Roll-up - Gastronomia - catering

Roll-up sposobem na wypromowanie firmy z branży gastronomicznej. Nowocześnie i tanio zarazem! Najwyższa jakość wykonania! Sprawdź i zamów już teraz!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Właściciele firm cateringowych doskonale wiedzą o tym, że bez dbałości o reklamę biznesu nie mieliby szansy na sukces w branży. Na szczęście jednak mają do dyspozycji nowoczesną formę promocji w formie innowacyjnych, w pełni sprawdzonych roll-upów. Wyróżnia je najwyższa jakość wykonania oraz ponadprzeciętna dbałość o detale. Dzięki temu można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zwiększając zarazem zainteresowanie ofertą, a zatem i przychody.

Montaż i demontaż każdego z modeli to prosta sprawa i nikomu nie powinno sprawić problemów. Roll-upy są zarazem solidne, trwałe i funkcjonalne, a przy tym ponadprzeciętnie lekkie, więc można z powodzeniem przenosić je z miejsca na miejsce. Dzięki zainteresowaniu tego nowoczesnego rozwiązania przedstawienie potencjalnym klientom konkretnej oferty gastronomicznej jest niczym przysłowiowa bułka z masłem, warto to sprawdzić!
Czytaj więcej
Pokaż:

PIĘKNO PROSTOTY

Z nieskrywaną dumą pragniemy przedstawić projekt roll-upu, który znakomicie sprawdzi się w przypadku restauracji czy też firmy cateringowej. Postawiono tutaj na prostotę, w której, jak powszechnie wiadomo, tkwi siła. Na białym tle pojawiają się czerwone elementy, zaś czarna czcionka jest świetnie widoczna. Jesteśmy przekonani o tym, iż ten właśnie egzemplarz będzie w stanie wypromować firmę z branży gastronomicznej oraz zagwarantować jej wielu owych klientów i zarazem większe dochody. Sztućce owinięte gustowną tasiemką barwy czerwonej – to nie ujdzie z pewnością niczyjej uwadze!
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: