Plakaty - Transport

Branża transportowa praktycznie zawsze ma określone wymagania w zakresie reklamy. Musi zawierać zdjęcia motoryzacyjne, ale nie zwyczajnie tylko zachęcające.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Co to znaczy, że zdjęcie jest zachęcające? To znaczy, że zawiera obietnicę profesjonalnie wykonanej usługi transportowej. Dobrze dobrana grafika reklamowa na plakacie może sprawić, że potencjalni klienci chętnie zaufają właśnie waszej firmie. Uwierzą, że z wami są bezpieczni i dojadą do celu wygodnie i na czas. Niezależnie od tego czy oferujecie przewóz osób albo towarów, czy też wypożyczacie auta, to wizerunek, który wzbudza zaufanie będzie wręcz strategicznym elementem dochodowego biznesu z sukcesami.
Czytaj więcej
Pokaż:

OD RAZU WIADOMO, ŻE BĘDZIE FACHOWO

Za pomocą plakatów możesz zyskać dodatkowych klientów, wystarczy, że rozmieścisz je w miejscach, gdzie bywają posiadacze pojazdów mechanicznych. Może to być sklep osiedlowy, market, zaprzyjaźniony komis itd. Słowem, wszędzie tam, gdzie uzyskasz na to zgodę. Pamiętaj jednak, że zawsze są to przestrzenie pełne kolorowych detali, więc twój plakat musi się wyróżniać. Nasza propozycja graficzna jest dowodem na to wykonalne oraz, że pomoc drogowa może się efektownie reklamować, zwłaszcza, że w waszą działalność na stałe wpisany jest kolor żółty. W połączeniu z widokiem lawety i ładunku nasunie każdemu właściwe skojarzenia.

CIĘŻARÓWKA W ROLI GŁÓWNEJ

Sporych rozmiarów plakat, a na nim widoczna z daleka ciężarówka. Najwięcej miejsca zajmuje modny granat, który równoważy jasne tło zdjęcia z pojazdem. To dużych rozmiarów pole tekstowe, na którym umieścisz logo firmy. Te wszystkie cechy sprawią, że na plakat zwróci uwagę każda osoba przejeżdżająca albo przechodząca w pobliżu. I o to głównie chodzi w reklamie, żeby przykuć uwagę i zainteresować. Z pewnością część z tych odbiorców zatrzyma się i przeczyta treść albo zrobi zdjęcie, a to już bardzo blisko do zyskania nowych zleceń.

BLASK ŚWIATEŁ I KAROSERII

Są takie elementy, które wyjątkowo przykuwają ludzki wzrok i zapadają im w pamięć. Tworząc dla was grafiki reklamowe wykorzystujemy te możliwości, aby powstały jak najbardziej skuteczne wzory. Na plakacie reklamującym przewozy osobowe z użyciem taksówki wykorzystaliśmy fakt, że konsumentów najmocniej przyciąga blask i światło. W połyskującej karoserii odbijają się światła uliczne, które podkręcają efekt, a głównym, centralnym detalem jest świecąca na samochodzie lampa, która sygnalizuje taksówkę gotową do jazdy.

WIDZIMY CIĘ JASNO I WYRAŹNIE

Białe tło doskonale eksponuje wszystkie informacje, które chcesz podać swoim przyszłym klientom. Na żółtym pasku możesz skutecznie wyróżnić albo numer telefonu albo swoje imię i nazwisko czy nazwę firmy. A na samej górze zwieńczenie grafiki i jednocześnie detal, który sprawia, że każdy z daleka go zauważy i szybko zorientuje się czego dotyczy reklama. Jeśli uważasz, że taki plakat może skutecznie reklamować twoje usługi i zwiększać twoje obroty, nie czekaj. Zamów na próbę parę sztuk i sprawdź działanie tej reklamy w terenie.

DRAPIEŻNIE I SKUTECZNIE

W branży motoryzacyjnej liczy się design. Te najefektowniejsze fury zawsze przykuwają wzrok i uwagę, ale nie tylko tych, którzy mają ogromny budżet i apetyt na sportowy samochód. Cieszą oko także użytkowników zwykłych vanów czy kombi. Dzięki temu można przyciągnąć klientów do swojej firmy motoryzacyjnej za pomocą reklamy z drapieżnym, efektownym pojazdem. Taka reklama na plakacie to spora dawka energii i mocna zachęta do skorzystania z tej konkretnej oferty. Gwarantujemy dużą skuteczność plakatu z tą grafiką.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: