Wizytówki online Strona 68

Pokaż:

WZORNIK KOLORÓW

Jasno błękitne tło wizytówki pozwala na wyeksponowanie kolorowej grafiki. Centralnie umieszczony obrazek przedstawia wzornik kolorów, bez którego ciężko obejść się przy pracy designera. Z pewnością projekt ten wyróżni się na tle innych i zyskasz klientów. Z przodu wizytówki pod grafiką umieścisz nazwę firmy, natomiast po prawej stronie pozostałe dane teleadresowe.

NARZĘDZIE PIÓRO

Niebieskie tło daje możliwość wyróżnienia z niego grafiki. Każdy kto zajmuje się branżą graficzną z pewnością zna narzędzie pióro. Może ono posłużyć Ci jako znak rozpoznawczy Twojej firmy. Z tym projektem na pewno zyskasz rzeszę klientów. Białą czcionką z przodu wizytówki umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

PNĄCY SIĘ BLUSZCZ

Delikatne niebieskie tło wizytówki sprawia, że nie jest ona nudna. Idealnie widać na nim pnący się zielony bluszcz, który może zastąpić logo Twojej firmy. Z tyłu wizytówki swobodnie umieścisz nad grafiką nazwę swojej firmy. Przód projektu pozwala na wypisanie kolejno wszystkich potrzebnych danych, a grafika zamyka całą kompozycje.

PIĘKNE NIEBIESKIE KWIATY

Cała wizytówka została utrzymana w jednej tonacji kolorystycznej. Błękitne tło i niebieskie kwiaty bardzo dobrze się ze sobą komponują mimo tych samych kolorów. Tył wizytówki posiada dużo miejsca na umieszczenie nazwy firmy, którą okalać będą niebieskie kwiaty. Przednia część natomiast jest bardzo podobna i swobodnie wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

CZERWONY KWIAT NA ZIELONYM TLE

Dwa kontrastujące kolory zawarte w wizytówce z pewnością wyróżniają się na tle innych projektów. Piękny kwiat umieszczony w centralnej części tyłu wizytówki nasuwa branże z jaką jest związany. Przednia część projektu to ułożony kwiat z czerwoną wstążką po jej lewej stronie, natomiast po prawej znajduje się miejsce, na którym swobodnie umieścisz dane teleadresowe.

BIAŁA KONEWKA

Zielony kolor bez wątpienie kojarzy się nam z ogrodem czy roślinami. Nie bez powodu taki właśnie kolor został użyty na tle wizytówki. Delikatny, biały zarys konewki świadczy o profesjonalnej pielęgnacji kwiatów i roślin. Z przodu wizytówki konewka znajduje się na środku projektu co pozwala na umieszczenie po jej lewej stronie nazwy firmy, natomiast po prawej pozostałych danych teleadresowych.

CIĘTE KOLOROWE KWIATY

Jasne tło projektu pozwala na wybicie się z niego kwiatów o intensywnych kolorach. Kwiaty zostały umieszczone po lewej stronie projektu co pozwala na wpisanie nazwy firmy po przeciwnej ich stronie z tyłu projektu. Przednia część wizytówki po prawej stronie posiada większą ilość kolorowych kwiatów co tył. Po lewej stronie z łatwością umieścisz dane teleadresowe swojej firmy.

KOSZ CIĘTYCH KWIATÓW

Na jasnym tle wizytówki znajdują się cięte w koszyku kwiaty. Kojarzą się one z branżą ogrodniczą. Kolory kwiatów i tło projektu bardzo dobrze do siebie pasują. Przednia część projektu jest zupełnie inna niż tył. Ciemniejsze tło zostało zastąpione jasnym, a grafika kwiatów została wybledzona i delikatniejsza. Pozwala to na umieszczenie danych teleadresowych w widoczny sposób.

DUŻE DRZEWO NA BIAŁYM TLE

Białe tło wizytówki pozwala na widoczne umieszczenie wszystkich informacji. Drzewo przedstawiona na projekcie nasuwa branżę z jaką się wiąże. Bez wątpienia chodzi o pielęgnacje roślin. Grafika może stać się rozpoznawalnym elementem Twojej firmy. Przednia część wizytówki umożliwia wypisanie poszczególnych danych teleadresowych po lewej stronie.

ZIELONE DRZEWKO BONSAI

Żółty i intensywny kolor tła na pewno wyróżnia tą wizytówkę spośród innych z tej branży. Grafiki drzewka bonsai może sugerować profesję z jaką związany jest ten projekt. Kolorowe drzewo może też zastąpić logo Twojej firmy. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Na żółtej znajduje się grafika i nazwa firmy, natomiast na zielonej potrzebne dane teleadresowe.

DOM Z ŁAPĄ

Prowadzisz schronisko dla zwierząt? Jesteś weterynarzem z własną przychodnią? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla ciebie. Na granatowych kwadratach znalazły się, zapisane jasną czcionką dane teleadresowe. Powyżej została umieszczona grafika domu, budy z odciśniętą, białą łapą. Obok została zapisana nazwa firmy.

PLUSZOWY PIESEK

Prosta i czytelna wizytówka jest kluczem do sukcesu. Projekt został podzielony na dwie części. Na zielonym tle delikatną, choć wyraźną czcionką zostały zapisane dane kontaktowe: numery telefonów, maile, strony internetowe oraz adresy stacjonarne. W trójkącie znalazła się grafika pluszowego psa. Na żółtym tle znalazła się nazwa firmy.

ZWIERZĘCE ŁAPY

Ciekawe ułożenie wizytówki oraz jej wyjątkowy projekt wyróżnią ją na tle innych, konkurencyjnych. Na czerwonym tle znalazły się żółte, zwierzęce łapki. W środku żółtej ramki, zostały zapisane dane kontaktowe, oraz nazwa firmy. Dla wyróżnienia wizytówki, żółte łapki zostały umieszczone również na odwrocie wizytówki.

JAK PIES Z KOTEM

Na piaskowym tle wizytówki zostały umieszczone kolorowe elementy. Na pomarańczowym pasku, białą, wyraźną czcionką zostały wypisane adresy mailowe, telefonów oraz adresy sklepów stacjonarnych. Powyżej znalazła się ciekawa grafika na którą składa się szary pies i piaskowy kot. Obok została umieszczona nazwa firmy.

LIŚĆ Z WTYCZKĄ DO KONTAKTU

Białe tło, a na niej genialnie zaprojektowana grafika liścia, której koniec tworzy wtyczka do kontaktu. Daje to do zrozumienia, że możemy czerpać z roślin niesamowitą energię nie kalecząc ich przy tym. Pod grafiką jest możliwość umieszczenia nazwy Twojej firmy, natomiast z przodu projektu na zielonym tle, białą czcionką wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

JASNE LIŚCIE NA NIEBIESKIM TLE

Intensywnie niebieskie tło i ledwo widoczne na nim liście nasuwają skojarzenia z branżą ekologiczną. Słabo widoczne liście mogą sugerować dotychczasowe podejście do ochrony środowiska. Z tym projektem może się to zmienić. Przód projektu pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych danych teleadresowych w widoczny sposób.

ZIELONE WIATRAKI

Jasne, żółte tło pozwala na umieszczenie na nim z widoczny sposób zielonej grafiki. Nie bez powodu grafika posiada zielony kolor, gdyż branża z jaką związany jest ten projekt zajmuje się ekologią. Grafika może posłużyć Ci jako znak rozpoznawczy firmy. Przednia część wizytówki posiada zielone tło, na którym umieścisz dane w widoczny i przejrzysty sposób.

SYLWETKA CZŁOWIEKA Z LIŚĆMI

Białe tło, które okalają dwie czarne delikatne ramki z pewnością projekt ten wyróżnia się na tle innych z tej branży. Mimo, że branża z jaką jest związany zajmuje się ekologią projekt nie ma ani kropli zielonego koloru. Na przedniej części projektu został zastosowany ciekawy podział, w którym umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIEDRONKA NA ZIELONYM POLU

Białe tło które okalają zielone pasy nasuwają związek z branżą ekologiczną. Biedronka w centralnej części projektu może sugerować ochronę zwierząt i roślin. Jeżeli właśnie tym zajmuje się Twoja firma ten projekt jest dla Ciebie. W przedniej części projektu swobodnie umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe na białym polu.

DŁOŃ TRZYMAJĄCA DRZEWO

Zdjęcie przedstawione na wizytówce bez wątpienia kojarzy się nam z ochroną środowiska. Dłonie, które trzymają drzewo mogą sugerować chęć pielęgnacji. Ciekawe tło w ekologicznej kolorystyce z pewnością przyciąga uwagę. Z tyłu projektu umieścisz nazwę firmy, z przodu natomiast na bladym polu wypiszesz wszystkie pozostałe informacje.

KRZYŻUJĄCE SIĘ LIŚCIE

Interesujący, nie równy podział jaki został stworzony na wizytówce z pewnością wyróżni ją na tle innych z tej branży. Blady kolor przechodzi w intensywny zielony co może sugerować poprawę kondycji naszego środowiska. Użyta grafika liści może stać się rozpoznawalnym znakiem Twojej firmy. Z przodu w ciekawy sposób umieścisz dane teleadresowe.

ELEKTROWNIA WIATROWA

Błękitne tło użyte w tym projekcie symbolizuje piękne niebo. Znajdujące się na nim wiatraki z pewnością kojarzą się z elektrownią wiatrową. Jeżeli Twoja firma zajmuje się ochroną środowiska ten projekt jest dla Ciebie. Przód projektu został zaprojektowany w orientacji pionowej co umożliwia wypisanie wszystkich danych nad użytą grafiką.

BIAŁY SYMBOL RECYCLINGU

Czarne tło w tym projekcie pozwoli na umieszczenie wszystkich potrzebnych informacji w widoczny sposób. Bez wątpienia znak jaki został umieszczony w centralnej części projektu kojarzy się z ochroną środowiska. Ten projekt z pewnością wybija się na tle innych, podobnych. Z przodu wizytówki po lewej umieścisz nazwę firmy, natomiast po prawej pozostałe dane.

ZWIERZĘCY KRZYŻ

Tym co od razu rzuca się w oczy to krzyż, w które w różny sposób wpisane są zwierzęta: pies, kot i rybki. Na żółtym tle wizytówki, po za krzyżem zostały, niebieską czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie tło zostało przyciemnione, dzięki czemu grafika wraz z paskiem z nazwą lecznicy są jeszcze bardziej widoczne.

Pokaż: