęcie jakie pokazane jest na wizytówce przedstawia mechanizm zegarka. Kreacja ta świadczy o tym, że właśnie ta agencja marketingowa, które będzie posługiwała się tym projektem, każdą kampanię zaprojektuje z wielka precyzją. Z przodu wizytówki jasną czcionką umieścisz nazwę swojej agencji natomiast poniżej pozostałe dane.

CZARODZIEJ TABLETÓW

Masz agencję marketingową i dla twoich ludzi nie ma rzeczy niemożliwych? Jeśli tak to ta wizytówka jest dla ciebie. Jej tłem jest ciekawe zdjęcie mężczyzny, który wyczarowuje różne środki przekazu. Z prawej strony umieszczono półprzezroczyste tło, na którym wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

STÓŁ ARCHITEKTA

Tematem przewodnim tej wizytówki jest zdjęcie stołu architekta. Plany domu lub mieszkania i linijka. To wszystko zostało pokryte zielonym, półprzezroczystym tłem. Na nim białą, wyraźną czcionką zostały wpisane: imię i nazwisko architekta, adres biura, strona internetowa, oraz dane kontaktowe. Powtórzone zdjęcie, wraz z tłem zostało przeniesione również na tył wizytówki.

DOMEK ZE SKALĄ

W tym projekcie, wizytówka została ułożona pionowo, tak, aby już na pierwszy rzut oka przyciągnąć potencjalnego klienta. W górnej części, znalazła się branżowa grafika przedstawiająca dom, z poprowadzonymi liniami od skali. Poniżej na różowym tle zostało wypisane nazwisko projektanta, a poniżej zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe.

BIAŁA CZCIONKA NA NIEBIESKIM TLE

Biała czcionka na niebieskim tle, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Połączenie głębokiego, niebieskiego koloru wraz z wyraźną białą czcionka, oraz białymi elementami zawsze zdaje egzamin. Nie inaczej jest w tym projekcie. Na dole, zostały wypisane najważniejsze dane teleinformacyjne. Nad białą kreską została zapisana nazwa biura architektonicznego, a po lewej znalazło się miejsce na białe logo firmy.

ZIELONY RZUT MIESZKANIA

Na pomarańczowym tle, białą, ale wyraźną czcionką zostały wypisane takie dane jak: imię i nazwisko oraz specjalizacja projektanta, numery telefonu, adresy mailowe oraz strona www i adres siedziby. Powyżej został umieszczony rzut architektoniczny mieszkania, który został oblany zielonym, rzucającym się w oczy tłem. Na odwrocie, pomiędzy dwoma pomarańczowymi paskami została ponownie użyty rzut mieszkania.

TURKUSOWY BUDYNEK

Prosty projekt zawierający tylko najważniejsze informacje potrafi przyciągnąć najwybredniejszych klientów. Na białym tle zostały umieszczone cztery elementy. Na dole, ciemną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej, znajduje się logo w postaci turkusowego budynku, a od niego odchodzą ciemne paski. Na samej górze ciemną czcionką zapisano nazwę firmy.

BUDYNEK NA ZIELONYM TLE

Cała wizytówka, za równo z przodu jak i z tyłu została oblana zielonym tłem. Z przodu projekt został ustawiony w orientacji pionowej, tak, aby żadne z elementów nie przysłaniał drugiego. Na samej górze znalazło się miejsce na logo, poniżej, w białej ramce zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe, a na samym dole imię, nazwisko oraz nazwa biura architektonicznego.

DWA ODCIENIE CZERWIENI

Całość projektu została wykonana na blado czerwonym tle. Z przodu wizytówki, białą, wyraźnie wybijającą się z tła czcionką, zostały zapisane najważniejsze dane, takie jak adresy, numery telefonów oraz nazwisko pracownika i nazwa firmy. Prze środek wizytówki została umieszczona grafika ciemnoczerwonego domu.

POMARAŃCZOWY BUDYNEK NA NIEBIESKIM TLE

Na niebieskim tle, które oblewa wizytówkę z obu stron, jako temat przewodni został umieszczony jednokolorowy budynek w pomarańczowym odcieniu. Na pasku o tym samym odcieniu, co dom, niebieską czcionką została zapisana nazwa firmy. Poniżej pomarańczową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Grafika budynku wraz z nazwą firmy została powtórzona na odwrocie wizytówki.

BIAŁA RAMKA, NA BRĄZOWYM TLE

Biała ramka, na brązowym tle, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Całość projektu został wypełniony brązowym kolorem. Z przodu wizytówki została umieszczona ramka, a na niej biała grafika domu jednorodzinnego. W środku ramki, również białym kolorem zostały wpisane dane: imię i nazwisko architekta, jego adres mailowy, strona internetowa oraz numery telefonów i adres pracowni. Na odwrocie została powtórzona grafika domu.

KLASYKA I NOWOCZESNOŚĆ

Klasyka i nowoczesność, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Połączenie czerni i bieli, jest sprawdzona klasyką. W tym projekcie klasyczne kolory zostały połączone z nowocześnie wyglądającym logiem z wieżowcami w tle. Od okrągłego loga odchodzą białe pasy, które dodają projektowi dynamizmu. Poniżej, również białą czcionką zostały zapisane niezbędne dane kontaktowe oraz imię i nazwisko architekta.

ARTYSTYCZNY NIEŁAD

Biała wizytówka została urozmaicona rozrzuconymi kształtami geometrycznymi w fioletowym kolorze. Dzięki temu, nudna biała wizytówka zyskała dynamizmu, oraz artystycznego nieładu, mimo wszystko zachowując spójność i czytelność. Najważniejsze dane, jak nazwa firmy czy dane teleadresowe zostały zapisane wyraźną czcionką w fioletowym odcieniu.

TURKUSOWI ARCHITEKCI

W tym projekcie, grafik użył dwóch odcieni turkusowego koloru. Pierwszy, stonowany blady odcień posłużył, jako wypełnienie wizytówki. W ciemniejszym odcieniu znalazły się prostokąty, nazwa firmy numer telefonu, adres biura architektonicznego, strona internetowa oraz adres email. Na odwrocie zostały powtórzone prostokąty oraz nazwa firmy.

POŁĄCZENIE SZAROŚCI I TURKUSU

Połączenie szarości i turkusu, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Dzięki połączeniu dwóm kolorom, szarości i turkusu zyskaliśmy ciekawy projekt, który wybije się z pośród innych z tej branży. Na szarym pasku, białą, widoczną czcionką zostały wypisane niezbędne dane teleadresowe. Powyżej na fakturowany, turkusowy tle z znalazło się miejsce na białe logo oraz nazwę biura architektonicznego.

KOLORY TĘCZY NA CZARNYM TLE

Kolory tęczy na czarnym tle, Budownictwo, Architektura - Wizytówki Netprint
3 kolory do wyboru
Cała wizytówka została obalana czarnym tłem. Z przodu, na górze została umieszczona ciekawa grafika w kolorach tęczy. Poniżej, białą czcionką zostały wypisane dane teleadresowe oraz nazwa firmy. Tło dla ikon informacyjnych są prostokąty w kolorach z grafiki. Ten sam wzór został powtórzony na odwrocie wizytówki.

KOLOROWE PROSTOKĄTY

Na jasnym szarym tle znalazły się kolorowe elementy, które wyróżnią tą wizytówkę na tle innych. Na przedzie kolorowe prostokąty zostały przeniesione, jako tła do ikon informacyjnych, obok których zostały wypisane adresy, numery telefonów, czy maile. Ponad nimi, znalazło się miejsce na nazwę firmy oraz imię i nazwisko pracownika. Z tyłu wizytówki została zapisana nazwa biura projektowego.

DWA ODCIENIE ZIELONEGO

W tym projekcie, dzięki zastosowaniu dwóch odcieni zielonego, wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. U góry, na żywszym tle zostało zaprojektowanie miejsce na logo oraz nazwę biura projektowego. Poniżej na bladym odcieniu zielonego zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Na odwrocie zostało powiększone logo.

SZARE TŁO Z POMARAŃCZOWYMI ELEMENTAMI

Z przodu, wizytówka została oblana szarym tłem. Nazwa firmy, oraz najważniejsze informacje jak: adresy, numery telefonów, maile oraz strona internetowa zapisane zostały białą, wyraźną czcionką. Aby tkną w projekt życie, tło loga, oraz ikon informacyjnych zostało wykonane w pomarańczowym kolorze. Podobnie jak tło loga, znajdującego się na czarny tle z tyłu wizytówki.

DWA ODCIENIE NIEBIESKIEGO

Ta wizytówka została optycznie podzielona na dwie części. Z lewej strony, na jasnym odcieniu niebieskiego, znalazło się miejsce na ciekawe logo. Z prawej strony na ciemnym odcieniu niebieskiego koloru, białą, prostą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe, oraz nazwa biura. Na odwrocie wizytówki znalazło się logo, ustawione centralnie na łączeniu dwóch odcieni niebieskiego.

PRZESTRZENNE PUDEŁKO

Przestrzenne pudełko, Budownictwo, Aranżacja wnętrz - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Ciekawa kompozycja i niesztampowe kolory powodują, że ta wizytówka wyróżni się na tle konkurencji. W dolnej części widzimy fioletowe tło, na którym białą i wyraźną czcionko zapisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej, na zielonym tle znalazła się branżowa grafika, w którą wpisana została nazwa firmy.

SZARA STALÓWKA

Ciekawa kompozycja w tej wizytówce na pewno przyciągnie Twoich potencjalnych klientów. Na białym tle, sugerującym kartkę papieru, zapisane są najważniejsze dane kontaktowe. Na końcu kartki jest położone szare pióro. Nad nim na szarym tle, czarną prostą czcionką zapisane jest imię i nazwisko oraz rodzaj działalności.

CZARNE PIÓRO

W projekcie tej wizytówki zostały zestawione ze sobą trzy kolory: szary, czarny oraz zielony. O ile szare tło i czarne litery nadają klasycznego charakteru, tak dodanie zielonego elementu nadaje wizytówce dynamizmu i wprowadza powiew nowoczesności. Pionowe ułożenie pozwala na bezproblemowe ułożenie wszystkich elementów, takich jak logo i niezbędne dane kontaktowe.

KSIĘGOWY PRZY PRACY

Wybledzone zdjęcie jakie znajduje się na podkładzie wizytówki określa branże z jaką związany jest ten projekt. Bez wątpienia chodzi tu o branżę księgową. Wybierając ten projekt zdobędziesz wielu klientów. Przednia część wizytówki posiada ciemniejszy filtr jaki został nałożony na zdjęcie, ale to nie przeszkadza żeby w czytelny sposób wypisać dane kontaktowe.

Pokaż: