Roll-up - Gastronomia - pizzeria

Roll-up nowoczesną formą reklamy pizzerii. Niskie ceny, najwyższa jakość wykonania, trwałość, solidność, funkcjonalność. Zamów teraz!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
W naszym kraju powstaje ostatnimi czasy coraz więcej punktów serwujących pizzę. Aby zatem wyróżnić się na tle konkurencji, należy zadbać o profesjonalną reklamę. Specjaliści przekonują, że to właśnie roll-upy okażą się najlepszym rozwiązaniem. Niedrogo, lecz skutecznie można dzięki nim dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Łatwość montażu i demontażu każdego modelu oraz najwyższa jakość jego wykonania to także istotne zalety. Liczba ciekawych modeli stale się powiększa, dlatego każdy właściciel pizzerii znajdzie coś interesującego dla siebie.

Oto idealny mariaż walorów typowo praktycznych oraz estetycznych, oto sprawdzony i w pełni nowoczesny sposób na reklamę na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Szersze grono klientów, większe obroty, zwiększenie popularności danego miejsca – to wszystko możliwe jest dzięki innowacyjnym roll-upom. Warto zamówić model dla swojej pizzerii!
Czytaj więcej
Pokaż:

WIELKA MOC KOLORU

Interesująca kolorystyka, niebanalna forma – trudno zatem dziwić się temu, iż ten właśnie projekt tak często wybierany jest przez właścicieli restauracji włoskich oraz pizzerii. Oto roll-up, obok którego po prostu nie da się przejść obojętnie. Na czerwonym tle jasne litery są świetnie widoczne, zatem każdy potencjalny klient dostrzeże wszelkie niezbędne i informacje oraz dane kontaktowe. Egzemplarz jest wykonany z wielką dbałością o szczegóły, a połączenie lekkości i trwałości to strzał w dziesiątkę. Z jego montażem i demontażem każdy sobie poradzi. Oto jest najlepszy sposób na zwiększenie obrotów firmy z branży gastronomicznej!
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: