Uwaga
Informujemy, że pomimo sytuacji związanej z koronawirusem realizacja zamówień przebiega normalnie Czytaj więcej

Plakaty - Budownictwo

Reklama przy tak ogromnej konkurencji, jaka panuje w branży budowlanej to konieczność. Postaw na kompleksowy marketing z plakatem reklamowym.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Zastanawiasz się, jaki sens ma rozwieszanie plakatów na elementach miejskiej infrastruktury? Ogromny. Plakat, ze względu na swój spory format i długą obecność w przestrzeni jest bardzo skuteczny. Ważne jednak, aby miał wygląd, który jest mocno zauważalny i zapada w pamięć. Wtedy zostaje wyłapany przez przechodnia z tłumu innych detali. Jeśli ma plany związane z usługami budowlanymi, zrobi zdjęcie plakatu i zadzwoni właśnie do ciebie. Być może zyskasz kolejnego klienta, a to wszystko za sprawą plakatu.
Czytaj więcej
Pokaż:

PLAKAT INFORMUJE, DRABINA SUGERUJE

Plakat reklamujący usługi remontowe twojej firmy nie musi uwodzić wyrafinowanym wyglądem ani artystycznymi mozaikami. To powinien być prosty, sugestywny przekaz i taki właśnie jest nasz plakat. Na drugim planie jest puste wnętrze z czekającą na pracę drabiną, jako wskazanie zakresu usług. A w oko wpada czerwona plansza, która zawiera najważniejsze dane kontaktowe. Do tego pole z dodatkowymi informacjami i niczego więcej nie trzeba. Najważniejsze elementy już są, wygodnie podane i konkretne.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: