Plakaty - Usługi domowe

Świadczenie usług domowych takich jak sprzątanie czy wykonywanie drobnych napraw to działalność typowo lokalna. Tutaj z pomocą w promocji oferowanych usług przychodzą plakaty. Obecnie są one coraz częściej wykorzystywane do działań reklamowych dla przedsiębiorstw działających w różnych sektorach gospodarki. Plakat może zawierać wszystkie szczegóły oferty, cennik oraz dane kontaktowe. Tym samym będzie posiadał wszystko co niezbędne do promocji firmy.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeżeli dopiero wchodzisz na rynek usług domowych i chcesz szybko pozyskać pierwszych klientów to nie obędzie się bez inwestycji w reklamę. Nasze plakaty to sposób na prowadzenie marketingu bez inwestowania dużych środków, a zarazem sposób na uzyskanie bardzo szybkiego zwrotu środków wydanych na reklamę. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór plakatów stworzonych z myślą o biznesach świadczących usługi domowe. Z dostępnych wzorów z łatwością wybierzesz dostosowany do prowadzonej firmy. Tym samym stworzysz spójny przekaz reklamowy, który zachęci do skorzystania z usług.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZACHWYCAJĄCA ESTETYKA

Tworzysz piękne makramy, serwety, kwietniki i inne cuda ze sznurka lub włóczki? Z pewnością wiele osób chciałoby kupić takie cudeńka albo zamówić coś na prezent. Musisz koniecznie wyjść do ludzi z tą informacją, a wtedy na pewno znajdą ciebie i twoje wyroby. Można zacząć od rozdawania ulotek, ale my radzimy wzmocnić przekaz reklamowy za pomocą takiego plakatu. Z miejsca sugeruje tematykę, a przy okazji budzi pozytywne skojarzenia za sprawą przytulnej kolorystyki. W twoim fachu estetyka gra wiodącą rolę, więc zadbaliśmy o nią na plakacie reklamowym. Z nim na pewno zyskasz popularność i coraz większą klientelę.

ŚWIATŁO NA ODKURZACZ!

Plakat to plakat, nawet jeśli tylko reklamowy. Na takim plakacie musi być gwiazda czyli wyraźny motyw wiodący. U nas to ciekawie podświetlony odkurzacz, urządzenie niezbędne w waszym fachu. Ten detal przykuje uwagę odbiorcy z daleka, a przy okazji automatycznie naprowadzi na tematykę waszej oferty. Dane wyeksponowane za pomocą białych liter na czarnym tle również skupiają uwagę i są bardzo czytelne. Bo przecież nie jest to plakat dotyczący jakiegoś dzieła artystycznego. Tu wszystko powinno być podane w prosty, jasny sposób.

DAJ SIĘ POZNAĆ – SPORA DAWKA INFORMACJI

Żeby dać szansę okolicznym klientom na poznanie swojej marki, warto postawić na takie efektowne plakaty, które zostaną rozwieszone w kilku ruchliwych miejscach. W tej wersji osiągnęliśmy pewien kompromis, który pozwala na kapitalną promocję marki, ale także na przekazanie sporej ilości przydatnych informacji. Natomiast o przykucie uwagi dba dolna, graficzna część, pełna żywych kolorów. Informacje podane w takiej oprawie zrobią bardzo dobre wrażenie i tym samym świetnie wpłyną na wizerunek twojej firmy.

MODNE KOLORY DLA SERWISANTA

Jeśli sądzisz, że w przypadku twojej reklamy moda nie ma znaczenia, postaramy się wyprowadzić cię z błędu. Być może serwisant, technik, remontowiec i inne tego typu fachy muszą prezentować przede wszystkim wiedzę i umiejętności, ale powinni także śledzić zmieniające się technologie i metody. A przecież do mody jest tutaj już całkiem blisko, więc warto zadbać o reklamę, która będzie osadzona w obowiązujących trendach. Tak zyskasz aprobatę klienteli, zwłaszcza jej damskiej części, a przecież kobiety częściej poszukują pomocy technika.

GOTOWA DO PRACY

Pomyśl przez chwilę jak klient, który szuka gosposi albo firmy sprzątającej. Oczekuje fachowo wykonanej usługi, ale także miłego sposobu bycia, kultury osobistej oraz wysokiej dyskrecji. Nasza postać widoczna na plakacie ma miły wygląd i szeroki uśmiech, a do tego bardzo schludny wygląd i ewidentnie jest gotowa do działania. W głowie powstaje więc szybka decyzja, że właśnie o kogoś takiego chodzi. Pod wpływem takiego plakatu potencjalny klient szybciej podejmie decyzję i skontaktuje się wami. A to czy wróci z kolejnym zleceniem, zależy już od was.

PRZYDATNY W WIELU MIEJSCACH

Myślisz sobie, po co hydraulikowi plakat? Przecież nie jestem gwiazdą rocka. To jednak nieco przestarzałe podejście i jeśli chcesz prowadzić nowoczesną firmę, musisz koniecznie zmienić podejście. Tym bardziej, że na rynku takich usług jest spore zagęszczenie i naprawdę trzeba się postarać, żeby zdobyć klienta. A nasz ciekawie wyglądający plakat możesz powiesić, np. w zaprzyjaźnionym sklepie osiedlowym, na specjalnej tablicy albo na słupie lub na ścianie czy ogrodzeniu jakiegoś budynku, jeśli zgodzi się na to administrator lub właściciel.

DAJ SIĘ LEPIEJ POZNAĆ KLIENTOM

Można w zasadzie twierdzić, że spawanie to spawanie i nie ma co się o tym rozpisywać. Teoretycznie tak, ale może jednak warto przedstawić potencjalnym klientom choćby hasłowy zakres swoich usług czy wymienić metody spawania, które macie w ofercie. Ten poręczny plakat ma na to wystarczająco dużo miejsca, więc nie musisz się ograniczać jedynie do danych kontaktowych. Grafika przedstawiająca profesjonalistę w akcji przyciągnie wzrok, a konkretny opis usług pozwoli was lepiej poznać i zbudować wizerunek firmy godnej zaufania.

DAJ SIĘ POZNAĆ POTENCJALNYM KLIENTOM

Ten format plakatu wchodzi w skład całej linii wydruków reklamowych dla fachowca od awarii, instalacji, przeróbek itd. Daje jeszcze większe możliwości firmie, która chce wypromować swoje usługi. Wyposażony jest oczywiście w ciekawą i sugestywną grafikę oraz najmodniejszą kolorystykę, ale posiada także dodatkowy atut. Ma bardzo duże pole tekstowe, które zachęca do zamieszczenia na nim większej ilości informacji. Daj się lepiej poznać konsumentom, podaj coś więcej niż suche dane kontaktowe, a przekonasz się, że wielu z nich chętniej wybierze twoje usługi.

PRZYCIĄGAMY KOLORAMI

Świat krawca to tak naprawdę świat kolorów, bo to z nich tworzy swoje dzieła. Materiały, przybory, nici, detale pasmanteryjne we wszystkich możliwych odcieniach, pełno tego w każdym zakładzie. Dlatego najprostszym i najskuteczniejszym sposobem na stworzenie ciekawej grafiki reklamowej dla twojego zakładu, było wykorzystanie tego potencjału. Tak powstał ten kolorowy, radosny wzór. Przedmioty znane każdemu bardzo dobrze, ale to właśni ty potrafisz ich używać w sposób profesjonalny, tworząc nowe ubrania lub przerabiając stare.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: