Uwaga
Informujemy, że pomimo sytuacji związanej z koronawirusem realizacja zamówień przebiega normalnie Czytaj więcej

Plakaty - Zdrowie i uroda

Reklama w branży beauty to ważny element działalności. Na rynku jest sporo salonów piękności różnego rodzaju, więc trzeba inwestować w reklamę, aby przyciągnąć klienta.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Aby zyskać rzeszę nowych klientów, konieczna jest efektowna akcja promocyjna. Tu liczy się styl i rozmach, więc same ulotki nie wystarczą. Trzeba podjeść do sprawy bardziej kompleksowo i do kampanii reklamowej włączyć plakat. To zupełnie inna forma, która pozwoli na rozpropagowanie twoich usług w przestrzeni, gdzie często bywają potencjalni klienci. Duży format i grafika widoczna z daleka znacznie zwiększa twoje szanse na rynku. U nas znajdziesz specjalne grafiki, które idealnie wpisują się w branżę beauty.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZACHĘCAMY I INFORMUJEMY

Plakat reklamowy to jeden z punktów twojej strategii marketingowej, która ma ściągnąć do twojego salonu nowe klientki? Jeśli tak, to nasza grafika spełni twoje wymagania. Propozycja ma wszystko, czego tu trzeba. Wizerunek zadbanej, pięknej modelki zachęca i daje pozytywne skojarzenia. Konsumentki chętniej kierują swoje kroki tam, gdzie króluje estetyka na wysokim poziomie. Oprócz sugestywnej grafiki na plakacie jest mnóstwo miejsca na kluczowe informacje, a całość dobrze widoczna na białym tle.

INFORMACJA W PIĘKNEJ OPRAWIE

Plakat, który reklamuje usługi z zakresu pielęgnacji urody musi wyglądać elegancko i prestiżowo. Aby przyciągać kolejne klientki, musi też zachęcać do skorzystania z zabiegów upiększających. Nasz plakat ma wszystko czego potrzebuje twój salon. Na białym tle umieściliśmy grafikę, która ewidentnie sugeruje urodowe korzyści. Do tego cała powierzchnia daje możliwość umieszczenia sporej dawki treści, np. opisu usług. W nagłówku oddzielonym różową linią warto wpisać dane kontaktowe. Będą tu bardziej widoczne.

WIELOBARWNA POSTAĆ

Wielobarwna postać
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: