Wizytówki online Strona 67

Pokaż:

CZARNY TELEWIZOR

Dwu kolorowe tło i umieszczony na nim telewizor wygląda jakby stał w pokoju na szafce. Bez wątpienia nasuwają się skojarzenia z branżą RTV. Na żółtym polu z tyłu wizytówki swobodnie umieścisz nazwę swojego sklepu. Przednia część projektu to pomniejszona grafika telewizora, dzięki której z łatwością umieścisz powyżej pozostałe dane teleadresowe.

PIERŚCIONEK Z ZIELONYM KAMIENIEM

Pionowa orientacja tyłu projektu pozwala na wyeksponowanie w centralnej jego części pierścionka z zielonym kamieniem. Delikatny projekt świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta. Z przodu wizytówki u góry umieścisz nazwę firmy, a poniżej pozostałe dane teleadresowe.

PIERŚCIONEK Z BRYLANTEM

Wizytówka z pewnością wyróżnia się na tle innych z tej branży. Duża grafika pięknego i okazałego pierścionka z brylantem świadczy o fachowości zatrudnionych pracowników. Z tyłu projektu pod spodem na szarym tle umieścisz nazwę firmy. Natomiast z przedniej strony w ten sam sposób wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

NIEBIESKI DIAMENT

Grafika umieszczona w centralnej części projektu bez wątpienia kojarzy się z jubilerem. Pięknie docięty kamień sprawia, że Twój zakład tworzą profesjonaliści. Tył wizytówki został zaprojektowany w orientacji pionowej. Przednia część projektu wykonana w orientacji poziomej pozwala na umieszczenie na niebieskim tle danych teleadresowych po lewej stronie.

STARY DZBANEK DO HERBATY

Jasne tło, z którego wybija się intensywna grafika dzbanka do herbaty kojarzy się z miejscem, w którym kupimy akcesoria do jej parzenia. Przednia część wizytówki posiada grafikę dzbanka umieszczoną na środku projektu. Natomiast poniżej znajduje się malinowy pas, na którym z łatwością wypiszesz potrzebne dane teleadresowe.

IMBRYK DO HERBATY

Jasne tło i umieszczona na nim ciemna grafika bardzo dobrze do siebie pasują. Dzbanek z wyglądu przypomina bardzo stary co może nasuwać skojarzenia ze sklepem z porcelanowymi antykami. Na przedniej części projektu widać zdecydowany podział. Po lewej znajduje się grafika starego dzbanka, natomiast po prawej zostały wypisane wszystkie dane teleadresowe.

KOLOROWE CERAMICZNE MISECZKI

Niebieskie tło projektu, na którym umieszczono kolorowe ceramiczne miseczki bez wątpienia kojarzy się nam ze sklepem, w którym skompletujemy zastawę stołową. Z przodu projektu występuje biały cienki pas, który pozwoli na umieszczenie nazwy Twojej firmy. Kolorowe miseczki zostały dosunięte do lewej co daje miejsce na wypisanie danych teleadresowych.

CZERWONY DZBANEK

Tył wizytówki został podzielony na dwie nierówne części. Na jednej z nich znajduje się czerwony dzbanek, który mówi nam o tym z jaka profesją związany jest ten projekt. Poniżej na czerwonym polu umieścisz nazwę formy bądź sklepu, w którym sprzedajesz swoje wyroby. Po drugie stronie projektu pod dzbankiem wypiszesz potrzebne dane teleadresowe.

KOLOROWY MIKSER

Żółte intensywne tło i ułożona centralnie grafika miksera od razu nasuwa skojarzenia ze sklepem AGD. Kolorowa grafika z pewnością przyciągnie uwagę i zapadnie w pamięć potencjalnym klientom Twojego salonu. Przednia część wizytówki pozwala na umieszczenie nazwy firmy na białym pasku, a poniżej białą czcionką pozostałe dane teleadresowe.

STYLOWY GŁOŚNIK

Ta wizytówka przyciągnie twoich klientów. Na mocnym, żółtym tle została umieszczona bardzo ciekawa i kolorowa grafika głośnika. Nawiązuje do branży dla której została stworzona ta wizytówka m.in.: sklepy RTV i AGD. Z prawej strony, tak aby było to czytelne znalazły się najważniejsze dane teleadresowe.

BIAŁY WIATRAK NA NIEBIESKIM TLE

Niebieskim tłem została pokryta cała wizytówka. Dzięki temu jasne elementy są wyraźne i czytelne. Z lewej strony znalazła się grafika białego wiatraka. Z prawej białą, prostą czcionką zostały zapisane najważniejsze dane kontaktowe oraz adres sklepu. Na odwrocie znalazła się grafika wiatraka wraz z głośnikami.

GRA GITARA

Motywem przewodnim tej wizytówki jest gitara klasyczna. Jest to nieodzowny element różnych imprez, od ognisk w lesie po śluby. Dookoła wizytówki znalazła się elegancka, dwukolorowa ramka. W środku ciemną i wyraźną czcionka zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Na odwrocie, pod grafiką gitary znalazło się miejsce na nazwę zespołu.

MIKROFON NA POPIELATYM TLE

Na popielatym tle znalazła się grafika przedstawiająca mikrofon. W lewą stronę został poprowadzony ciemny pasek, na którym jasną czcionką została zapisana nazwa zespołu. Poniżej, delikatną, ale wyraźną czcionka zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Z drugiej strony wizytówki została powtórzona grafika mikrofonu wraz z nazwą zespołu.

NIEBIESKA PERKUSJA

Na białym pasie znalazła się grafika niebieskiej perkusji. Poniżej na niebieskim tle, białą czcionką zapisane zostały: nazwa zespołu, adresy i numery telefonów. Na odwrocie wizytówki została powtórzona, tym razem biała, grafika perkusji. Całość składa się na prosty w przekazie projekt, który bez problemu trafi do twoich klientów.

KOLOROWA GITARA

Na żółtym, wyrazistym tle została umieszczona ciekawa grafika. Jest nią kolorowa gitara elektryczna oraz głośnik. Czarną, mocną czcionką została zapisana nazwa zespołu. Poniżej, tak aby nie zasłaniać ciekawej grafiki zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie została powtórzona grafika gitary i głośnika.

SŁUCHAWKI NA NIEBIESKIM TLE

Cała wizytówka została pokryta niebieskim tłem. Z przodu została użyta ciekawa grafika kolorowych słuchawek. Na czarnym prostokącie znalazły się białe ikony, obok których, czarną, prostą czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie znalazła się powtórzona grafika słuchawek.

KLAWISZE OD PIANINA

Wizytówka została stworzona tak, aby już na pierwszy rzut oka wiadomo było, że jej właściciel działa w branży muzycznej. Na górze pionowej wizytówki zostały umieszczone klawisze od pianina. Poniżej na czarnym tle zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe. Z drugiej strony na jasnym tle znalazło się miejsce na nazwę firmy, a na dole powtórzona została grafika klawiszy.

WINYL W ADAPTERZE

Na jasnym tle została umieszczona grafika szarego, stylowego adaptera z winylową płytą. Z prawej strony na ciemno-żółtym prostokącie zostały umieszczone dane teleadresowe, a poniżej ciemniejszą czcionką zapisano nazwę firmy. Z drugiej strony wizytówki została powtórzona grafika adaptera oraz nazwa lokalu.

MUZYKA Z PATEFONU

Projekt został pokryty ciekawym tłem. Z przodu wizytówki znalazła się grafika patefonu, z którego „wypływa” muzyka. Z jego prawej strony została zapisana nazwa firmy. Poniżej, tak, aby nie zasłaniać grafiki zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowej. Żeby wizytówki była czytelna z obu stron, na odwrocie została powtórzona grafika patefonu.

CZARNO-BIAŁA GITARA

Kolorystyka użyta w tym projekcie na pewno będzie widoczna z daleka i wybije się z pośród konkurencyjnych ofert. Tło skład się z trzech kolorów: brązowego, białego i zielonego. Wprowadzenie kształtów fali dodaje projektowi dynamizmu. Na górze wizytówki znalazła się grafika czarno-białej gitary, a pod nią nazwa firmy i dane teleadresowe.

CYMBAŁKI NA NIEBIESKIM TLE

Na błękitnym tle, głównym elementem wizytówki jest jasna grafika cymbałków. Ilustracja, bezsprzecznie kojarzy się z branżą muzyczną. Obok niej, białą, prostą czcionką wypisana została nazwa firmy, a poniżej w wyraźny sposób zostały wyszczególnione dane kontaktowe. Z tyłu, tak, aby wizytówka była z każdej strony czytelna znalazła się grafika wraz z nazwą sklepu.

KONTURY PATEFONU

Pomarańczowe tło oraz białe elementy zawsze tworzą udany projekt. Nie inaczej jest w tym wypadku. Tym razem białymi elementami są: kontury patefonu, nazwa, adresy sklepów stacjonarnych oraz internetowych, numery telefonów i maile. Aby przyciągnąć uwagę większość elementów została powtórzona na odwrocie wizytówki.

ŻÓŁTE PTASZKI

Na fioletowe tło, które oblewa całą wizytówkę, zostały wstawione żółte ptaszki, które przyodziane są w stroje weselne. Dzięki temu wiemy, że wizytówka dotyczy branży weselnej. Pomiędzy ptakami, żółtą czcionką została zapisana nazwa lokalu. Poniżej, również żółtą czcionką zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe.

ZIELONY OBRUS W GROCHY

Tłem dla tej pionowej wizytówki jest zielony obrus w jasne grochy. Aby projekt był czytelny została użyta biała, prosta czcionka. U góry znalazło się miejsce na nazwę lokalu. Poniżej zostały wypisane najważniejsze dane kontaktowe, które podkreślone są jasnymi ikonami. Pod każdą z ikon, zostały narysowane brązowe kreski, które dodają projektowi charakteru.

Pokaż: