Wizytówki online Strona 63

Pokaż:

SZARA CIĘŻARÓWKA

Jasne tło wizytówki pozwala na wyeksponowanie na nim w widoczny sposób wszystkich potrzebnych informacji. Biała figura geometryczna, w której umieszczona jest ciężarówka od razu kojarzy nam się z jedną branżą. Bez wątpienia chodzi o przesyłki kurierskie. Przód wizytówki pozwala obok białego paska na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych.

PRZESYŁKI NA TAŚMIE

Zielone tło nastawia przyjaźnie do firmy, której chcemy zaufać. Po lewej stronie z tyłu projektu występuje grafika, która przedstawia sortowanie przesyłek kurierskich. Po prawej stronie od grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie po prawej stronie pozostałych danych teleadresowych Twojej firmy.

CZERWONY BUS

Jasne tło pozwala na wyróżnienie z niego czerwonego busa. Grafika nasuwa skojarzenia związane z transportem zbiorowym. Pomarańczowy pas ciągnący się za samochodem może świadczyć o szybkim dotarciu do celu. Przednia część projektu zawiera w sobie grafikę z lewej strony, którą dopełniają umieszczone po przeciwnej stronie dane teleadresowe.

BIAŁY BUS W CZERWONYM KOLE

Niebieskie tło z pewnością wybija się spośród innych z tej branży. Bez wątpienie grafika przedstawiona na projekcie kojarzy się z transportem publicznym. Tył wizytówki w centralnej części zawiera grafikę, która może zastąpić Twoje logo. Z przodu wizytówki z łatwością umieścisz dane teleadresowe białą i prostą czcionką.

LONDYŃSKI AUTOBUS

Prosta wizytówka z lekkim i przyjemnym dla oka tłem, przyciągnie potencjalnych klientów. Za tło tego projektu posłużyły dwa odcienia żółtego. Na ciemniejszym znalazły się podstawowe informacje, które zostały zapisane czerwoną, wyraźną czcionką. Z tyłu wizytówki została umieszczona branżowa grafika czerwonego, piętrowego autobusu.

ŻÓŁTY AUTOBUS

Na ciemno żółtym tle, głównym elementem jest logo, które przedstawia żółty autobus. Dzięki temu wiemy, że jej właściciel pracuje w branży przewozu osób. Jasnym odcieniem żółtego zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Ciekawa grafika została powtórzona na odwrocie wizytówki. Całość projektu jest lekka i przyjemna dla oka.

TELEMARKETERKA

Białe tło, na którym została umiejscowiona centralnie grafika kobiety ze słuchawką od razu nasuwa skojarzenia związane z telekomunikacją. Ikona ta może posłużyć Ci, jako logo Twojej firmy i być jej głównym znakiem rozpoznawczym. Z przodu projektu w ciekawy sposób wypiszesz wszystkie dane teleadresowe w widoczny sposób.

CZERWONA SŁUCHAWKA

Białe tło i umieszczona na nim czerwona słuchawka i chmurka, jaka świadczy o rozmowie, kojarzy się od razu z branża telekomunikacyjną. Obok grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy w taki sposób, aby zostać zapamiętanym. Przednia część wizytówki posiada ciekawy podział, w którym w interesujący sposób umieścisz wszystkie dane teleadresowe.

RÓŻOWO-POMARAŃCZOWE PASY

Czarne tło z tyłu wizytówki zostało urozmaicone kolorowymi i intensywnymi pasami. Kolory te z pewnością zostaną zapamiętane i przyciągną rzeszę klientów do Twojej firmy. Na czarnym polu swobodnie umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu posiada białe pole, na którym z łatwością umieścisz pozostałe dane teleadresowe.

KOD QR

Jasne pastelowe tło, na którym znajduje się ciekawie ułożony trójkąt z pewnością zapadnie Twoim potencjalnym klientom w pamięć. Kod QR, który został umieszczony na projekcie może nasuwać branżę, z jaką związana jest ta wizytówka. Przednia część projektu posiada białe pole o nieregularnym kształcie pozwalające na wypisanie danych teleadresowych.

KOBIETA TELEMARKETER

Przedstawiona kolorowa grafika kobiety ze słuchawką w uchu i mikrofonem przy ustach od razu kojarzy się nam z branżą telekomunikacyjną. Pod grafiką na tylnej stronie projektu swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki posiada białe tło, na którym w widoczny sposób wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁY TELEFON STACJONARNY

Biały telefon, jaki został umieszczony na tyle wizytówki od razu nasuwa skojarzenia z branżą telekomunikacyjną. Zielone tło projektu pozwala na wybicie się z niego białej grafiki. Może ona stać się elementem rozpoznawalnym Twojej firmy. Z przodu projektu pod pomniejszoną grafiką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

CZERWONY TELEFON

Białe tło i umieszczony na nim telefon od razu nasuwa skojarzenia związane z branżą telekomunikacyjną. Czerwony telefon może stać się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy. Z tyłu wizytówki z łatwością umieścisz nazwę firmy. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w widoczny sposób.

SMARTFON NA NIEBIESKIM TLE

Prowadzisz serwis telefonów? Sprzedajesz lub skupujesz smartfony? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla twoich potrzeb. Na niebieskim tle została umieszczona grafika smartfona. Tuż obok niej, znalazło się miejsce na nazwę firmy. Poniżej białą, czytelną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe.

KOMIKSOWY TELEFON

Tło tej wizytówki jest dwukolorowe. Na bladoróżowej części, czarną, klasyczną czcionką zostały zapisane numery telefonów oraz adresy firmy. Na kremowej części znalazły się kolorowe ikonografie, a obok nich ilustracja komiksowego telefonu. Na odwrocie wizytówki została powtórzona ilustracja wraz z nazwą twojej firmy.

SMARTFON NA PASTELOWYM TLE

Na pastelowym żółtym tle została umieszczona grafika telefonu komórkowego. Obok, tak, aby nic nie zasłaniać, została wpisana nazwa przedsiębiorstwa. Poniżej, pod czarną kreską, zostały umieszczone: adres stacjonarny, strona internetowa, adres e-mail oraz numery telefonów. Z drugiej strony wizytówki została umieszczona i powiększona grafika telefonu oraz nazwa firmy.

KOLOROWY SMARTFON

Ta wizytówka na pewno wybije się z pośród konkurencyjnych. Uwagę przykuwa swoją dynamiką i kolorami. Na pomarańczowym tle wstawiona została grafika smartfonu, z kolorowymi aplikacjami na ekranie. Poniżej, białą, wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na czarno-białych paskach zostały umieszczone najważniejsze dane kontaktowe.

WYPADAJĄCE APLIKACJE

Głównym elementem tej wizytówki jest pudełko, które imituje smartfona, z którego wypadają tekturowe klocki z aplikacjami. Na jasnobrązowym tle zostały wypisane adresy, telefony oraz e-maile i adresy stron internetowych. Na odwrocie wizytówki została powtórzona i powiększona grafika tekturowego telefonu.

TABLET NA DESKACH

Na głównym planie tej wizytówki jest świetne zdjęcie telefonu komórkowego na drewnianym stole. Poniżej, na turkusowym tle małą, lecz czytelną czcionką, zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak numery telefonów czy adresy. Z drugiej strony wizytówki na zdjęciu został umieszczony turkusowy pasek, na którym zapisano nazwę firmy.

TABLET Z NIEBIESKIM EKRANEM

Lubisz prostotę? Do tego prowadzisz biznes związany z nowymi technologiami? A może serwis z telefonami komórkowymi? Ta wizytówka jest dla ciebie. Prosty projekt, który przekazuje tylko to, co jest najważniejsze, czyli rodzaj działalności, adresy, numery telefonów. Do projektu została jedynie dodana grafika tabletu.

TURKUSOWY TOUCHPAD

Wizytówka, dzięki zastosowaniu kolorów została podzielona na dwie części. Na turkusowym tle zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej, również na turkusowym tle została wypisana nazwa firmy. Po lewej stronie została umieszczona grafika turkusowego touch pada. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

DWA SMARTOFNY

Ciekawa grafika, pionowe ułożenie i prosty przekaz pozwolą wyróżnić się tej wizytówce spośród innych, konkurencyjnych ofert. Na zielonym tle, białą i czytelną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Jako grafika uzupełniająca projekt, zostały narysowane dwa, białe smartfony z kablem do ładowania.

DUŻY KOD QR

Błękitne tło, jakie zostało umieszczone na wizytówce pozwala na pokazanie w widoczny sposób dużego kodu QR. Może ono stać się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy, a prosta forma wizytówki z pewnością przyciągnie klientów. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Po lewej powtórzysz charakterystyczny znak, natomiast po prawej wszystkie dane teleadresowe.

BIAŁY SMARTFON

Dzięki optycznemu podzieleniu wizytówki na dwie części, zyskaliśmy miejsce, na wyraźne umieszczenie wszystkich elementów, bez zakrywania grafiki. Po lewej stronie znalazły się najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Z prawej strony wizytówki została umieszczona grafika smartfona, przypominającego jeden z produktów wiodącego producenta. Na odwrocie wizytówki znalazła się powtórzona grafika telefonu.

Pokaż: