Wizytówki online Strona 69

Pokaż:

STARY ZEGAREK

Jasno błękitne tło wizytówki bardzo dobrze komponuje się z grafitowymi elementami u dołu jak i u góry projektu. Grafika starego zegarka nasuwa skojarzenia, że w prezentowanym salonie możemy natrafić na takie okazy. Na jasnym polu z przodu wizytówki jesteśmy w stanie w widoczny sposób umieścić wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

CZARNY ZEGAR

Białe tło i czarna, prosta grafika zegarka bez wątpienia kojarzy nam się z zegarmistrzem. Ramka która okala projekt sprawia, że staje się on dopracowany w każdym calu. Grafika może tez zastąpić logo Twojej firmy. Z przodu projektu czarną, prostą czcionką wypiszesz po kolei wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

ŻÓŁTY ZEGAR ŚCIENNY

Brązowe tło wizytówki bardzo dobrze komponuje się z pomarańczowymi elementami umieszczonymi na projekcie. Prostokątny pas przez środek grafiki nie został umieszczony centralnie co nadaje wizytówce charakteru. Na przedniej stronie umieścisz białą czcionką wszystkie potrzebne dane teleadresowe w widoczny sposób.

BIAŁY ZEGAR ŚCIENNY

Fioletowe intensywne tło wizytówki dobrze współgra z białą grafiką zegara. Bez wątpienia branża, jaką prezentuje zajmuje się sprzedażą bądź naprawą zegarków. Biała grafika może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Na przedniej części wizytówki dodano żółty kolor, na którym zostały umieszczone infografiki, przy których umieścisz dane teleadresowe.

BIAŁA SUKNIA ŚLUBNA

Nie da się ukryć, że skojarzenia związane z tym projektem są oczywiste. Chodzi tu o sklep z sukniami ślubnymi czy też dodatkami. Piękna suknia ubrana na manekinie może świadczyć o tym, że właściciel tego sklepu również szyje je na miarę. Przód projektu podzielony został na dwie części. Na jednej z nich umieścisz potrzebne dane teleadresowe do kontaktu z Tobą.

SUKNIA WISZĄCA NA MANEKINIE

Grafika manekina z ubraną na nim suknią świadczy o projektowaniu bądź też szyciu na miarę ubrań. Ciemne tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego grafiki manekina. Przednia część projektu podzielona została na dwie nierówne części. Po lewej stronie w wyraźny sposób umieścisz dane teleadresowe, a po prawej powtórzysz grafikę i zamkniesz kompozycję z całość.

BRĄZOWY MANEKIN

Jasne tło i ciemna grafika manekina bardzo dobrze ze sobą współgrają. Skojarzenia, jakie nasuwają się z tym projektem związane są z branżą modową. Grafika manekina może zastąpić Twoje brakujące logo. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Po lewej umieścisz swoje dane teleadresowe, a po prawej logo i nazwę firmy.

BIAŁA SYLWETKA KOBIETY

Ciemno bordowe tło i grafika kobiecej sylwetki może sugerować branże z jaką jest związana. Bez wątpienia chodzi tu o projektowanie i szycie ubrań na miarę. Grafika kobiety może posłużyć Ci za logo Twojej firmy. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Na jednej z nich umieścisz grafikę, a po przeciwnej dane teleadresowe.

CZERWONY T-SHIRT

Jasno zielone tło i czerwony t-shirt umieszczony w centralnej części wizytówki kojarzy się z branżą odzieżową. Podkoszulek i otaczające go kolorowy mogą świadczyć, że w tym miejscy np. sam zaprojektujesz swój własny. Na przedniej części wizytówki w widoczny sposób umieścisz potrzebne do kontaktu z Tobą dane teleadresowe.

ŻÓŁTA SYLWETKA KOBIETY

Szare i żółte kolory użyte w projekcie bardzo dobrze ze sobą pasują. Kobieca sylwetka nasuwa skojarzenia z branżą modową. Pasy umieszczone w projekcie świadczą o kreatywności właściciela butiki. Przód projektu pozwala na umieszczenie w widoczny sposób danych teleadresowych potrzebnych do kontaktu z Twoją firmą.

KOLOROWA ODZIEŻ

Kolorowe rzeczy, jakie znajdziemy na wizytówce to części garderoby. Projekt ten kojarzy się z zakupem ubrań czy dodatków. Dobrze dobrane kolory świadczą o profesjonalizmie Twojej firmy. Na przedniej części umieszczone zostało błękitne koło,, które umożliwia wypisanie poszczególnych danych teleadresowych.

CZERWONA SUKIENKA

Czerwona sukienka umieszczona na manekinie może świadczyć o tym, że została ona uszyta na wymiar. Wizytówka ta może posłużyć Ci, jeżeli Twoja branża zajmuje się sprzedażą bądź projektowaniem ubrań. Z tyłu wizytówki po prawej stronie swobodnie umieścisz nazwę swojego butiku, natomiast z przodu wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

SYLWETKA MANEKINA

Bordowe tło i biała sylwetka manekina sugerują, że branża z jaką jest związany projekt zajmuje się szyciem bądź sprzedażą ubrań. Grafika z tyłu projektu może posłużyć Ci za logo Twojej firmy. Przednia strona wizytówki to pomniejszony manekin, pod którym w łatwy i czytelny sposób umieścisz nazwę firmy a pod nią pozostałe dane teleadresowe.

BIAŁY MASYWNY BUT

Tło wizytówki to szczyty górskie, na których pojawia się grafika buta. Tył projektu sugeruje, że w tym sklepie kupimy buty do wspinaczki wysokogórskiej. Obie strony wizytówki zawierają tę samą grafikę co sprawia, że projekt jest czytelny. Na grafice gór z przodu wizytówki z łatwością umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

FIOLETOWY BUT NA OBCASIE

Jasne tło projektu i kontrastujący but na obcasie składają się w spójną całość. Fioletowa grafika buta może zastąpić Twoje logo. Przednia część wizytówki zawiera fioletowy pas, na którym swobodnie umieścisz nazwę firmy. Poniżej białą czcionką po kolei wypiszesz pozostałe dane teleadresowe potrzebne do kontaktu z Twoją firmą.

KOLOROWY BUT NA ŻÓŁTYM TLE

Kolorowy but umieszczony na środku projektu może sugerować, że w tym sklepie wybór jest ogromny. Trampek został umieszczony na kwadratowym polu, które może kojarzyć się z najwyższym miejscem na podium. Przednia część projektu po lewej stronie mieści kolorową grafikę, natomiast po prawej daje możliwość wypisania danych teleadresowych.

WYSOKIE SZPIKI

Czerwone tło i umieszczona centralnie grafika butów na obcasie bez wątpienia kojarzy się nam ze sklepem obuwniczym. Wysokie szpilki mogą sugerować, że w tym sklepie znajdziemy tylko buty dla Pań. Przednia część projektu została podzielona na dwie części. Po lewej umieścisz potrzebne dane teleadresowe, a po prawej powtórzysz grafikę butów.

CZERWONY WYSOKI BUT

Bordowe tło wizytówki i czerwony kolor buta na obcasie dobrze ze sobą współgrają. Bez wątpienia patrząc na projekt nasuwają się nam skojarzenia z zakupem bądź naprawą obuwia. Tył wizytówki to tylko grafika, która sygnalizuje nam branże, z jaką mamy do czynienia. Przednia część projektu pozwala na jaśniejszym pasku umieścić pozostałe dane teleadresowe.

BIAŁA TENISÓWKA

Czarne tło i biała grafika buta z pewnością wybija się spośród innych z tej branży. Prosta forma projektu może świadczyć o profesjonalnym podejściu do klienta. Biała grafika może zastąpić logo Twojej firmy. Przednia część projektu została podzielona na dwie części z jednej znajduje się grafika buta, natomiast po drugiej umieszczone zostały dane teleadresowe.

KOLOROWY BUT

Niebieskie, intensywne tło wizytówki dobrze współgra z kolorowym i również intensywną grafiką buta. Tył wizytówki dobrze wygląda zarówno w orientacji pionowej jak i poziomej. Ten sklep z butami z pewnością posiada duży i ciekawy asortyment. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie grafiki buta, a pod nią w widoczny sposób pozostałe dane teleadresowe.

CZERWONE SZPILKI

Bez wątpienia czerwone szpilki umieszczone w projekcie kojarzą się ze sklepem, w którym to z pewnością je kupimy. Delikatne jasne tło wizytówki pozwala na wybicie się z niego głównego elementu, jakim są buty. Przednia część projektu pozwala na umieszczenie u góry nazwy sklepu, natomiast po prawej swobodnie umieścisz pozostałe dane.

PIKOWANY FOTEL

Biała grafika dużego fotela od razu kojarzy nam się ze sklepem z meblami bądź dodatkami do wyposażenia wnętrz. Centralnie ułożona grafika pozwala na umieszczenie obok nazwy Twojej firmy w widoczny sposób. Przód projektu został wzbogacony o biały pas na dole, dzięki któremu dane teleadresowe będą umieszczone w wyraźny sposób.

BORDOWA KANAPA

Bordowe tło wizytówki, na którym znajduje się kanapa w podobnym kolorze bez wątpienia kojarzy się nam ze sklepem z meblami. Delikatny projekt sprawia, że wizytówka staje się czytelna. Czarny pas z tyłu projektu pozwoli na umieszczenie nazwy Twojej firmy. Natomiast przód projektu, u dołu daje możliwość umieszczenia pozostałych danych teleadresowych.

KRZYŻUJĄCE SIĘ ŚRUBY

Ciemne tło wizytówki z pewnością wyróżni się spośród innych z tej branży. Żółte krzyżujące się śrubki świadczą o tym z jaką branżą związany jest ten projekt. Biegnące obok nich białe paski tylko nadają wizytówce charakteru. Z przodu projektu jasną czcionką wypiszesz po kolei wszystkie potrzebne dane teleadresowe, a całą kompozycję zamkniesz w białej ramce.

Pokaż: