Wizytówki - Księgowość

Miliony świstków, druków i rachunków do prowadzenia. Każdy szczegół jest ważny, wymaga zaangażowania i poświęcenia z Twojej strony, jednak Ty wiesz na co się piszesz. Masz fach i praktykę, która jest niezbędna do tego, by być najlepszym. Czas wypłynąć na szerokie wody i zostać księgowym numer jeden!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Gdy w grę wchodzi większa stawka, należy pomyśleć o dobrej reklamie. To ona, dzięki swej sile przebicia wskaże zainteresowanym najlepszy tor. Nie martw się na zapas – nie musisz inwestować w drogich projektantów – sam wykreuj własną wizytówkę i chwal się swoim małym sukcesem! Wystarczy, że do jej stworzenia wykorzystasz nasz program. Dzięki prostemu interfejsowi, w okamgnieniu wybierzesz odpowiedni szablon, wstawisz logo oraz dodasz niezbędne informacje dotyczące firmy i kontaktu. To będzie solidną podstawą do czerpania jeszcze większych korzyści z usługowego biznesu.
Nie bądź bierny i postaw wszystko na jedną kartę. Niech świat dowie się, jaki fach masz w ręku. Niech pozna człowieka, który będzie rekinem księgowego królestwa!
Czytaj więcej
Pokaż:

PROFESJONALNA RACHUNKOWOŚĆ

Biuro rachunkowe powinno kojarzyć się z profesjonalizmem, wiedzą, skrupulatnością oraz porządkiem. Te wszystkie oczekiwane przymioty sugeruje nasza grafika. Bije z niej klimat wskazujący na opanowanie i uporządkowanie. Jednakże dodaliśmy tutaj trochę pazura w postaci pomarańczowych detali, które sprawiają, że znika księgowa nuda. Przykuwają wzrok i zdecydowanie ułatwiają zapamiętanie wizytówki, a to już spory krok do pozyskania kolejnego klienta. Ale kwestia czy będzie zadowolony i zostanie na stałe zależy od ciebie.

PROSTO, ANALITYCZNIE, ALE EFEKTOWNIE

Od biura rachunkowego przede wszystkim wymagamy wiedzy fachowej i rzetelności, ale czy to oznacza, że księgowa nie musi dbać o swoją reklamę? Przeciwnie, na tym rynku panuje ogromna konkurencja. Biura rachunkowe małe i duże wykonują generalnie tą samą pracę, różnić się mogą jedynie jakością usług i terminowością. Ty zadbaj również o to, żeby wyróżnić się z tłumu ładną, chwytliwą reklamą, np. z naszym ciekawym, połyskującym srebrzeniem. Nadal jest zachowany rachunkowy minimalizm, ale z ciekawym dodatkiem.

O FINANSACH WIEMY WSZYSTKO!

Pracujecie w branży finansowej, od której wiele się wymaga. Klient, który powierza wam swoją księgowość lub doradztwo finansowe musi mieć pewność, że ma do czynienia z profesjonalistami. Ten wizerunek zacznijcie budować od proponowanej wizytówki. Wynika z niej jasno, że o finansach wiecie wszystko.

RACHUNKI POZOSTAW NAM!

Firma zajmująca się usługami księgowymi lub rachunkowymi, musi dbać o to, by pokazać się potencjalnym klientom z jak najlepszej strony. Posiadanie nowoczesnego modelu wizytówki wydaje się zatem być kwestią absolutnie konieczną. Egzemplarz ten to dobrze rozumiana klasyka w połączeniu z niezwykłą precyzją wykonania. Zastosowano eleganckie barwy, które kontrastują z sobą, dzięki całość przedstawia się bardzo stylowo. Wykorzystano do stworzenia owej wizytówki wyłącznie materiały najwyższej jakości, by wystarczyła ona na długo, służąc jako forma reklamy na miarę XXI wieku. Widać wyraźnie, że biel i czerń idealnie się z sobą komponują!

POSTAWIONE NA LICZBĘ

Dziś nie ma już problemu ze znalezieniem odpowiedniego fachowca w dziedzinie, która w danym momencie Nas interesuje. Ważne jest, by każdy znalazł czynnik mówiący o jego fachu, oraz elementach czyniących jego usługi jednymi z najlepszych. Jeśli zajmujesz się prowadzeniem biura rachunkowego, jesteś księgowym bądź doradcą podatkowym, ciekawa wizytówka z motywem liczbowym będzie nieodzownym elementem, który w prosty sposób nakreśli obszar działania. Pokonaj konkurencję i pokaż, kto na rynku odnosi największe sukcesy!

NATURALNIE MATEMATYCZNE

Sztuka nie jest zapisana w plamach kolorystycznych, literatura to nie tylko zapis liter w ułożonym tonie – wszystko, co widzimy, słyszymy i doznajemy ma swój początek w matematyce – to ona jest bowiem królową wszystkiego, co stworzone. Doskonała wizytówka skąpana w cyfrach będzie idealnym środkiem reklamowym dla matematyków, korepetytorów, osób dla których liczby to coś więcej niż tylko ciąg zapisanych znaków. Dzięki zielonej nucie, w której skąpany jest projekt, każdy poczuje ulgę, że ma go czynienia z profesjonalistą w tym jakże niezbędnym fachu. Głowa do góry! Zacznij podbijać rynek swoim umysłem!

KSIĘGOWY PRZY PRACY

Wybledzone zdjęcie jakie znajduje się na podkładzie wizytówki określa branże z jaką związany jest ten projekt. Bez wątpienia chodzi tu o branżę księgową. Wybierając ten projekt zdobędziesz wielu klientów. Przednia część wizytówki posiada ciemniejszy filtr jaki został nałożony na zdjęcie, ale to nie przeszkadza żeby w czytelny sposób wypisać dane kontaktowe.

TABELKA Z WYKRESEM

Jasne tło na, którym znajduje się kolorowa grafika sprawia, że dobrze patrzy się na ten projekt. Wykres z tabelą może sugerować z jaką branżą mamy do czynienia. Bez wątpienia chodzi tu o prace księgowe. Grafika może też zostać wykorzystana jako logo Twojej firmy. Przednia część projektu posiada wystarczająco dużo miejsca na umieszczenie wszystkich danych kontaktowych.

KOLOROWE KOŁO

Ciemno grafitowe tło wizytówki bardzo dobrze pasuje do intensywnych kolorów zawartych na grafice. Może ona zastąpić brakujące logo Twojej firmy i odświeżyć jej wizerunek. Obok kolorowych elementów umieścisz nazwę firmy. Przednia część wizytówki daje możliwość wypisania wszystkich potrzebnych informacji w ciekawy sposób.

KOLOROWY OKRĄG

Jasne tło i kolorowa grafika w centralnej części projektu sprawi, że zostanie on zauważony i zapamiętany. Ciekawe kolory użyte na wizytówce bardzo dobrze do siebie pasują. Grafika może tez posłużyć Ci jako brakujące logo Twojej firmy. Z przodu wizytówki na kolorowych prostokątach wypiszesz dane teleadresowe.

EKRAN GIEŁDOWY

Do stworzenia tej wizytówki zostało wykorzystane zdjęcie, które przypomina ekran maklera giełdowego, który pełny jest wykresów i liczb. Z przodu wizytówki na białym, przezroczystym tle zostały wypisane najważniejsze dane, na które składają się: profesja, nazwisko, adresy i numery telefonów. Z tyłu zostało powtórzone zdjęcie, bez przykrywającego go prostokąta.

KALKULATOR NA NIEBIESKIM TLE

Wizytówka z obu stron została oblana niebieskim tłem. Z przodu znalazła się grafika kalkulatora, obok którego zostały wypisany najważniejsze dane informacyjne. Z tyłu grafika białego kalkulatora została powtórzona, tak aby z każdej strony budziła skojarzenia z matematyczną profesją. Cały projekt tworzy doskonałą całość.

MĘŻCZYZNA Z KALKULATOREM

Prowadzisz księgowość lub biuro rachunkowe? Ta wizytówka jest stworzona specjalnie dla ciebie. Na zdjęciu został przedstawiony elegancki mężczyzna z kalkulatorem. Fotografia budzi skojarzenia z dokładną i profesjonalną firmą, którą prowadzisz. Nad zdjęciem została umieszczona nazwa firmy, a z lewej strony wizytówki zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: