Plakaty - Motoryzacja

Nie zwlekaj dłużej i skorzystaj z profesjonalnych materiałów reklamowych oferowanych przez naszą firmę. Plakaty stworzone z myślą o przedsiębiorstwach z branży motoryzacyjnej stanowią świetny wybór i pozwalają na wyróżnienie firmy na tle konkurencji i zdobycie nowych klientów. Wysokiej jakości gadżety promocyjne dostępne w naszej firmie dają możliwość pełnego zaprezentowania swoich usług. Każdy z plakatów dostosowany jest pod potrzeby przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Bez względu na to czy prowadzisz warsztat samochodowy, firmę zajmującą się car detailingiem czy sprzedaż aut używanych plakat może być świetną formą reklamy. Będziesz w stanie w ten sposób wyróżnić swoje przedsiębiorstwo i dotrzeć z jego ofertą do wielu potencjalnych klientów. Wyprzedzisz konkurencję i szerzej zaprezentujesz oferowane przez firmę usługi. Zachęcisz potencjalnych klientów do kontaktu i w łatwy sposób przedstawisz swoją ofertę. Oferujemy szeroki wybór zróżnicowanych plakatów, które łączy znakomite wykonanie i dopracowanie w najdrobniejszych szczegółach.
Czytaj więcej
Pokaż:

NA WSZYSTKO JEST MIEJSCE

Chcieliśmy stworzyć dla ciebie plakat reklamowy, na którym w wygodny sposób zmieści się wszystko czego trzeba do promowania twoich usług. Możesz tu mocno zaakcentować swoją nazwę albo logo, jest bardzo dużo miejsca na dane kontaktowe i krótki opis oferty. I choć charakterna bryka zajmuje sporo miejsca, bo musi być widoczna, to jednak wciąż pozostaje miejsce, w którym może warto wstawić kod QR, pod którym potencjalny klient znajdzie więcej informacji o twoich usługach, być może cennik albo opis twoich kompetencji itd.

GARŚĆ ZNANYCH PRZEDMIOTÓW

Kiedy szukasz pomysłu na swoją reklamę, spróbuj myśleć jak konsument. Tworząc kolejne grafiki kierujemy się tą metodą i to się najlepiej sprawdza. Nasza propozycja wywołuje od razu automatyczne skojarzenia, bo użyliśmy prostych, czytelnych przedmiotów. Każdy od razu skojarzy, że klucz i śrubki to zwiastun usług technicznych i naprawczych. Podejdzie więc bliżej, żeby sprawdzić szczegóły, a następnie zrobi zdjęcie, żeby skorzystać z kontaktu w razie potrzeby. To dobry początek, żeby zyskać nowych klientów.

TAK WZBUDZISZ ZAUFANIE

Mówią, że mechanik ma brudną robotę. Być może, ale to nie oznacza, że nie można tej cechy przerobić w atut i tym samym zachęcić klientów. Wykorzystaliśmy ten klimat i ubraliśmy go w modne szarości. Fragment akcji naprawczej w tej odsłonie wygląda nie tylko przystępnie, ale także ciekawie. Pod panelem graficznym znajduje się sporej wielkości pole tekstowe, w którym można umieścić dane kontaktowe i nazwę firmy z użyciem dużej czcionki. Zmieści się nawet krótki zakres usług albo treść zachęcająca do kontaktu.

PRZYCIĄGAMY WZROK

Najlepszym sposobem na przyciąganie nowych klientów jest przykuwanie ich uwagi za pomocą efektownej reklamy. A jak wygląda efektowna reklama? Przepis jest prosty, wystarczy zamówić nasz plakat z fragmentem sportowego nadwozia samochodu w mocno pomarańczowym kolorze, który wyłania się z ciemności i świetnie kontrastuje z czernią. To zdecydowanie plakat, obok którego nie przejdzie obojętnie żaden fan motoryzacji, a to już spory sukces. Główne zadanie plakatu wykonane. Teraz wystarczy zainteresować konsumenta swoją ofertą i czekać na kontakt z jego strony.

REKLAMA UNIWERSALNA DLA MOTORYZACJI

Staramy się podsuwać wam przeróżne warianty graficzne, żebyście zawsze mieli jakiś alternatywny wybór. Jedne z nich są szczegółowo wycelowane w konkretną, wąską tematykę, ale są i takie jak ta, o bardziej ogólnym charakterze. Jest oczywiście przypisana do branży motoryzacyjnej, ale nie narzuca wąskiej dziedziny, dzięki czemu możemy ją zaproponować szerszej grupie firm. Jest uniwersalna, ale jednocześnie wskazuje ogólny temat, a przy tym jest bardzo efektowna i doskonale zapada w pamięć oraz powoduje pozytywne odczucia.

CIEMNOŚĆ, KTÓRA PRZYKUWA UWAGĘ

Czarne tło, które jak tablica stanowią dobrą ekspozycje dla danych kontaktowych, opisu usług i nazwę warsztatu. Z tej czerni wyłania się również czarna opona, która jednak została umiejętnie oświetlona i uchwycona w obiektywie fotografa. Tak oto powstała ciekawa i efektowna grafika na plakat, który będzie reklamował warsztat wulkanizacyjny. Reklama jest charakterna, stylowa i jednocześnie elegancka, choć być może twoja branża zupełnie się z tym nie kojarzy. To świetny efekt, bo w ten sposób szybko zbudujesz wizerunek prestiżowego warsztatu.

ŻÓŁTY TO CHWYTLIWY KOLOR

Plakat, który zawiśnie w pobliżu waszej siedziby, na drzwiach firmy albo gdzieś w zaprzyjaźnionym, pobliskim sklepie ma jedno zadanie. Przykuwać wzrok klientów na tyle, żeby zainteresowali się tym, co na plakacie. Służy do tego nasz specjalny zabieg czyli użycie mocno nasyconej, żółtej barwy. To ona przyciąga wzrok i wywołuje pozytywne emocje. Symbol lawety ciągnącej pojazd od razu nasuwa skojarzenia z pomocą drogową, więc pozostaje przeczytać garść podanych informacji i zrobić zdjęcie plakatu. Nie wiadomo, kiedy przyda się pomoc, a namiary będą już pod ręką.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: