Plakaty - Prawo

Kategoria, która zawiera nasze plakaty dla firm świadczących usługi w zakresie obsługi prawnej jest pełna grafik, które są efektowne, ale jednocześnie budzą respekt
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Podobnie jak wizytówka czy ulotka kancelarii prawnej, plakat reklamowy również powinien być elegancki i wytworny. Powinny tu królować stonowane kolory albo przeciwnie, kontrastujące ze sobą, ale nadal minimalistyczne. Biel, czerń, złoto czy srebro to barwy, które tu królują, ale modne są także szlachetne szarości. Ważne, aby w czytelny sposób umieścić wszelkie ważne informacje, które naprowadzą klienta na konkretny adres. Całość musi budzić zaufanie, bo to na nim opiera się współpraca z prawnikiem.
Czytaj więcej
Pokaż:

LEKKA KOREKTA SYMBOLU

Białe tło z grafitowymi detalami prezentuje się bardzo stylowo, modnie i atrakcyjnie dla oka. Uwagę zwraca na siebie znak paragrafu, który został lekko pochylony. Wyraźna symbolika z dodatkiem sugestii, że potraficie naprawić każdą sytuację, która wymknęła się porządkowi prawnemu i przechyliła na niewłaściwą stronę. Dodatkowo, tak ułożony paragraf skutecznie przykuwa wzrok odbiorców. Białe tło również przyciąga uwagę, ale dodatkowo sugeruje, że w waszej kancelarii można liczyć na profesjonalną obsługę.

REKLAMA I INFORMACJA –PARA IDEALNA

Biało-granatowy plakat wygląda bardzo stylowo, modnie i profesjonalnie. Dobre proporcje kolorów oraz grafiki i pól tekstowych robią dobrą robotę, bowiem dzięki temu odbiorca ogląda taką reklamę z dużą przyjemnością. To także grafika, która budzi zaufanie, ponieważ stylowa i dobrze wyważona reklama to zapowiedź dobrej jakości waszych usług. Z naszą grafiką szybko zbudujesz dobry wizerunek swojej kancelarii i zyskasz zaufanie potencjalnych klientów. Pamiętaj jednak, aby wpisać w pola tekstowe kluczowe, konkretne, ale także zachęcające informacje.

SZAROŚCI TEŻ MOGĄ SIĘ WYRÓŻNIAĆ

Możliwe, że przyglądając się naszej grafice ktoś pomyśli, że takie szarości na plakacie są zbyt delikatne, żeby reklamować kancelarię w terenie albo w holu wielkiego biurowca. Spieszymy wyjaśnić, że obecnie jest to niemożliwe, bo betonowe szarości to największy krzyk mody w zakresie wydruków reklamowych i każdy potencjalny klient wyłapie plakat w mijanym otoczeniu, a potem z pewnością doceni waszą znajomość modowych trendów. Plakat wraz wielkim znakiem paragrafu skutecznie przyciąga wzrok i zachęca do zapoznania się z jego treścią.

WYKORZYSTAJ TEN MODNY STYL

Ciekawe, jakie narzędzia wykorzystujecie do promowania swoich działań w najbliższej okolicy, skąd głównie pochodzą wasi potencjalni klienci. Chcemy wam uświadomić, że istnieją takie możliwości, na sfinansowanie których nie trzeba rujnować firmowego portfela, a przynoszą naprawdę spektakularne efekty. Jednym z nich jest plakat z naszą grafiką, który może zawisnąć na drzwiach kancelarii, w holu budynku współdzielonego z innymi firmami albo w miejscu na ogłoszenia. Zawsze będzie się wyróżniał, modnie reprezentował kancelarię i budował markę.

PRAWNIK, KTÓRY ZNA SIĘ NA MODZIE

Od adwokata czy radcy prawnego oczekuje się wielu konkretnych cech, ale chyba nikomu nie przychodzi do głowy, że powinien się znać na modzie. Tymczasem, może nie całkiem wprost, ale jednak prawnik, który jest ubrany stylowo, gustownie i również modnie, budzi zdecydowanie większe zaufanie. Dlatego też naszym zdaniem reklama, która będzie cię reprezentować także powinna współgrać z najnowszymi trendami. Nasza grafika na plakat została więc stworzona w zgodzie z nimi, co daje pewność, że pozytywnie wpłynie na wizerunek twojej kancelarii.

DESIGN DLA KAŻDEGO ADWOKATA

Biało – zielony plakat o surowym wyglądzie, z minimalistyczną i symboliczną grafiką, który nie przyciąga i nie kusi, a zwyczajnie informuje. Taką reklamę powinna mieć każda kancelaria prawna lub inna firma związana z wymiarem sprawiedliwości. Najważniejsza jest tu nazwa kancelarii bądź imię i nazwisko samego prawnika. To zwykle marka sama w sobie, więc wystarczy dodać dane kontaktowe i ewentualnie hasłowy zakres usług. Ten wariant graficzny pełni rolę eleganckiego tła plakatu i budzi pozytywne wrażenie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: