Wizytówki online Strona 63

Pokaż:

POMAGAJĄCE SOBIE OSOBY

Niebieskie tło kojarzy się nam z pomocą i niesieniem dobra. Przedstawiona grafika obrazuje dwóch pomagających sobie ludzi. Projekt ten kojarzy nam się z niesieniem pomocy dla osób starszych. Grafika może stać się elementem, który sprawi, że zostaniesz zapamiętany. Przód projektu pozwala na wypisanie białą prostą czcionką wszystkich danych teleadresowych.

SMOCZEK DZIECIĘCY

Białe tło bardzo dobrze pasuje jeżeli mamy do pokazania kolorową grafikę jaką w tym przypadku jest smoczek dziecięcy. Bez wątpienia projekt ten związany jest z branżą dotyczącą opieki nad dziećmi. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych firmy na prostokątach w kolorze grafiki głównej.

ZIELONY WÓZEK DZIECIĘCY

Jasne beżowe tło bardzo dobrze komponuje się z intensywną grafiką wózka dziecięcego. Bez wątpienia projekt ten kojarzy się nad z opieką nad dziećmi. Grafika może też zostać wykorzystana jako logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie nazwy firmy i danych teleadresowych na żółtym prostokącie.

RÓŻOWY WÓZEK DZIECIĘCY

Białe tło pozwala na wybicie się z niego kolorowego wózka dziecięcego. Patrząc na ten projekt od razu wiemy jakiej dotyczy branży. Bez wątpienia chodzi o opiekę nad dziećmi. Grafika wózka może być charakterystycznym i rozpoznawalnych elementem Twojej działalności. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie na niej wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

RUDY MIŚ

Zielone tło nadaje wizytówce spokoju i profesjonalizmu. Duża grafika misia sprawia, że odczuwamy uśmiech na swojej twarzy i nie boimy się zaufać tej firmie. Głowa misia może tez posłużyć jako logo Twojej firmy i być znakiem rozpoznawczym. Przednia część wizytówki pod grafika posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie danych teleadresowych.

POMARAŃCZOWY GŁĘBOKI WÓZEK

Białe tło wizytówki pozwoli na wybicie się z niego pomarańczowych elementów. Na długim wąskim pasku umieścisz nazwę swojej firmy, a na jego końcu charakterystyczną grafikę związaną ze swoja branżą. Przednia część wizytówki pozwoli na wypisanie po kolei wszystkich potrzebnych danych teleadresowych pomarańczową czcionką.

PRZEDSZKOLAKI Z OPIEKUNKĄ

Białe tło pozwoli na wyróżnienie z niego kolorowej grafiki, która przedstawia opiekunkę i dwóch przedszkolaków. Grafika może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i stać się na tyle rozpoznawalna, że przyciągniesz do siebie rzeszę klientów. Z przodu wizytówki na różowym tlw wypiszesz kolejno wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

SZARY KAPIĄCY KRAN

Tył wizytówki został podzielony na dwie części. Na jednej z nim umieścisz nazwę firmy, a na drugiej charakterystyczną grafikę związaną z branżą hydrauliczną. Grafika może stać się na tyle rozpoznawalna, że zdobędziesz wielu klientów. Przednia część projektu pozwala na niebieskim tle wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych jasną czcionką.

KRAN W NIEBIESKIM KOLE

Dwu kolorowe tło wizytówki wyróżnia ją spośród innych z tej branży. Grafika w kole może zastąpić brakujące logo Twojej firmy i stać się znakiem rozpoznawalnym na rynku. Pod grafiką umieścisz nazwę firmy. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie kolejno wszystkich danych teleadresowych.

POMARAŃCZOWA SZCZOTKA

Żółte intensywne tło z pewnością przyciągnie uwagę Twoich klientów i zapadnie im w pamięć. Szczotka przedstawiona po lewej stronie u dołu sprawia, że projekt kojarzy się z firmą sprzątającą. Grafika może być elementem rozpoznawalnym Twojej firmy. Przednia część projektu to wyraźny podział, na którym z łatwością umieścisz dane teleadresowe.

NIEBIESKI ATOMIZER

Białe tło z tyłu projektu pozwala na wyróżnienie z niego głównego elementu. Jest nim płyn do szyb, który daje poczucie z jaką branżą jest związany. Bez wątpienia chodzi o prace sprzątające. Grafika może zastąpić również brakujące logo firmy. Przednia strona podzielona tak aby na jednej umieścić nazwę firmy, a na drugiej pozostałe dane teleadresowe.

POMARAŃCZOWA TORBA Z NARZĘDZIAMI

Niebieskie tło sprawia, że dobrze patrzy się na ten projekt. Wybijająca się z niego grafika, która przedstawia torbę z narzędziami bez wątpienia kojarzy się nam z serwisantami. Mocne kolory sprawią, że projekt ten wyróżni się na tle innych. Na czarnym prostokącie z przodu projektu umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KLUCZ I ŚRUBOKRĘT

Wizytówka z obu stron oblana została niebieskim tłem. W dolnej części, białą czcionką zapisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. Ponad nimi, również białą czcionką, wypisane zostały dane osobowe. Z prawej strony oraz na odwrocie wizytówki została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca klucz i śrubokręt.

BUTELKA Z ROZPYLACZEM

Charakterystyczna grafika, jaka została wykorzystana w projekcie z pewnością kojarzy się nam z branżą sprzątającą. Mocno intensywne tło sprawi, że zostaniesz zapamiętany wśród swoich klientów na długi czas. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych i dopełnienie całości grafiką powyżej.

GEOMETRYCZNY DESEŃ

Jasno niebieski geometryczny deseń z pewnością przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów i zostaniesz zapamiętany na długo. Geometryczny charakter tła może sugerować, że jesteś bardzo dobrze zorganizowany. Przednia część projektu posiada ciekawe tło, na którym widnieje jednolity kwadrat, w który możesz wpisać wszystkie dane teleadresowe.

NIEBIESKI MIŚ

Zielone tło bardzo dobrze się kojarzy, gdyż uspokaja i wprowadza poczucie bezpieczeństwa, a to ważne gdy ktoś obcy ma zająć się naszym dzieckiem. Niebieska grafika głowy misia może zastąpić Twoje brakujące logo. Na tyle projektu umieścisz obok grafiki nazwę firmy. Przednia część projektu pozwoli na wypisanie pozostałych danych teleadresowych.

BUTELKA DLA NIEMOWLAKA

Jasne tło i biegnące przez niego kreski, które w końcu tworzą grafikę butelki dla niemowląt z pewnością kojarzą się nam z opieką nad dziećmi. Nie ma wątpliwości, ze projekt ten wyróżnia się na tle innych z tej branży. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych po lewej stronie wizytówki.

ZIELONY WÓZEK

Fioletowy i zielony kolor bardzo dobrze do siebie pasują, a co za tym idzie projekt zostanie zapamiętany wśród Twoich klientów. Grafika wózka z pewnością kojarzy się nam z opieką nad dziećmi. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

BIAŁA WANNA W KOLE

Ciemno niebieskie tło może w tym wypadku symbolizować wodę. Grafika wanny w centralnej część projektu określa, że mamy do czynienia z branżą hydrauliczną. Jeżeli mamy podobny problem warto wezwać tego fachowca. Przednia część wizytówki to pomniejszona grafika wanny a pod nią miejsce na umieszczenie pozostałych danych teleadresowych.

NIEBIESKI MAŁY KRAN

Białe tło bardzo dobrze pasuje do kolorowej grafiki. Jest nią mały niebiesku kapiący kran. Jeżeli mamy taki w domu z pewnością warto wezwać fachowca do domu. Grafika może również zastąpić Twoje dotychczasowe logo firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie kolejno wszystkich danych teleadresowych po lewej stronie wizytówki.

KAPIĄCY BIAŁY KRAN

Zielone tło i biała grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Zielony to kolor nadziei więc z takim fachowcem nie wszystko stracone. Z pewnością naprawi każdą usterkę. Grafika może również posłużyć jako logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki posiada miejsce na wypisanie wszystkich danych teleadresowych u dołu strony w widoczny sposób.

RURY NA NIEBIESKI TLE

Niebieskie tło i wyłaniające się z niego długie rury z pewnością kojarzą się nam z jedną branżą. Bez wątpienia chodzi o hydraulika. Tył wizytówki jest na tyle ciekawy, że z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny i czytelny sposób.

POŁĄCZONE RURY

Pomarańczowe tło z pewnością zostanie zapamiętane spośród innych projektów z tej branży. Umieszczone na nim rury bez wątpienia kojarzą się nam z usługami hydraulicznymi. Grafika z tyłu wizytówki może zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób, a grafika rur dopełni całość kompozycji.

NIEBIESKA KROPELKA

Ciemno zielone tło pozwala na wyróżnienie z niego jasno niebieskiej kropli wody. Tył projektu został zaprojektowany w orientacji pionowej tak, aby nadać grafice charakteru. Woda kojarzy się nam z usługami hydraulicznymi więc i tego też dotyczy ten projekt. Przednia część projektu to umieszczona po lewej stronie kropla wody natomiast po prawej wszystkie ważne dane.

Pokaż: