Wizytówki online Strona 68

Pokaż:

KOT NA LAPTOPIE

Na pierwszym planie wizytówki znajduje się kot, który leży na laptopie. Dzięki temu wiemy, że ta firma z troską zajmuje się powierzonymi im zadaniom związanym z branżą komputerową. Na fioletowym pasku została umieszczona nazwa firmy. W lewym, górnym rogu znalazło się miejsce na wypisanie najważniejszych danych teleadresowych.

ORYGINALNE ZDJĘCIE

W projekcie zostało wykorzystane bardzo ciekawe zdjęcie, które w prosty sposób przedstawia, czym zajmuje się twoja firma. Na płycie z podzespołami zostały ustawione ludzki przedstawiające robotników. Prosty przekaz naprawy komputerów został uzupełniony o nazwę firmy, oraz dane kontaktowe umieszczone na żółty tle.

CZARNY KOMPUTER STACJONARNY

Prowadzisz serwis komputerowy? W swoim sklepie sprzedajesz komputery lub części do komputerów? Ta wizytówka jest dla ciebie. Na pierwszym planie widzimy komputer stacjonarny. Obok na czarnym pasku została zapisana nazwa firmy. Poniżej, z prawej strony wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

MANIAK KOMPUTEROWY

Na odwrocie wizytówki zostało umieszczone zdjęcie dziewczynki, maniaczki komputera klikającej w klawiaturę komputerową, na tle spadających liter jak w kultowym filmie Matrix. Z przodu zdjęcie zostało powtórzone, ale przysłonięte białym i czerwonym cieniem, na którym zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe.

TRZY MONITORY

Przedstawione zdjęcie na wizytówce przedstawia pomieszczenie, którym znajdują się aż trzy monitory. Może to świadczyć, że Twoja firma jest dokładna i profesjonalnie podchodzi do tematu. Z pewnością projekt ten wybija się na tle innych z tej branży. Przód projektu pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BIAŁA KLAWIATURA

Intensywnie niebieskie tło pozwoli na zauważenie białej i dużej klawiatury komputerowej. Elementy znajdujące się na tyle projektu od razu kojarzą się nam z branżą informatyczną. Z pewnością z tym projektem zostaniesz zauważony. Przednia część projektu posiada biały pas, na którym w widoczny sposób umieścisz dane teleadresowe.

DUŻY MONITOR

Ciemno niebieskie tło, na którym widoczny jest duży monitor od razu kojarzy się z branżą informatyczną. Projekt ten z pewnością wyróżni się na tle innych z tego działu. Z przodu projektu na monitorze możesz swobodnie umieścić nazwę swojej firmy i opisać, czym dokładnie się zajmujesz. Po prawej stronie prostą i jasną czcionką wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

ZIELONE KURSORY

Błękitne tło jest idealnie do prezentacji poszczególnych elementów umieszczonych na wizytówce. Dwa kursowy, jakie przedstawione są na projekcie od razu kojarzą się z branżą komputerową. Mogą one zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Jasny kolor pozwoli na wyeksponowanie w widoczny sposób danych teleadresowych.

FIGURY GEOMETRYCZNE

Ciekawe ułożenie z boku projektu figur geometrycznych z pewnością zapadnie w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Jasne tło pozwala na wybicie się z niego grafiki. Przednia część projektu wizytówki posiada bardzo ciekawą kompozycję. Po prawej stronie od grafiki umieścisz nazwę firmy, natomiast pod spodem wszystkie dane teleadresowe.

DWA WSKAZUJĄCE KURSORY

Zielone tło, na którym widocznie widać ciekawą grafikę. Litera „N” może oznaczać naprawę, a kursory wokół niej, że dotyczy ona komputerów. Może ona zastąpić Twoje brakujące logo firmy. Pionowa forma prezentacji pozwoli na wypisanie jasną, żółtą czcionką wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

BIAŁO-CZARNY NAPĘD

Szare tło i grafika, która wygląda jak odręczny rysunek przypomina napęd komputera. Bez wątpienia kojarzy się on z naprawą czy serwisem komputerowym. Jeżeli właśnie tym zajmuje się Twoja firma ten projekt jest dla Ciebie. Przód projektu to białe tło, na którym bardzo dobrze widać wszystkie potrzebne dane teleadresowe Twojej firmy.

POKRYWAJĄCE SIĘ KOŁA

Czarne tło z tyłu projektu pozwala na umieszczenie w widoczny sposób dwóch przenikających się różowych kół. Jedno z kół jest zakreskowane drugie natomiast puste. Może to świadczyć o kreatywnym podejściu do klienta. Przód wizytówki to odwrotne kolory, jakie zostały pokazane na tyle. Ciekawa prezentacja danych teleadresowych pozwala na ich zapamiętanie.

BIAŁE PIÓRO

Czarne tło pozwoli na umieszczenie wszystkich informacji z widoczny sposób. Ciekawa ilustracja, jaka została pokazana w projekcie od razu kojarzy się z branżą graficzną. Może ona również zastąpić Twoje brakujące logo. Przednia część projektu zawiera pomniejszoną ilustrację po lewej stronie, natomiast po prawej całość kompozycji dopełniają widoczne dane teleadresowe.

KOLOROWE PROSTOKĄTY

Ciekawie dobrane do siebie kolory z pewnością wyróżnią się na tle innych z tej branży. Projekt przedstawia nie sztampowy podział, który z tyłu wizytówki nie został zagospodarowany by wzbudzać ciekawość odbiorcy. Podział na przedzie projektu pozwala na jasnych polach umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

KOLOROWE TRÓJKĄTY

Różowe intensywne tło, na którym znajdują się kolorowe trójkąty z pewnością przyciągają uwagę. Można by pomyśleć, że osoba posiadająca ten projekt jest kreatywna i pełna pasji. Projekt ten idealnie nada się, jeżeli zajmujesz się grafiką komputerową. Na przedniej stronie wizytówki z łatwością umieścisz dane teleadresowe jasną czcionką.

WZORNIK KOLORÓW

Jasno błękitne tło wizytówki pozwala na wyeksponowanie kolorowej grafiki. Centralnie umieszczony obrazek przedstawia wzornik kolorów, bez którego ciężko obejść się przy pracy designera. Z pewnością projekt ten wyróżni się na tle innych i zyskasz klientów. Z przodu wizytówki pod grafiką umieścisz nazwę firmy, natomiast po prawej stronie pozostałe dane teleadresowe.

NARZĘDZIE PIÓRO

Niebieskie tło daje możliwość wyróżnienia z niego grafiki. Każdy kto zajmuje się branżą graficzną z pewnością zna narzędzie pióro. Może ono posłużyć Ci jako znak rozpoznawczy Twojej firmy. Z tym projektem na pewno zyskasz rzeszę klientów. Białą czcionką z przodu wizytówki umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

PNĄCY SIĘ BLUSZCZ

Delikatne niebieskie tło wizytówki sprawia, że nie jest ona nudna. Idealnie widać na nim pnący się zielony bluszcz, który może zastąpić logo Twojej firmy. Z tyłu wizytówki swobodnie umieścisz nad grafiką nazwę swojej firmy. Przód projektu pozwala na wypisanie kolejno wszystkich potrzebnych danych, a grafika zamyka całą kompozycje.

PIĘKNE NIEBIESKIE KWIATY

Cała wizytówka została utrzymana w jednej tonacji kolorystycznej. Błękitne tło i niebieskie kwiaty bardzo dobrze się ze sobą komponują mimo tych samych kolorów. Tył wizytówki posiada dużo miejsca na umieszczenie nazwy firmy, którą okalać będą niebieskie kwiaty. Przednia część natomiast jest bardzo podobna i swobodnie wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

CZERWONY KWIAT NA ZIELONYM TLE

Dwa kontrastujące kolory zawarte w wizytówce z pewnością wyróżniają się na tle innych projektów. Piękny kwiat umieszczony w centralnej części tyłu wizytówki nasuwa branże z jaką jest związany. Przednia część projektu to ułożony kwiat z czerwoną wstążką po jej lewej stronie, natomiast po prawej znajduje się miejsce, na którym swobodnie umieścisz dane teleadresowe.

BIAŁA KONEWKA

Zielony kolor bez wątpienie kojarzy się nam z ogrodem czy roślinami. Nie bez powodu taki właśnie kolor został użyty na tle wizytówki. Delikatny, biały zarys konewki świadczy o profesjonalnej pielęgnacji kwiatów i roślin. Z przodu wizytówki konewka znajduje się na środku projektu co pozwala na umieszczenie po jej lewej stronie nazwy firmy, natomiast po prawej pozostałych danych teleadresowych.

CIĘTE KOLOROWE KWIATY

Jasne tło projektu pozwala na wybicie się z niego kwiatów o intensywnych kolorach. Kwiaty zostały umieszczone po lewej stronie projektu co pozwala na wpisanie nazwy firmy po przeciwnej ich stronie z tyłu projektu. Przednia część wizytówki po prawej stronie posiada większą ilość kolorowych kwiatów co tył. Po lewej stronie z łatwością umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KOSZ CIĘTYCH KWIATÓW

Na jasnym tle wizytówki znajdują się cięte w koszyku kwiaty. Kojarzą się one z branżą ogrodniczą. Kolory kwiatów i tło projektu bardzo dobrze do siebie pasują. Przednia część projektu jest zupełnie inna niż tył. Ciemniejsze tło zostało zastąpione jasnym, a grafika kwiatów została wybledzona i delikatniejsza. Pozwala to na umieszczenie danych teleadresowych w widoczny sposób.

DUŻE DRZEWO NA BIAŁYM TLE

Białe tło wizytówki pozwala na widoczne umieszczenie wszystkich informacji. Drzewo przedstawiona na projekcie nasuwa branżę z jaką się wiąże. Bez wątpienia chodzi o pielęgnacje roślin. Grafika może stać się rozpoznawalnym elementem Twojej firmy. Przednia część wizytówki umożliwia wypisanie poszczególnych danych teleadresowych po lewej stronie.

Pokaż: