Plakaty - Telekomunikacja i Internet

Usługi internetowe to bardzo obszerne pojęcie, w którym mieści się sporo mniejszych branż. I każda z nich potrzebuje kampanii reklamowej, w tym ciekawego plakatu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nowoczesna firma IT dba o wszystko, od sprzętu i tzw. know-how po wygląd witryny WWW. Jeśli reprezentujesz tą branżę, pewnie największą siłę marketingową widzisz w swojej dopieszczonej stronie internetowej. To oczywiste, ale pamiętaj, fizyczna forma reklamy nadal osiąga imponujące wyniki, więc nie warto z niej rezygnować. Opracowaliśmy ciekawe projekty graficzne, które są odpowiednio nowoczesne, aby współgrać z wizerunkiem twojej firmy. Te plakaty sugerują, że jesteście profesjonalną firmą, która podąża za innowacjami.
Czytaj więcej
Pokaż:

DETAL, KTÓRY PRZYKUWA WZROK

Żebyście mieli szanse dotrzeć do potencjalnego klienta z informacją i dać się poznać na rynku danych usług albo handlu, konieczna jest najpierw reklama, która skupia uwagę. Dopiero jeśli konsument zawiesi wzrok na czymś interesującym, macie szansę na to, że przeczyta wasze informacje. Nasza grafika eksponuje na ciemnym tle kolorowe kreski o różnych długościach. Tylko tyle i aż tyle, bo ten barwny, wesoły detal skupia uwagę i wywołuje same pozytywne reakcje. To na początek, a potem widz natrafia na dobrze i czytelnie podane informacje.

PROSTOTA, KTÓRA PRZYCIĄGA

Przeważnie trzeba konsumenta mocno zainteresować, przyciągnąć albo rozbawić, żeby zapamiętał reklamę, ale czasami jest to zupełnie niepotrzebne. Wszystko zależy od branży, którą dana reklama ma promować. My przygotowaliśmy tym razem grafikę odpowiednią dla konkretnych, technicznych firm, których mocą jest wiedza fachowa, i które nie muszą stroszyć piórek do klienta. Ten kontrast czerni i bieli, urozmaicony jedynie trzema małymi kwadratami w innych barwach zupełnie wystarczy. Prosto, estetycznie plus czytelne informacje i gustowny minimalizm.

ELEMENT ZASKOCZENIA

Element zaskoczenia w reklamie jest ważny, bo to on właśnie sprawia, że widz zatrzymuje się na chwilę. Jeśli coś przykuje jego uwagę i zatrzyma go na chwilę, to już jest pierwszy sukces. Potem powinno nastąpić zainteresowanie produktem lub usługą. Z tym plakatem gwarantujemy wam dobre efekty w tym pierwszym etapie. Nasz czarny plakat z artystyczną mozaiką przykuwa wzrok i wyróżnia się w tłumie innych reklam. W zasadzie ułatwiamy ci także drugi etap, bo plakat oferuje dużą ilość miejsca na kluczowe informacje.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: