Wizytówki - Agencja marketingowa

Nikt nie zajmie się marketingiem tak dobrze jak agencja ukierunkowana w tym fachu. Każdy, komu brakuje rozeznania w świecie pełnym reklam, usług i zleceń powinien skorzystać z pomocy specjalisty. Ty jesteś odpowiednią osobą na właściwym miejscu. Pokaż, co masz do zaoferowania.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeśli jeszcze nie zainteresowałeś swoimi usługami szerszej grupy Klientów, powinieneś pomyśleć nad odpowiednią reklamą. Nie wiesz za co wziąć się na początek? Nic trudnego – siądź i pomyśl. To właśnie Twoja koncepcja pozwoli osiągnąć sukces.
Masz do dyspozycji program, który w prosty sposób pozwoli na wykreowanie wizytówki. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni szablon, adekwatny do wykonywanego zawodu, dodasz niezbędną treść i charakterystyczne logo, po czym zatwierdzisz projekt do realizacji. Gotowe wizytówki trafią pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj, aby zaspokajać potrzeby i osiągnąć jak największy zysk. Działaj według przemyślanego schematu i doskonałej strategii. Nie daj się konkurencji, badaj, komunikuj się i umocnij swoją pozycję na marketingowym rynku!
Czytaj więcej
Pokaż:

SPOSÓB NA EFEKTOWNĄ WIZYTÓWKĘ

Główne cechy, które powinna mieć wizytówka to charakterystyczny, efektowny wygląd, który wpada w oko i pozostaje w pamięci oraz wygodny, czytelny sposób podania informacji. Ta grafika ma wszystkie te zalety, a przy okazji jest zupełnie uniwersalna, więc dopasuje się do przeróżnych rodzajów działalności. Zarówno cześć z graficznym układem kolorowych kropek, jak i czarne panele, nadają się do wyeksponowania danych kontaktowych. Natomiast stopniowana fala tych drobnych elementów to właśnie element reklamy, który pozostanie odbiorcy wizytówki w pamięci.

W REKLAMIE LICZY SIĘ BLASK

Jeśli się tak gruntownie zastanowić to w reklamie najważniejsze jest jej siła przyciągania. A jak tworzy się przyciąganie w reklamie? Konieczny jest jakiś wpadający w oko detal, który po pierwsze zostaje w głowie konsumenta, po drugie stworzy tam odpowiedni wizerunek twojej firmy. Nasza grafika zawiera taki kluczowy element. To złocenia na czarnym tle. Złote linie mają dynamiczny charakter, co nadaje ton całości. Czarne tło i pikowany detal podkręcają efekt i taka grafika na pewno przyciągnie klientów, ponieważ robi duże wrażenie.

PROSTOTA KLUCZEM DO SUKCESU

Prostota kluczem do sukcesu, Usługi biurowe, Agencja marketingowa - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
W prostocie tkwi siła – ten model wydaje się potwierdzać tę tezę wprost idealnie. Oto bowiem jest wizytówka, po która sięgnąć może zarówno menedżer w dużej korporacji, jak i specjalista z branży marketingowej. Połączenie bieli z różnymi odcieniami koloru niebieskiego okazało się być strzałem w dziesiątkę. Został wykonany z wielkim kunsztem i ponadprzeciętną dbałością o detale, poprzez to wspaniale podkreśli profesjonalizm właściciela. Użyto do jego stworzenia najwyższej jakości materiałów, by mógł być używamy z wielkim powodzeniem przez długi czas i by wręczane wizytówki potencjalnym klientom było czystą przyjemnością. Niska cena, maestria wykonania – idealny mariaż cech!

MECHANIZM ZEGARKA

Zdjęcie jakie pokazane jest na wizytówce przedstawia mechanizm zegarka. Kreacja ta świadczy o tym, że właśnie ta agencja marketingowa, które będzie posługiwała się tym projektem, każdą kampanię zaprojektuje z wielka precyzją. Z przodu wizytówki jasną czcionką umieścisz nazwę swojej agencji natomiast poniżej pozostałe dane.

CZARODZIEJ TABLETÓW

Masz agencję marketingową i dla twoich ludzi nie ma rzeczy niemożliwych? Jeśli tak to ta wizytówka jest dla ciebie. Jej tłem jest ciekawe zdjęcie mężczyzny, który wyczarowuje różne środki przekazu. Z prawej strony umieszczono półprzezroczyste tło, na którym wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe.

PODZIURAWIONY KSIĘŻYC

Jasno niebieskie tło jakie użyto w tym projekcie sprawia, że staje się on delikatny, ale i zauważalny. Centralnie umieszczona grafika księżyca, może zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Księżyc może sugerować, że z Twoją firmą klient osiągnie duży sukces. Przednia część projektu posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie danych teleadresowych.

BŁYSKAWICA W KOLE

Jasno różowe, blade tło sprawia, że projekt staje się delikatny. Ciekawa grafika błyskawicy sprawia, że Twoja firma działa sprawnie i szybko, a każdy klient będzie zadowolony z Twoich usług. Grafika może również zastąpić brakujące logo Twojej firmy. Z przodu wizytówki po kolei wypiszesz wszystkie potrzebne dane teleadresowe.

GŁOWA Z ŻARÓWKĄ

Jasne szare tło sprawia, że wszelkie informacje jakie umieścimy na projekcie będą widoczne. Grafika głowy z żarówką sprawia, że Twoja firma posiada głowę pełną pomysłów, a co za tym idzie zdobędziesz wielu klientów. Przednia część wizytówki posiada ciekawą grafikę a pod nią możliwość wypisania wszystkich danych w ciekawy sposób.

KOLOROWA RAKIETA

Niebieskie tło wizytówki sprawia, że dobrze patrzy się na ten projekt. Kolorowa grafika rakiety jaka została umieszczona na wizytówce nasuwa skojarzenia, że praca jaką wykonuje Twoja firma zostanie wykonana w trybie bardzo szybkim. Z tyłu projektu obok grafiki zawrzesz nazwę firmy, a przednia część projektu posiada wystarczająco dużo miejsca na pozostałe dane.

GŁOWA MYŚLICIELA

Jasno żółte tło wizytówki sprawi, że wszystkie informacje na niej zawarte stają się czytelne. Grafika głowy, w której zawarty jest zegar może nasuwać, że Twoja firma zawsze pracuje na pełnych obrotach i zawsze na głowę pełną pomysłów. Z tyłu umieścisz nazwę swojej firmy obok grafiki, natomiast z przodu projektu pozostałe dane teleadresowe.

ŚWIECĄCA ŻARÓWKA

Fioletowe i intensywne tło projektu sprawi, że staje się on widoczny spośród innych z tej branży. Grafika osoby, która zamiast głowy posiada świecącą żarówkę może świadczyć, że Twoja firma zaoferuje wiele pomysłów i swoją kreatywnością przebije oferty innych. Z tłu projektu nad grafiką umieścisz nazwę firmy, natomiast z drugiej strony pozostałe dane kontaktowe.

MIĘTOWY DESEŃ

Miętowy kolor tła jaki został zastosowany w tym projekcie sprawi, że Twoja firma wyróżni się spośród innych z tej branży. Ciekawy deseń w kropki i jednolite pole obok sprawiają, że podejście Twojej firmy do klienta jest kreatywne. Z tyły wizytówki na jednolitym prostokącie umieścisz nazwę firmy, a z przedniej strony wypiszesz swoje dane teleadresowe.

KOLOROWE KOŁA

Bladoróżowe tło i orientacja pozioma sprawiają, że projekt staje się nietypowy. Ciekawa, nowoczesna grafika wykonana z trzech kolorowych kół umożliwia wypisanie w nich nazwy Twojej firmy. Przednia jak i tylna strona wizytówki posiadają tę samą grafikę umieszczoną w centralnej części projektu. Z przodu projektu poniżej jak i powyżej wypiszesz dane kontaktowe do swojej firmy.

CZERWONA KREDKA

Tło wizytówki posiada intensywny czerwony kolor co sprawia, że zostanie ona zapamiętana spośród innych z tej branży. Duża grafika kredki przyciąga wzrok i daje do zrozumienia, że branża z jaką jest związany projekt to branża artystyczna. Z tyłu projektu obok grafiki swobodnie umieścisz nazwę firmy, a z drugiej strony na białym tle pozostałe dane teleadresowe.

BIAŁE ELEMENTY NA FIOLETOWYM TLE

Chcesz, żeby twoja wizytówka wybijała się z pośród innych? Wybierz tą. Mocny fiolet wybija się na tle jasnych i zwyczajnych wizytówek. Z przodu, kontrastową, białą czcionką zostały zapisane najważniejsze dane teleadresowe firmy. W ciekawej, jasnej grafice została wpisana nazwa firmy. Grafika z nazwą została powtórzona na odwrocie wizytówki.

PAPIEROWY SAMOLOT

Dzięki zastosowaniu dwóch idealnie pasujących do siebie kolorów, wizytówka rzuca się w oczy. Na biały tle i z użyciem niebieskiej czcionki zostały wypisane najważniejsze dane o firmie. Z prawej strony, na niebieskim tle została umieszczona nazwa firmy, a nad nią grafika papierowego samolotu. Jasne kolory oraz papierowy samolot dodają projektowi lekkości i spokoju.

PLASTRY MIODU

Z lewej strony, na jasnym tle znalazło się miejsce na wypisanie danych teleadresowych, które doskonale wyróżniają się dzięki szarej czcionce. Na ciemnym pasku, białą, prostą czcionką zapisano nazwę firmy. Z prawej strony oraz na odwrocie zostały umieszczone figury geometryczne, które przypominają plastry miodu.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: