Wizytówki online Strona 67

Pokaż:

TELEMARKETERKA

Białe tło, na którym została umiejscowiona centralnie grafika kobiety ze słuchawką od razu nasuwa skojarzenia związane z telekomunikacją. Ikona ta może posłużyć Ci, jako logo Twojej firmy i być jej głównym znakiem rozpoznawczym. Z przodu projektu w ciekawy sposób wypiszesz wszystkie dane teleadresowe w widoczny sposób.

CZERWONA SŁUCHAWKA

Białe tło i umieszczona na nim czerwona słuchawka i chmurka, jaka świadczy o rozmowie, kojarzy się od razu z branża telekomunikacyjną. Obok grafiki swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy w taki sposób, aby zostać zapamiętanym. Przednia część wizytówki posiada ciekawy podział, w którym w interesujący sposób umieścisz wszystkie dane teleadresowe.

RÓŻOWO-POMARAŃCZOWE PASY

Czarne tło z tyłu wizytówki zostało urozmaicone kolorowymi i intensywnymi pasami. Kolory te z pewnością zostaną zapamiętane i przyciągną rzeszę klientów do Twojej firmy. Na czarnym polu swobodnie umieścisz nazwę firmy. Przednia część projektu posiada białe pole, na którym z łatwością umieścisz pozostałe dane teleadresowe.

KOD QR

Jasne pastelowe tło, na którym znajduje się ciekawie ułożony trójkąt z pewnością zapadnie Twoim potencjalnym klientom w pamięć. Kod QR, który został umieszczony na projekcie może nasuwać branżę, z jaką związana jest ta wizytówka. Przednia część projektu posiada białe pole o nieregularnym kształcie pozwalające na wypisanie danych teleadresowych.

KOBIETA TELEMARKETER

Przedstawiona kolorowa grafika kobiety ze słuchawką w uchu i mikrofonem przy ustach od razu kojarzy się nam z branżą telekomunikacyjną. Pod grafiką na tylnej stronie projektu swobodnie umieścisz nazwę swojej firmy. Przednia część wizytówki posiada białe tło, na którym w widoczny sposób wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

BIAŁY TELEFON STACJONARNY

Biały telefon, jaki został umieszczony na tyle wizytówki od razu nasuwa skojarzenia z branżą telekomunikacyjną. Zielone tło projektu pozwala na wybicie się z niego białej grafiki. Może ona stać się elementem rozpoznawalnym Twojej firmy. Z przodu projektu pod pomniejszoną grafiką umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

CZERWONY TELEFON

Białe tło i umieszczony na nim telefon od razu nasuwa skojarzenia związane z branżą telekomunikacyjną. Czerwony telefon może stać się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy. Z tyłu wizytówki z łatwością umieścisz nazwę firmy. Przednia część wizytówki pozwala na wypisanie danych teleadresowych w widoczny sposób.

SMARTFON NA NIEBIESKIM TLE

Prowadzisz serwis telefonów? Sprzedajesz lub skupujesz smartfony? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla twoich potrzeb. Na niebieskim tle została umieszczona grafika smartfona. Tuż obok niej, znalazło się miejsce na nazwę firmy. Poniżej białą, czytelną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe.

KOMIKSOWY TELEFON

Tło tej wizytówki jest dwukolorowe. Na bladoróżowej części, czarną, klasyczną czcionką zostały zapisane numery telefonów oraz adresy firmy. Na kremowej części znalazły się kolorowe ikonografie, a obok nich ilustracja komiksowego telefonu. Na odwrocie wizytówki została powtórzona ilustracja wraz z nazwą twojej firmy.

SMARTFON NA PASTELOWYM TLE

Na pastelowym żółtym tle została umieszczona grafika telefonu komórkowego. Obok, tak, aby nic nie zasłaniać, została wpisana nazwa przedsiębiorstwa. Poniżej, pod czarną kreską, zostały umieszczone: adres stacjonarny, strona internetowa, adres e-mail oraz numery telefonów. Z drugiej strony wizytówki została umieszczona i powiększona grafika telefonu oraz nazwa firmy.

KOLOROWY SMARTFON

Ta wizytówka na pewno wybije się z pośród konkurencyjnych. Uwagę przykuwa swoją dynamiką i kolorami. Na pomarańczowym tle wstawiona została grafika smartfonu, z kolorowymi aplikacjami na ekranie. Poniżej, białą, wyraźną czcionką zapisana została nazwa firmy. Na czarno-białych paskach zostały umieszczone najważniejsze dane kontaktowe.

WYPADAJĄCE APLIKACJE

Głównym elementem tej wizytówki jest pudełko, które imituje smartfona, z którego wypadają tekturowe klocki z aplikacjami. Na jasnobrązowym tle zostały wypisane adresy, telefony oraz e-maile i adresy stron internetowych. Na odwrocie wizytówki została powtórzona i powiększona grafika tekturowego telefonu.

TABLET NA DESKACH

Na głównym planie tej wizytówki jest świetne zdjęcie telefonu komórkowego na drewnianym stole. Poniżej, na turkusowym tle małą, lecz czytelną czcionką, zostały wypisane najważniejsze dane, takie jak numery telefonów czy adresy. Z drugiej strony wizytówki na zdjęciu został umieszczony turkusowy pasek, na którym zapisano nazwę firmy.

TABLET Z NIEBIESKIM EKRANEM

Lubisz prostotę? Do tego prowadzisz biznes związany z nowymi technologiami? A może serwis z telefonami komórkowymi? Ta wizytówka jest dla ciebie. Prosty projekt, który przekazuje tylko to, co jest najważniejsze, czyli rodzaj działalności, adresy, numery telefonów. Do projektu została jedynie dodana grafika tabletu.

TURKUSOWY TOUCHPAD

Wizytówka, dzięki zastosowaniu kolorów została podzielona na dwie części. Na turkusowym tle zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Powyżej, również na turkusowym tle została wypisana nazwa firmy. Po lewej stronie została umieszczona grafika turkusowego touch pada. Na odwrocie została powtórzona branżowa grafika.

DWA SMARTOFNY

Ciekawa grafika, pionowe ułożenie i prosty przekaz pozwolą wyróżnić się tej wizytówce spośród innych, konkurencyjnych ofert. Na zielonym tle, białą i czytelną czcionką zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Jako grafika uzupełniająca projekt, zostały narysowane dwa, białe smartfony z kablem do ładowania.

DUŻY KOD QR

Błękitne tło, jakie zostało umieszczone na wizytówce pozwala na pokazanie w widoczny sposób dużego kodu QR. Może ono stać się znakiem rozpoznawczym Twojej firmy, a prosta forma wizytówki z pewnością przyciągnie klientów. Przód wizytówki został podzielony na dwie części. Po lewej powtórzysz charakterystyczny znak, natomiast po prawej wszystkie dane teleadresowe.

BIAŁY SMARTFON

Dzięki optycznemu podzieleniu wizytówki na dwie części, zyskaliśmy miejsce, na wyraźne umieszczenie wszystkich elementów, bez zakrywania grafiki. Po lewej stronie znalazły się najważniejsze dane kontaktowe oraz nazwa firmy. Z prawej strony wizytówki została umieszczona grafika smartfona, przypominającego jeden z produktów wiodącego producenta. Na odwrocie wizytówki znalazła się powtórzona grafika telefonu.

MIKROPROCESOR

Na zielonym tle umieszczono żółte elementy. Prostą czcionką została zapisana nazwa firmy, a poniżej dopisane zostały numery telefonów, adresy i strony internetowe. Obok nazwy sklepu została umieszczona grafika mikroprocesora. Na odwrocie wizytówki została umieszczona grafika płytki z podzespołami komputerowymi.

KOT NA LAPTOPIE

Na pierwszym planie wizytówki znajduje się kot, który leży na laptopie. Dzięki temu wiemy, że ta firma z troską zajmuje się powierzonymi im zadaniom związanym z branżą komputerową. Na fioletowym pasku została umieszczona nazwa firmy. W lewym, górnym rogu znalazło się miejsce na wypisanie najważniejszych danych teleadresowych.

ORYGINALNE ZDJĘCIE

W projekcie zostało wykorzystane bardzo ciekawe zdjęcie, które w prosty sposób przedstawia, czym zajmuje się twoja firma. Na płycie z podzespołami zostały ustawione ludzki przedstawiające robotników. Prosty przekaz naprawy komputerów został uzupełniony o nazwę firmy, oraz dane kontaktowe umieszczone na żółty tle.

CZARNY KOMPUTER STACJONARNY

Prowadzisz serwis komputerowy? W swoim sklepie sprzedajesz komputery lub części do komputerów? Ta wizytówka jest dla ciebie. Na pierwszym planie widzimy komputer stacjonarny. Obok na czarnym pasku została zapisana nazwa firmy. Poniżej, z prawej strony wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

MANIAK KOMPUTEROWY

Na odwrocie wizytówki zostało umieszczone zdjęcie dziewczynki, maniaczki komputera klikającej w klawiaturę komputerową, na tle spadających liter jak w kultowym filmie Matrix. Z przodu zdjęcie zostało powtórzone, ale przysłonięte białym i czerwonym cieniem, na którym zostały umieszczone najważniejsze dane teleadresowe.

TRZY MONITORY

Przedstawione zdjęcie na wizytówce przedstawia pomieszczenie, którym znajdują się aż trzy monitory. Może to świadczyć, że Twoja firma jest dokładna i profesjonalnie podchodzi do tematu. Z pewnością projekt ten wybija się na tle innych z tej branży. Przód projektu pozwala na umieszczenie wszystkich danych teleadresowych w widoczny sposób.

Pokaż: