Plakaty - Budownictwo

Reklama przy tak ogromnej konkurencji, jaka panuje w branży budowlanej to konieczność. Postaw na kompleksowy marketing z plakatem reklamowym.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zastanawiasz się, jaki sens ma rozwieszanie plakatów na elementach miejskiej infrastruktury? Ogromny. Plakat, ze względu na swój spory format i długą obecność w przestrzeni jest bardzo skuteczny. Ważne jednak, aby miał wygląd, który jest mocno zauważalny i zapada w pamięć. Wtedy zostaje wyłapany przez przechodnia z tłumu innych detali. Jeśli ma plany związane z usługami budowlanymi, zrobi zdjęcie plakatu i zadzwoni właśnie do ciebie. Być może zyskasz kolejnego klienta, a to wszystko za sprawą plakatu.
Czytaj więcej
Pokaż:

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI PREZENTACJI

Plakat to bardzo przydatne narzędzie reklamowe, które jedynie wisząc gdzieś na widoku jest w stanie biernie powiększyć rzeszę twoich klientów. Natomiast ty, działając w branży remontowej, budowlanej czy naprawczej masz kontakt z wieloma ludźmi. Dzięki temu łatwiej jest ci uzyskać zgodę na promowanie swoich usług za pomocą plakatu na rozlicznych ogrodzeniach czy murach. Wykorzystaj ten potencjał i użyj do tego naszej grafiki, a my zapewniamy, że będzie bardzo skuteczna w tej roli. Plakat doskonale zwraca na siebie uwagę detalami graficznymi i kolorami, a dodatkowo pozwala na świetną ekspozycję nazwy firmy.

WYEKSPONUJ SWOJE LOGO

Na plakacie można bardziej zaszaleć niż na niewielkiej ulotce. To większy format, który nie kosztuje wiele, a trafia do większej grupy osób. Musi tylko zawisnąć w ruchliwym, mocno uczęszczanym miejscu i dobrze wyglądać. O to pierwsze musisz zadbać sam, a o estetyce plakatu już pomyśleliśmy. Brązowe tło o przyjemnym klimacie i ciekawy motyw dekoracyjny z udziałem nietypowo ułożonych narzędzi i żółtego koloru. To będzie odpowiadało za przyciąganie uwagi odbiorców. Wyeksponuj na plakacie swoje logo lub nazwę sporych rozmiarów, a w efekcie rozdzwonią się telefony.

DAJCIE SIĘ POZNAĆ Z KAŻDEJ STRONY

Za pomocą plakatu można reklamować się z rozmachem w najbliższej okolicy albo w większym budynku, w którym siedzibę ma więcej firm. Ta forma nie generuje dużych kosztów, a ma większy format niż ulotka i jest tym samym lepiej zauważalna w przestrzeni. Nasza grafika oferuje ci sporą ilość miejsca na zaprezentowanie logo czy samej nazwy oraz danych kontaktowych, ale nie tylko. Zmieści się także krótki opis oferty albo hasło zachęcające. Natomiast efektowny panel graficzny może być wskaźnikiem stylu, jaki klient u was znajdzie.

IDEALNE TŁO DLA INFORMACJI

Sama imitacja kamienia, którą zastosowaliśmy na tym wzorze graficznym mogłaby być dość kłopotliwa. Duża ilość białych, dość wyrazistych żyłek i przebarwień na czarnym tle mogłaby zakłócać przekaz tekstowy i powodować wizualny chaos. Nałożyliśmy jednak na ten deseń filtr z modnej szarości i w ten sposób uzyskaliśmy idealne tło dla treści. Zmieść tu dane kontaktowe, zakres usług albo hasła zachęcające do skorzystania z usług, a przekonasz się o skuteczności plakatu. Na samej górze wydruku królować będzie natomiast nazwa firmy albo twoje imię i nazwisko.

CZYTELNA SYMBOLIKA DAJE JASNOŚĆ

Grupy przewód elektryczny pewnie dzierżony w męskiej dłoni to jasny przekaz, że żaden elektryczny problem nie jest ci straszny. Nieważne, czy konieczna jest to naprawa, terminowy przegląd czy też stworzenie nowej instalacji, staniesz do wykonania zlecenia i dajesz gwarancję, że wszystko będzie wykonane profesjonalnie i przede wszystkim bezpiecznie. Tak prosta grafika jest bardzo sugestywna i skutecznie buduje zaufanie do fachowca, więc ma także pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Duże pole tekstowe natomiast pozwala na podanie namiarów oraz zakresu usług.

REKLAMA W PUNKT

Plakat reklamowy to bardzo przydatna część firmowego marketingu. Ma większy zasięg niż ulotka, a nie generuje dużych kosztów. Stworzyliśmy dla was grafikę o bardzo prostej formie, bo przecież wasza działalność opiera się głównie na konkretach. Tymi konkretami są okna, które wyeksponowaliśmy na samej górze. Widać je z daleka, a ich wygląd naprawdę budzi podziw i daje poczucie, że wasza oferta jest stylowa i nowoczesna. Natomiast duże pole tekstowe poniżej ma duży potencjał w zakresie wyeksponowania nazwy, danych kontaktowych i treści marketingowych.

SPORO MIEJSCA NA INFORMACJE

Ten plakat został opracowany w taki sposób, żeby była możliwość przekazania większej dawki informacji. Jeśli więc potrzebujesz reklamy, która na to pozwala, wybierz tą formę. Do tego zwróć uwagę na naszą propozycję graficzną, która ma bardzo duże pole tekstowe. Zmieścisz tu zakres usług, katalog zalet twojej pracowni czy motto, które ci przyświeca w pracy. Jednocześnie przewidzieliśmy tu także odpowiednią ekspozycję dla logo albo detalu symbolizującego branżę, żeby potencjalny klient mógł je zapamiętać.

SZCZEGÓŁ, KTÓRY PRZYCIĄGA

Kiedy pracujemy nad grafikami reklamowymi, zawsze staramy się zadbać o jakiś detal, który uruchomi automatyczne skojarzenia z konkretnym tematem, ale także sprawi, że każdy choć na chwilę zatrzyma na nim wzrok. Nasza żółta koparka doskonale wpisuje się w te kryteria, więc można z góry założyć, że proponowany plakat będzie bardzo skuteczny. Będzie także stanowił doskonałą oprawę graficzną dla nazwy twojej firmy, a to przecież ważne dla każdej marki, żeby była znana. Plakat, który przyciąga i zostaje w pamięci.

TAKIE BĘDĄ EFEKTY!

Na tej grafice nie ma fachowca przy pracy ani też symboli, które w sugestywny sposób będą naprowadzały na rodzaj reklamowanej usługi. Wzór jest ogólnie bardzo minimalistyczny i delikatny, ale pokazuje coś niezwykle istotnego czyli rezultat waszej pracy. To plakat, który jest obietnicą kapitalnych efektów, jakie przyniesie remont. Nie ma chyba nic skuteczniejszego, jak perspektywa posiadania pięknej, perfekcyjnie położonej podłogi. To reklama efektowna, bardzo gustowna, a jednocześnie bardzo zachęcająca, a tym samym skuteczna.

SUGESTYWNIE I MODNIE

Od ludzi, którzy projektują naszą przestrzeń, urządzają wnętrza, tworzą nowe budynki i wykonują to wszystko w fazach roboczych, z pewnością wymaga się znajomości zagadnień technicznych, ale nie tylko tego. Powinni także znać się na modzie, wiedzieć jakie style i kolorystyka właśnie są najbardziej trendy. Mamy dla was grafikę reklamową na plakat, która jest zapowiedzią spełnienia tych oczekiwań. Można przypuszczać, że firma, która ma reklamę w modnych szarościach i w modnym minimalistycznym stylu, śledzi wszystkie takie nowinki.

ZAINTERESUJ POTENCJALNEGO KLIENTA

Tam, gdzie w twojej okolicy bywa duża ilość ludzi i są takie możliwości, powinien zawisnąć twój plakat. Może w miejscowym markecie budowlanym albo pobliskim biurowcu? Zadbaliśmy jednak, żeby taka reklama była interesująca i sprawiła, że chociaż część osób podejdzie bliżej i zrobi zdjęcie z danymi. Grafika jest bardzo minimalistyczna i konkretna, ale przecież nie prowadzisz warsztatów teatralnych tylko świadczysz usługi z zakresu elektryki. Natomiast żarówka na czarnym tle to detal, który szybko wpada w oko i zapada mocno w pamięć.

REKLAMA NA PLAKACIE – WYGODA I SKUTECZNOŚĆ

Często poszukujecie rozwiązań reklamowych odrobinę większych niż znana ulotka, która może szybko zginąć, ale jednak na tyle małych, żeby zmieściły się w różnych miejscach i nie generowały kosztów. Nasza propozycja plakatu w formacie A3 to właśnie takie idealne rozwiązanie. Nazwa firmy i dane kontaktowe będą tutaj doskonale widoczne, bo szare pole tekstowe jest duże i bardzo ekspozycyjne, a całość ciekawie podkreśla detal graficzny. To sugestia, że właśnie skończyliście zlecenie i jesteście gotowi do kolejnego.

ZACHĘCAMY DO BLIŻSZEGO POZNANIA

Plakat, który jest atrakcyjny wizualnie zawsze sprawi, że przechodzień będzie chciał zapoznać się z jego zawartością. Drewniana grafika jest miła dla oczu, więc zachęca do takiego działania, przy czym podczas bliższego poznania dodatkowo zyskuje. Wyraźnie sugeruje zakres oferty, ale także sprawia, że konsument nabiera zaufania. Kiedyś w takim momencie spisywał dane, teraz robi fotkę swoim telefonem. I jeśli okazuje się potem, że potrzebuje takich usług, dzwoni właśnie do twojej firmy, bo czuje, że to będzie dobry wybór.

KOLOR NADZIEI PRZED BUDOWĄ?

Poszukujesz grafiki reklamowej na plakat, którym będziesz promować w okolicy swoje usługi? Mamy dla ciebie ciekawą propozycję, która wpada w oko i skutecznie buduje pozytywny wizerunek firmy. Ten pierwszy efekt osiągniesz dzięki detalom graficznym, gdzie główną rolę gra żółty kask, który przyciąga uwagę. Natomiast drugi efekt zapewni ci niebieskie tło. Niebieski popularnie zwany jest kolorem nadziei, ale także jest to barwa, która zdecydowanie aktywuje u nas miłe odczucia i sprawi, że potencjalni klienci łatwiej ci zaufają.

WYEKSPONUJ SWOJĄ FIRMĘ

Rynek usług elektrycznych stale się rozwija, co zapewne wiąże się z ciągłym rozrostem rynku nieruchomości. W takich warunkach wzmożonej konkurencji musisz zainwestować w reklamę, aby przyciągnąć klienta właśnie do siebie. To jednak nic trudnego, bo za pomocą bardzo prostych i niezbyt kosztownych narzędzi reklamowych możesz skutecznie wypromować swoje usługi. Jednym z nich jest nasz plakat, który doskonale wyeksponuje twoją firmę na tle innych za pomocą efektownej, wpadającej w oko grafiki i estetycznie podanych informacji.

WAŻNA JEST HARMONIA BARW

Choć obecnie modny jest minimalizm, pastele oraz grafiki monochromatyczne, to twój zakres usług wymaga reklamy zupełnie innej. Postaraliśmy się jednak połączyć te dwie rzeczy i powstał plakat, który z jednej strony kipi kolorami, a drugiej zapewnia odrobinę spokojnego minimalizmu w postaci beżowego pola tekstowego. Dzięki temu mamy detal, który przykuwa uwagę i generuje odpowiednie skojarzenia, ale jednocześnie mamy także harmonijne tło, które nieco gasi ogień barw i pozwala wyeksponować treść informacyjną i reklamową.

FACHOWIEC PRZY PRACY

Nic tak nie buduje zaufania konsumentów oraz solidnego wizerunku fachowca od spraw technicznych, jak pokazanie fragmentu zaplecza, pracy i zawodowej codzienności. Tu uchylamy przysłowiowego rąbka tajemnicy pokazując twoje liczne przybory, których używasz w pracy na co dzień. I choć wiadomo, że to tylko zdjęcie zupełnie anonimowych akcesoriów, to i tak spełniają one swoje marketingowe zadanie. Pozwalają wierzyć, że tak zaopatrzony fachowiec jest zawsze gotowy do podjęcia się jakiejkolwiek naprawy czy montażu.

REALIZACJE TRWAŁE, ALE TAKŻE MODNE

Plakat to forma reklamy, która przydaje się wszędzie tam, gdzie można promować swoje usługi, ale nie ma okazji do rozdawania ulotek. Nasza grafika może się wydawać nieco zbyt delikatna, żeby przyciągać wzrok w przestrzeni pełnej kolorów, ale właśnie w tym jej moc. Tym razem postawiliśmy na szlachetność, która drzemie w marmurze. Ponadto, to właśnie szarości są obecnie najmodniejszymi barwami, a więc dodatkowo grafika jest trendy, co doceni wielu konsumentów. Kto powiedział, że branża kamieniarska nie musi być modna?

PROSTA, ALE WYJĄTKOWA REKLAMA

Szukasz alternatywnego pomysłu na reklamowanie swoich usług w najbliższej okolicy, ale także w miejscach odleglejszych, gdzie tworzą się nowe, intratne możliwości? Jeśli ulotka to za mało, a większe formy reklamowe nie wchodzą w grę, mamy dla ciebie odpowiednią propozycję. Plakat z ciekawym ujęciem fachowca przy pracy na tle pogodnego nieba to reklama, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Jednocześnie to także reklama, na której możesz podać dane, a dodatkowo także opisać zakres usług czy wasze firmowe atuty.

PLAKAT W SAM RAZ DLA BUDOWLAŃCÓW

Jeśli szukasz wygodnej i niedrogiej formy reklamowania swoich usług, ale ulotka wydaje ci się zbyt niepozorna, to w naszej ofercie znajdziesz coś odpowiedniego. Plakat z tematyczną, ciekawą grafiką. Przedmioty ułożone na podłodze wprost kojarzą się z twoją branżą i przy okazji wskazują na profesjonalne podejście do pracy. To jasny sygnał dla każdego konsumenta, że można wam zaufać. Wystarczy dodać dane kontaktowe i nazwę firmy z użyciem dużej czcionki i wybrać dobrej miejsce na umieszczenie plakatu.

PROSTA I EFEKTOWNA PROMOCJA

Mocne kolory na grafice, sugestywne detale i całkiem pokaźne pole tekstowe, na którym z powodzeniem zmieszczą się dane kontaktowe oraz garść ważnych informacji o twoich usługach. Taka jest nasza propozycja plakatu dla firmy remontowej. Reklama przykuwa uwagę i mocno zapada w pamięć, a także buduje w głowie konsumenta pozytywne skojarzenia. Jeśli wyposażysz plakat w chwytliwe treści budujące profesjonalny wizerunek twojej firmy to będzie to reklama, która z pewnością powiększy grono twoich klientów.

CZYTELNIE I MODNIE PODANE INFORMACJE

Na bieżąco dbamy o to, żeby podsuwać wam nowe rozwiązania graficzne, które pozwolą wam reklamować się w sposób modny, gustowny, a jednocześnie bardzo czytelny. Nasz plakat to zdecydowanie modna kolorystyka, forma i chwytliwe detale, a także jasna sugestia, która naprowadza na rodzaj oferowanych usług. Jeśli jednak wydruk przyciągnie konsumenta bliżej, będzie oczekiwał jakiś przydatnych informacji. I tu napotka duże pole tekstowe, na którym wygodnie umieścicie najważniejsze dane, zakres usług w pigułce i zachęcające hasło reklamowe.

REKLAMA USŁUG ELEKTRYCZNYCH

Elektryk to bardzo potrzebny fach, bo wciąż zdarzają się mniejsze i większe awarie, a każdy nowy lokal potrzebuje nowej instalacji. Konieczny jest wtedy fachowiec z uprawnieniami, bo tak stanowią przepisy, a i sami klienci chcą bezpiecznie korzystać z prądu. Ale elektryków z uprawnieniami jest całkiem sporo, więc jakoś trzeba się wyróżniać w tym gęstym tłumie. Pomaga w tym nasz plakat reklamowy. Całą oprawę graficzną stanowi po prostu zdjęcie miernika, a całość dopełnia spójna kolorystyka i pole informacyjne.

REKLAMA DLA STOLARSKIEGO PROFESJONALISTY

Masz pracownię stolarską i poszukujesz pomysłu na reklamę? Nic w tym dziwnego, w każdej branży jest obecnie spora konkurencja i trzeba dać się bliżej poznać konsumentom. Jednak reklama dla stolarni nie musi być szczególnie efektowna, bo przecież tutaj nie ma co stroszyć piórek i atakować klientów nadmuchaną estetyką. Dlatego też mamy dla ciebie grafikę w bardzo oszczędnym stylu, ale nawiązującą do surowca, który jest podstawą twojej działalności. Skorzystaj z tej opcji, podaj do wydruku dane kontaktowe i zamów plakaty.

Pokaż: