Wizytówki online Strona 64

Pokaż:

NAMIOT GÓRSKI NA ZIELONYM TLE

Grafika namiotu kojarzy się nam z wysokogórskimi biwakami. Na taki wypad najlepiej wybrać się z przewodnikiem by przypadkiem nie zgubić się w ciemnym lesie. Grafika może również posłużyć jako logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BRĄZOWY JELEŃ

Ciekawe, niejednolite pomarańczowe tło wizytówki z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom Grafika łosia sprawia, że możemy poczuć bezpośredni kontakt z przyrodą. Po lewej stronie od grafiki umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych po prawej stronie.

BIAŁY ZNAK LOKALIZACJI

Pomarańczowe tło wizytówki z pewnością wybije się spośród innych z tej branży. Znak lokalizatora kojarzy się nam z zaplanowaną wyprawą, na której nie mamy prawa się zgubić. Tak się stanie jeżeli zaufamy wybitnemu przewodnikowi. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie po lewej stronie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

GÓRSKI PEJZAŻ

Białe tło, na którym w centralnym miejscu umieszczona została grafika górskiego krajobrazu. Projekt ten kojarzy się nam z wyprawami górskimi, a na takie wyprawy warto wybrać się z przewodnikiem. Przednia część projektu to pomniejszona kolorowa grafika, a pod nią na zielonym tle jasną czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

SŁOŃCE I JEZIORO

Białe tło pozwala na wyeksponowanie kolorowej grafiki. Przedstawia ona słońce i morze bądź jezioro. Nasuwają się skojarzenia związane z udanym wypoczynkiem i spokojem. Grafika może też zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część wizytówki posiada nazwę firmy, jak i wszystkie potrzebne dane teleadresowe ułatwiające kontakt z Twoją firmą.

BIAŁE DOMKI

Tył wizytówki został podzielony na dwie części, które kojarzą się z niebem i ziemią. Na niebieskim kolorze zostały umieszczone białe domki, w których możesz spędzić wakacje poza miastem. Na brązowym tle umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych u dołu projektu.

DZWONEK NA POMARAŃCZOWYM TLE

Pomarańczowe tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego białego dzwonka hotelowego. Bez wątpienia kojarzy się on z hotelem czy motelem. Może on również posłużyć Ci jako logo Twoje firmy. Przednia część wizytówki posiada białe tło, na którym bardzo dobrze widoczne są wszystkie dane teleadresowe wypisane na projekcie.

BIAŁY DZWONEK HOTELOWY

Fioletowy tło wizytówki z pewnością wybije się spośród innych z ten branży. Nie ma wątpliwości, że projekt ten dotyczy branży hotelowej. Grafika dzwonka może również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych jasną i prosta czcionką.

ŁÓŻKO HOTELOWE

Ciemne tło tyłu projektu sprawia, że widoczna staje się centralnie umieszczona grafika podwójnego łóżka hotelowego. Wygodnie łóżko to podstawa dobrego hotelu, a to widać na przedstawionej grafice. Może ona również zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu jest jasna co pozwala na widoczne wypisanie wszystkich niezbędnych danych teleadresowych.

BIAŁY DUŻY BUDYNEK

Zielone tło pozwala na wybicie się z niego białej grafiki. Przedstawia ona duży budynek, który z pewnością jest hotelem. Świadczy o tym różowa literka obok budynku. Po prawej stronie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie po prawej stronie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

CZARNY KLUCZ DO POKOJU

Niebieskie tło i biały pas przez środek projektu, na którym mieści się grafika klucza kojarzy się nam z wynajmem pokoi. Warto posiadać taka wizytówkę gdyż nigdy nie wiadomo kiedy będziemy potrzebowali gdzieś wyjechać. Z przodu projektu pod grafika, jasną i prostą czcionką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe

BIAŁA CHOINKA

Czarne tło z pewnością wyróżni się spośród innych z ten branży. Świetnie pasuje do niego biała grafika choinki, która kojarzyć się może z wyjazdem poza miasto. Na takim wyjeździe dobrze jest mieć zapewniony nocleg. Grafika może tez zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych jasną i prosta czcionką

NADMORSKA PLAŻA

Grafika jaka została tłem wizytówki z pewnością kojarzy się z wypoczynkiem. Jednak na takim wypoczynku trzeba gdzieś wygodnie przenocować. A to z pewnością oferuje Twój hotel. Kolorowa wizytówka na pewno zapadnie w pamięć Twoim klientom. Przednia strona wizytówki pozwala na umieszczenie danych teleadresowych na niebieskim tle

ZIMOWA KOMPOZYCJA

Oszronione deski jakie są tłem wizytówki z pewnością przyciągają uwagę. Dodatkowo po prawej stronie projektu została umieszczona zimowa kompozycja kwiatowa. Może ona nasuwać skojarzenia związane z zimowym wypadem na narty, a tam trzeba gdzieś przenocować. Z przodu projektu został umieszczony jasny pasek, na którym wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

DZWONEK HOTELOWY

Jasne tło i centralnie umieszczona grafika dzwonka hotelowego bez wątpienia kojarzy się z jedną branżą. Z tym projektem zostaniesz zapamiętany. Pod nią swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część projektu posiada powtórzoną grafikę dzwonka, a pod nią zostały umieszczone wszystkie dane teleadresowe.

FIOLETOWY GLOB

Jasne, delikatne tło sprawia, że przyjemnie patrzy się na ten projekt. To ważne jeżeli mamy do czynienia z branżą turystyczną i chcemy spędzić udany wypoczynek. Tył wizytówki pozwala na umieszczenie kojarzącej się grafiki, a obok niej nazwy firmy. Przednia część projektu pozwala na wypisanie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób po prawej stronie wizytówki.

NIEBIESKI GLOB Z PALMAMI

Ciekawy podział jaki został zastosowany z tyłu wizytówki sprawia, że projekt wybija się spośród innych z tej branży. Mała niebieska grafika nasuwa skojarzenia z branżą turystyczną. Na białym pasku pomiędzy niebieskimi polami umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie na białym polu wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

BŁĘKITNY GLOB ZIEMSKI

Granatowe tło idealnie pasuje do bledszej grafiki globu. Bez wątpienia projekt ten kojarzy się z jedną branżą. Jest nią oczywiście branża turystyczna. Prosty i nienachalny projekt z pewnością zostanie zapamiętany przez twoich klientów. Przednia część wizytówki po prawej stronie posiada dużą grafikę globu natomiast poniżej w widoczny sposób umieścisz pozostałe dane teleadresowe.

PTAK Z GLOBEM W DZIOBIE

Błękitne tło, na którym umieszczony jest niebieski ptak, który trzyma w dziobie glob ziemski od razu kojarzy się nam z branżą turystyczną. Patrząc na ten projekt zaczynamy marzyć o wymarzonym urlopie, na którym to poczujemy się wolni jak ptak. Przednia część projektu pozwala na wypisanie kolejno wszystkich potrzebnych danych teleadresowych.

CZARNY GLOB NA JASNYM TLE

Białe tło idealnie pasuje do czarnej centralnie ułożonej grafiki globu. Kula ziemska sprawia, że kojarzy się ona z dalekimi podróżami. Z tym biurem podróży możemy zajrzeć do każdego krańca na ziemi. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie u góry wizytówki nazwy firmy, a poniżej pozostałych danych teleadresowych.

NADMORSKI KRAJOBRAZ

Tył wizytówki przedstawia piaszczystą plażę i lecący na niebie samolot. Grafika ta od razu nasuwa skojarzenia związane z urlopem i udanymi wakacjami. Z tym biurem podróży z pewnością zaliczysz udane wakacje. Przednia część projektu zawiera wszystkie potrzebne dane teleadresowe umieszczone u dołu strony, natomiast powyżej wpiszesz nazwę firmy.

BIAŁA KULA ZIEMSKA

Jasno zielone tło sprawia, że stajemy się wyciszeni. A o to chyba chodzi jeżeli chcemy spędzić udany urlop. Projekt ten sugeruje, że z tą agencją turystyczną urlop będzie należał do udanych. Biała grafika umieszczona w centralnej części tyłu projektu może zastąpić Twoje logo. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie wszystkich pozostałych danych teleadresowych.

BŁĘKITNE PALMY

Niebieskie intensywne tło bardzo dobrze komponuje się z centralnie umieszczona czarną grafiką. Przedstawia ona palmy, które sprawiają, że nasuwają się nam skojarzenia związane z urlopem. Z tą wizytówką z pewnością przyciągniesz rzeszą klientów. Przednia część projektu pozwala na czarnym tle umieścić wszystkie dane teleadresowe a grafika po lewej dopełni kompozycję.

KOLOROWY MALOWNICZY KRAJOBRAZ

Tył wizytówki przedstawia malowniczy krajobraz, który pozwala nam pomarzyć o spokojnych wakacjach. Z tą agencją spełnisz swoje marzenia i udasz się w fascynujące miejsce. Przednia część projektu zawiera tło, które było wykorzystane również z tyłu. Projekt został wzbogacony o niebieski pasek, na którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

Pokaż: