Plakaty - Sprzedaż

Każdy format reklamowy ma inne zadanie. Wizytówki i ulotki promują twoją firmę tylko przy bezpośrednim, aktywnym kontakcie z konsumentem. Natomiast plakat, który zawiesisz w ruchliwym miejscu będzie zdobywał nowych klientów w sposób bierny, bez twojego udziału. Wystarczy, że zadbasz o właściwy dobór grafiki, która ich zachęci do zapoznania z ofertą i o dobre lokalizacje dla swoich plakatów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Celem twojej firmy jest możliwe stałe zwiększanie sprzedaży przy jak najniższych kosztach, więc plakat będzie dla ciebie doskonałym narzędziem reklamowym. Nie generuje wysokich kosztów, a jego siła przekazu jest bardzo duża. Z naszej szerokiej oferty wybierz grafikę, która najlepiej pasuje do tematyki i profilu twojej działalności. Jeśli nie znajdziesz odpowiedniej, możesz zamówić zaprojektowanie indywidualnego wzoru. Na naszej stronie znajdziesz czytelną instrukcję. Zadbamy o to, żeby powstał plakat reklamowy dobrze dopasowany do twojej oferty.
Czytaj więcej
Pokaż:

DUŻO TREŚCI Z PIĘKNYM TŁEM

Być może podczas pracy dostrzegasz miejsca, gdzie warto byłoby chociaż na jakiś czas zamieścić swoją reklamę. Tam, gdzie nie ma możliwości użycia dużych banerów, doskonale sprawdzają się plakaty. Ten, który ci proponujemy ma sporo zalet, a jedną z nich jest wyjątkowo miły dla oka przekaz graficzny. Kolejna zaleta to spora ilość miejsca na nazwę, dane kontaktowe oraz twoją ofertę w skrócie. Wszystkie informacje zostaną podane na tej przyjemnej zieleni, a dzięki temu zyskacie bardzo pozytywny odbiór wśród potencjalnych klientów.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: