Plakaty - Prawo

Kategoria, która zawiera nasze plakaty dla firm świadczących usługi w zakresie obsługi prawnej jest pełna grafik, które są efektowne, ale jednocześnie budzą respekt
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Podobnie jak wizytówka czy ulotka kancelarii prawnej, plakat reklamowy również powinien być elegancki i wytworny. Powinny tu królować stonowane kolory albo przeciwnie, kontrastujące ze sobą, ale nadal minimalistyczne. Biel, czerń, złoto czy srebro to barwy, które tu królują, ale modne są także szlachetne szarości. Ważne, aby w czytelny sposób umieścić wszelkie ważne informacje, które naprowadzą klienta na konkretny adres. Całość musi budzić zaufanie, bo to na nim opiera się współpraca z prawnikiem.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRAWNIK, KTÓRY ZNA SIĘ NA MODZIE

Od adwokata czy radcy prawnego oczekuje się wielu konkretnych cech, ale chyba nikomu nie przychodzi do głowy, że powinien się znać na modzie. Tymczasem, może nie całkiem wprost, ale jednak prawnik, który jest ubrany stylowo, gustownie i również modnie, budzi zdecydowanie większe zaufanie. Dlatego też naszym zdaniem reklama, która będzie cię reprezentować także powinna współgrać z najnowszymi trendami. Nasza grafika na plakat została więc stworzona w zgodzie z nimi, co daje pewność, że pozytywnie wpłynie na wizerunek twojej kancelarii.

DESIGN DLA KAŻDEGO ADWOKATA

Biało – zielony plakat o surowym wyglądzie, z minimalistyczną i symboliczną grafiką, który nie przyciąga i nie kusi, a zwyczajnie informuje. Taką reklamę powinna mieć każda kancelaria prawna lub inna firma związana z wymiarem sprawiedliwości. Najważniejsza jest tu nazwa kancelarii bądź imię i nazwisko samego prawnika. To zwykle marka sama w sobie, więc wystarczy dodać dane kontaktowe i ewentualnie hasłowy zakres usług. Ten wariant graficzny pełni rolę eleganckiego tła plakatu i budzi pozytywne wrażenie.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: