Plakaty - Motywy

Większość naszych wzorów plakatów podzieliliśmy na kategorie branżowe. A te, które mają charakter uniwersalny pogrupowaliśmy pod katem rodzajów motywów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Chcemy, żeby każdy nasz klient, szukający dla swojej firmy plakatu reklamowego, miał ułatwione to zadanie. Mamy świadomość, że czas jest dla was drogocenny, a spraw do załatwienia jest sporo. Więc przynajmniej tą czynność chcemy wam usprawnić. Naszą ofertę plakatów pogrupowaliśmy w wygodne kategorie branżowe. Jeśli jednak twoja firma nie wpisuje się w żadną z nich, zajrzyj do tej zakładki. Znajdziesz tu całą masę atrakcyjnych grafik w różnym stylu, bez sugestywnych szczegółów, ale za to w bardzo modnym designie.
Czytaj więcej
Pokaż:

REKLAMUJ SIĘ MODNIE

To jedna z naszych uniwersalnych grafik reklamowych, która wpisuje się w wiele rodzajów działalności. Tym razem podajemy ją w formie plakatu, który można wykorzystać w terenie, z budynku albo na firmowych eventach. Plakat ma większą oglądalność nić pojedynczo dystrybuowane ulotki, a najskuteczniejszy jest wtedy, kiedy wisi w mocno uczęszczanych miejscach. Nasz wzór przyciąga uwagę swoimi pastelowymi detalami, które są nieregularne i niesymetryczne, a przez to bardzo interesujące. Duża ilość białego tła pozwala na silną ekspozycję logo firmy oraz wygodne podanie danych kontaktowych i innych ważnych informacji.

PRZYCIĄGANIE ESTETYKĄ

Za pomocą naszego plakatu można doskonale reklamować salon we wnętrzu budynku, w którym jest więcej firm albo w zaprzyjaźnionym spożywczaku, ale także na zewnątrz, kiedy jest sprzyjająca pogoda. Dlatego też warto włączyć go w swoją koncepcję marketingową za stosunkowo nieduże pieniądze. Sam plakat natomiast musi przyciągać uwagę i robić świetne wrażenie wizualne, bowiem twoimi usługami zwykle zainteresowane będą wyspecjalizowane estetki. Zadbaliśmy o każdy detal, harmonię stylu i kolorów, dlatego gwarantujemy odpowiednie efekty.

POPISZ SIĘ PLAKATEM REKLAMOWYM

Planując jakąkolwiek kampanię reklamową, nawet taką z minimalnym budżetem, trzeba pamiętać o jednej, najważniejszej zasadzie. Musicie być widoczni na tyle, żeby jak najwięcej konsumentów kojarzyło nazwę twojej marki bądź twoje imię i nazwisko oraz umiało powiązać ją z odpowiednią branżą lub konkretną ofertą. Dlatego, oprócz ulotek i wizytówek, warto włączyć do kampanii plakaty z efektowną grafiką. Jeśli nie masz swojego projektu, możesz wybrać ten atrakcyjny wzór, a my gwarantujemy, że będzie dobrze widoczny w każdym otoczeniu.

PRZYWOŁAJ KLIENTKI KWIATAMI

Kierujesz swoją ofertę głównie do kobiet? Jeśli tak, to musisz pamiętać, że ta część klienteli wyjątkowo bacznie zwraca uwagę na każdy detal estetyczny. Dlatego warto zawsze wykorzystać motywy i kolory, które panie lubią. My postawiliśmy na kwiaty i piękne, pastelowe odcienie. To plakat o silnym magnetyzmie, który będzie przyciągał przechodzące obok, potencjalne klientki. Wzbudzi zainteresowanie i chęć zapoznania się z treścią, a to przecież główna misja naszego projektu. Zadbaj o poprawne dane kontaktowe i zachęcającą treść, a szybko przybędzie ci klientek.

EFEKTOWNIE I ZACHĘCAJĄCO

Plakat może zawisnąć gdzieś na ogrodzeniu, w oficjalnym miejscu na ogłoszenia w okolicy albo na drzwiach twojej firmy. Można także promować się w ten sposób w zaprzyjaźnionym sklepie albo np. salonie fryzjerskim. Jest efektowny, ale jednocześnie ma bardzo uniwersalny i neutralny wygląd, więc na pewno będzie pasował do każdego wnętrza. Białe tło i niebanalnie pokazane kwiaty przyciągną uwagę i na pewno będą działać zachęcająco. Być może wiele osób zrobi zdjęcie, aby utrwalić sobie dane kontaktowe.

JAK MIŁO CZYTA SIĘ TAKĄ TREŚĆ!

Wygląd twojej reklamy powinien współgrać z tym, jakie efekty chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz zaszokować i zyskać na swojej oryginalności, grafika musi dostarczać takich właśnie wrażeń. Inaczej trzeba działać, jeśli liczy się chłodna kalkulacja i twarde kompetencje, a inaczej, kiedy ważna jest kreatywność i artystyczny przekaz. My mamy dla ciebie uniwersalną grafikę z motywem roślinnym, który okala treść oferty i sprawia, że zapoznawanie się z nią jest czystą przyjemnością i estetyczną ucztą, która daje ładunek pozytywnej energii.

PRZYCIĄGAMY KOLORAMI

Kiedy zamierzasz rozwiesić w kilku miejscach swoje plakaty reklamowe, to przecież nie po to, aby wtopiły się w tłum i pozostały niezauważone. Cel jest taki, że mają przykuwać i skupiać uwagę przechodniów. Nawet tych, którzy na razie nie potrzebują waszej oferty, bo przecież to się może w każdej chwili zmienić. Tak więc postaraliśmy się stworzyć folkową grafikę w łowickie wzory, które są od paru lat niezwykle modne. Ilość detali i nasyconych barw jest tak duża, że każdemu automatycznie poleci wzrok w stronę takiego plakatu.

PIĘKNO GLAMOUR NA PLAKACIE

Wszędzie tam, gdzie głównym targetem działalności są kobiety dbające o swój wygląd, reklama musi wywoływać mocno zdefiniowane odczucia. Kobiety bardzo zwracają uwagę na estetykę. Musi być z gustem, ale efektownie oraz modnie, a nasza propozycja plakatu reklamowego ma w sobie wszystkie te cechy. Połączenie bieli, czerni i kilku złotych detali oraz modnego wzoru to po prostu piękno w stylu glamour, idealnie pasujące do branży dbającej o kobiecą urodę. Postaw na plakat z takim wyglądem, który będzie zapowiedzią pięknych efektów.

NAKIERUJ KLIENTÓW NA SWOJĄ FIRMĘ

W każdej dziedzinie handlu i usług panuje obecnie bardzo wysoka konkurencja. Wyjątkiem mogą być jedynie niszowe produkty, ale w przypadku tych powszechnie znanych i używanych zagęszczenie firm jest ogromne. W takich warunkach podwyższonej konkurencji konieczna jest dbałość o dobrą reklamę, która pozwoli się wyróżnić na rynku i nakierować konsumentów na swoją ofertę. To niełatwa sztuka, ale staramy się wam pomagać w tym temacie proponując wyraziste grafiki reklamowe, takie jak ta. Jeśli pasuje do charakteru twoich działań, zamów materiały z tej serii i sprawdź jak to działa.

MINIMALISTYCZNIE I MODNIE

Przedstawiamy kolejną grafikę uniwersalną na firmową reklamę. Górne położenie ciemniejszej części wydruku to doskonała ekspozycja dla nazwy firmy, logo albo imienia i nazwiska fachowca. Poniżej pozostaje sporo miejsca, aby na plakacie przedstawić czytelnie podane za pomocą dużej czcionki dane kontaktowe. A niebieskimi kwadracikami zaznaczysz to, co najważniejsze w całym przekazie. Grafika ma bardzo minimalistyczny i uporządkowany charakter, a tym samym wpisuje się najbardziej aktualne trendy modowe.

BĘDZIE GO WIDAĆ Z DALEKA

Nasza propozycja graficzna ma dość minimalistyczny charakter, ale to nie oznacza, że nie będzie skuteczna. Zabieg połączenia dużej ilości bieli i ciekawych modułów w modnych kolorach sprawia, że plakat przyciąga mocno wzrok. Szczególną rolę gra tutaj kolor pomarańczowy, który jest dla oka bardzo atrakcyjny. To on będzie tutaj grał rolę przyciągającą i intrygującą. Natomiast szary genialnie go podkręca i jednocześnie lekko wycisza, dzięki czemu nie wygląda tandetnie. Plakat będzie widoczny z daleka i bardzo pozytywnie odbierany.

ZASKAKUJ KONTRASTAMI

Każda grafika reklamowa może być skuteczna, nawet jeśli nie jest wyraźnie związana mocno z tematyką działania. Nasz plakat ma charakter uniwersalny, ale tak mocno przykuwa wzrok, że każdy przeczyta jego treść. Wystarczy więc zadbać o dobrą ekspozycję logo, nazwy lub swojego imienia i nazwiska oraz podać garść kluczowych informacji. Ciekawy, geometryczny panel graficzny przykuje uwagę, a czarne, kontrastowe tło nada całości stylowego charakteru oraz pozwoli skutecznie wyeksponować treść, tak aby zainteresowała potencjalnych klientów.

BLASK TURKUSOWYCH KAMIENI

Od góry deszcz błyszczących drobinek, od dołu tajemnicza i nastrojowa czerń. Całość byłaby dość mroczna pomimo błyskotek, ale na środku, gdzie łączą się te dwie strefy, pojawia się nazwa twojej firmy wykonana z użyciem eleganckiej, białej czcionki. Czarne pole tekstowe również wypełnia biały tekst informacyjny, dzięki czemu przekaz jest bardzo czytelny. Całość przyjemnie zbalansowana i harmonijna, jednak to właśnie blask drobinek przyciąga oko konsumenta i sprawia, że decyduje się na bliższe zapoznanie z treścią.

PLAKAT REKLAMOWY DLA NOWOCZESNEJ DZIAŁALNOŚCI

Plakat zdobywa sobie coraz więcej zwolenników jako forma reklamy, która zmieści się w wielu miejscach, nie rujnuje finansów firmy, a jest zdecydowanie bardziej ekspozycyjna niż ulotki. Idąc za waszymi oczekiwaniami zamieszczamy w ofercie coraz większą ilość gotowych grafik na plakaty. Tu wariant uniwersalny plakatu reklamowego, który będzie pasował do każdej nowoczesnej firmy o technicznych profilu działania, który przekracza skalę lokalną. Modna i lekka kolorystyka oraz prosty, energetyczny design.

TREŚĆ W OTOCZENIU KWIATÓW

Kwadratowa forma plakatu to obecnie bardzo modna forma. Pozwala na dobry balans treści i grafiki. Tu zaproponowaliśmy kolorowe, urocze kwiaty, które okalają białą przestrzeń, gotową na przyjęcie treści informacyjnych. Zmieścisz tu nazwę twojej firmy, krótki opis oferowanych usług oraz niezbędne dane kontaktowe. Każda z tych części powinna być wykonana czcionką o tym samym kroju, jednak w zróżnicowanym rozmiarze, bo tylko tak przekaz stanie się czytelny. Wianuszek kwiatów przyciągnie konsumentów jak pszczoły.

PASTELE Z DODATKIEM PAZURA – SKUTECZNA GRAFIKA

W jednej wersji plakatu proponujemy ciemny panel, na którym zamieszczane są teksty informacyjne. Wiemy jednak, że nasi klienci mają bardzo zróżnicowane upodobania, dlatego opracowaliśmy inną opcję graficzną. Jedynym ciemnym detalem jest tu okrągłe pole z nazwą firmy, natomiast na pozostałej powierzchni królują pastelowe chmury. Jest spora ilość miejsca na podanie ważnych informacji o usługach bądź produktach oraz na zamieszczenie dużych, widocznych z daleka danych kontaktowych.

CZYTELNY WYGLĄD PLAKATU PRZYCIĄGA KLIENTÓW

Kiedy wieszasz swój firmowy plakat w widocznym miejscu, oczekujesz określonych efektów, jakie powinien przynieść. Żeby tak się stało, plakat musi przykuwać wzrok i zapadać w pamięć na tyle, żeby osoba, która będzie później szukać usług projektowych, szybko przypomniała sobie charakterystyczną grafikę. Nasz plakat w tej odsłonie zapewni wymagane efekty. Jest wyrazisty, osadzony w modnym, monochromatycznym designie, a jednocześnie czytelny. Będzie doskonale reprezentował poziom waszych usług.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: