Wizytówki online Strona 62

Pokaż:

TNĄCE NOŻYCZKI

Intensywne zielone tło z pewnością wyróżni ten projekt spośród innych z tej branży. Tnące po linii nożyczki związane są bez wątpienia z branżą krawiecką. Mogą one świadczyć, że Twoja firma jest w stanie uszyć wszystko na każdą miarę. Przednia część wizytówki to nazwa firmy znajdująca się na przerywanej linii, a pod nią wszystkie pozostałe dane teleadresowe.

MAŁA MASZYNA DO SZYCIA

Jasne tło i ciemna maszyna do szycia umieszczona w centralnej części projektu sprawia, że bardzo dobrze patrzy się na ten projekt. Bez wątpienie kojarzy się ona z przeróbkami krawieckimi czy szyciem na miarę ubrań. Przód wizytówki posiada ciekawy podział, na którym swobodnie umieścisz nazwę firmy, logo i pozostałe dane teleadresowe.

BIAŁE GUZIKI NA SZARYM TLE

Blada wizytówka sprawia, że projekt jest zupełnie inny niż wszystkie. Sprawia, że staje się on spokojny i opanowany. Jeżeli właśnie taka jest Twoja firma ten projekt z pewnością jest dla Ciebie idealny. Białe guziki mogą zastąpić brakujące logo. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie grafiki, nazwy firmy i danych teleadresowych w widoczny sposób.

CZTERY BIAŁE GUZIKI

Zielone tło sprawia, że dobrze nam się parzy na ten projekt. Ułożone obok siebie białe guziki bardzo dobrze do niego pasują. Bez wątpienia dotyczą one branży krawieckiej. Mogą stać się one charakterystycznym elementem dla Twojej firmy. Przednia część wizytówki jest bardzo schludna. Wszystkie potrzebne informacje zostały zawarte w widoczny sposób.

SZPULA Z NIĆMI

Czarne tło bardzo dobrze pasuje jeżeli chcemy przedstawić grafikę w kolorze białym. Jest tak i w tym przypadku. Biała grafika przedstawiająca szpulę z nićmi nasuwa skojarzenia związane z branżą krawiecką. Przód wizytówki został zaprojektowany w białym kolorze, tak aby wyraźną czarną czcionką wypisać wszystkie dane teleadresowe.

SZARY GUZIK

Zielone tło i szara grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Przedstawiona grafika guzika bez wątpienia kojarzy się nam z usługami krawieckimi. Tył projektu pozwala na umieszczenie charakterystycznej grafiki i nazwy firmy natomiast przód wizytówki na umieszczenie grafiki guzika i pozostałych danych teleadresowych.

FIOLETOWY GUZIK

Ciemne i intensywne tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego jaśniejszej grafiki jaką jest guzik. Patrząc na ten projekt od razu nasuwają się nam skojarzenia związane z krawiectwem. Guzik może ten zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu to ciekawa grafika, umieszczona nazwa firmy i wszystkie dane teleadresowe w tym samym kolorze.

BIAŁA IGŁA Z NITKĄ

Ciekawe tło pokryte zielonym gradientem pozwala na wyróżnienie się z niego białej grafiki igły i nitki. Te dwa elementy z pewnością kojarzą się nam z jedną branżą jaką jest krawiectwo. Grafika może stać się logiem Twojej firmy. Przód projektu został podzielony na dwie części przez co zyskujemy ciekawy podział na wyeksponowanie danych po lewej stanie a grafiki po prawej.

DWIE KRZYŻUJĄCE SIĘ IGŁY

Jasno niebieskie tło sprawia, że bardzo dobrze patrzy się na ten projekt. Dwie krzyżujące się igły z tyłu projektu od razu nasuwają branżę z jaką są związane. Po bokach grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojego zakładu. Przednia część wizytówki to powtórzona grafika obok, której w widoczny sposób czarną czcionką umieścisz dane teleadresowe.

OBRYS MASZYNY DO SZYCIA

Białe tło idealnie pasuje do czarnego obrysu, który przedstawia maszynę do szycia. Nie ma wątpliwości, że grafika ta kojarzy się nam z branżą krawiecką. Grafika starej maszyny do szycia może sugerować, że Twoja firma ma duże doświadczenie. Przednia część wizytówki to powtórzona grafika obok której w czytelny sposób umieścisz wszystkie potrzebne dane.

DWIE ZĘBATKI

Czarne tło najlepiej pasuje gdy mamy do pokazania białą grafikę. W tym przypadku są to dwa koła zębate które staną się charakterystycznym elementem Twojej firmy. Grafika kojarzy się z fachowcami w swojej dziedzinie. Przód projektu to ciekawe rozwiązanie projektowe, w którym jesteś w stanie wypisać wszystkie swoje dane w sposób czytelny i wyraźny.

ŚRUBOKRĘT I KLUCZ

Blade, żółte tło pozwoli na wyeksponowanie ciemniejszej grafiki krzyżujących się narzędzi. Bez wątpienia kojarzą się nam one z fachowcami. Grafika może ten stać się elementem rozpoznawalnych Twojej firmy. Z przodu projektu u góry umieścisz grafikę, a obok niej nazwę swojej firmy. Poniżej natomiast wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

FACHOWIEC PRZED KOMPUTEREM

Ciemno szare tło i biała grafika, która przedstawia fachowca przy swojej pracy, bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika ta może stać się rozpoznawalnym elementem Twojej firmy dzięki, której przyciągniesz rzeszę klientów. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Na ciemnej umieścisz grafikę, natomiast na jasnej wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

DWA KLUCZE FRANCUSKIE

Szare tło bardzo dobrze pasuje do białej grafiki, jaką są skrzyżowane klucze francuskie. Bez wątpienia projekt dotyczy branży serwisantów. Grafika kluczy może też zastąpić logo Twojej firmy. Przód projektu został podzielony na dwie części. Na jednej z nich umieścisz logo i nazwę firmy, natomiast poniżej wszystkie pozostałe dane teleadresowe.

POMAGAJĄCE SOBIE OSOBY

Niebieskie tło kojarzy się nam z pomocą i niesieniem dobra. Przedstawiona grafika obrazuje dwóch pomagających sobie ludzi. Projekt ten kojarzy nam się z niesieniem pomocy dla osób starszych. Grafika może stać się elementem, który sprawi, że zostaniesz zapamiętany. Przód projektu pozwala na wypisanie białą prostą czcionką wszystkich danych teleadresowych.

SMOCZEK DZIECIĘCY

Białe tło bardzo dobrze pasuje jeżeli mamy do pokazania kolorową grafikę jaką w tym przypadku jest smoczek dziecięcy. Bez wątpienia projekt ten związany jest z branżą dotyczącą opieki nad dziećmi. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych firmy na prostokątach w kolorze grafiki głównej.

ZIELONY WÓZEK DZIECIĘCY

Jasne beżowe tło bardzo dobrze komponuje się z intensywną grafiką wózka dziecięcego. Bez wątpienia projekt ten kojarzy się nad z opieką nad dziećmi. Grafika może też zostać wykorzystana jako logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie nazwy firmy i danych teleadresowych na żółtym prostokącie.

RÓŻOWY WÓZEK DZIECIĘCY

Białe tło pozwala na wybicie się z niego kolorowego wózka dziecięcego. Patrząc na ten projekt od razu wiemy jakiej dotyczy branży. Bez wątpienia chodzi o opiekę nad dziećmi. Grafika wózka może być charakterystycznym i rozpoznawalnych elementem Twojej działalności. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie na niej wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

RUDY MIŚ

Zielone tło nadaje wizytówce spokoju i profesjonalizmu. Duża grafika misia sprawia, że odczuwamy uśmiech na swojej twarzy i nie boimy się zaufać tej firmie. Głowa misia może tez posłużyć jako logo Twojej firmy i być znakiem rozpoznawczym. Przednia część wizytówki pod grafika posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie danych teleadresowych.

POMARAŃCZOWY GŁĘBOKI WÓZEK

Białe tło wizytówki pozwoli na wybicie się z niego pomarańczowych elementów. Na długim wąskim pasku umieścisz nazwę swojej firmy, a na jego końcu charakterystyczną grafikę związaną ze swoja branżą. Przednia część wizytówki pozwoli na wypisanie po kolei wszystkich potrzebnych danych teleadresowych pomarańczową czcionką.

PRZEDSZKOLAKI Z OPIEKUNKĄ

Białe tło pozwoli na wyróżnienie z niego kolorowej grafiki, która przedstawia opiekunkę i dwóch przedszkolaków. Grafika może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i stać się na tyle rozpoznawalna, że przyciągniesz do siebie rzeszę klientów. Z przodu wizytówki na różowym tlw wypiszesz kolejno wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

SZARY KAPIĄCY KRAN

Tył wizytówki został podzielony na dwie części. Na jednej z nim umieścisz nazwę firmy, a na drugiej charakterystyczną grafikę związaną z branżą hydrauliczną. Grafika może stać się na tyle rozpoznawalna, że zdobędziesz wielu klientów. Przednia część projektu pozwala na niebieskim tle wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych jasną czcionką.

KRAN W NIEBIESKIM KOLE

Dwu kolorowe tło wizytówki wyróżnia ją spośród innych z tej branży. Grafika w kole może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i stać się znakiem rozpoznawalnym na rynku. Pod grafiką umieścisz nazwę firmy. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie kolejno wszystkich danych teleadresowych.

POMARAŃCZOWA SZCZOTKA

Żółte intensywne tło z pewnością przyciągnie uwagę Twoich klientów i zapadnie im w pamięć. Szczotka przedstawiona po lewej stronie u dołu sprawia, że projekt kojarzy się z firmą sprzątającą. Grafika może być elementem rozpoznawalnym Twojej firmy. Przednia część projektu to wyraźny podział, na którym z łatwością umieścisz dane teleadresowe.

Pokaż: