Roll-up - Motywy - Roślinne

Prowadzisz firmę i szukasz sposobu na wyróżnienie się na rynku? Roll-up w stylu roślinnym może być dobrym pomysłem. Szeroki wybór banerów reklamowych w naszej firmie pozwala na wybór idealnie dopasowanego do profilu prowadzonego przedsiębiorstwa. Zapoznaj się z naszymi propozycjami materiałów reklamowych i wybierz te, które spełnią wszystkie oczekiwania i wpasują się w potrzeby. Daj sobie szansę na wyróżnienie się i dotarcie do klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Roll-upy to popularne materiały reklamowe, które wykorzystywane są przede wszystkim na targach. Duża powierzchnia banerów sprawia, że można na nich zawrzeć wiele informacji o przedsiębiorstwie i jasno zaprezentować oferowane usługi. Pomagamy w naszej firmie w przygotowaniu reklamy, która wpasuje się w oczekiwania. Z naszym wsparciem będziesz w stanie wypromować biznes i zachęcić klientów do skorzystania z oferowanych usług. Gwarantujemy rzetelne wsparcie na wszystkich etapach tworzenia baneru reklamowego i chętnie dzielimy się radami w kwestiach rozmieszczenia napisów na roll-upie. Banery roślinne kierujemy przede wszystkim do firm ogrodniczych i pokrewnych.
Czytaj więcej
Pokaż:

ROMANTYCZNIE I INTERESUJĄCO

Jeśli prowadzisz biznes, który bazuje na kobiecej klienteli, musisz sobie zadać pytanie o atuty, jakie powinna mieć twoja reklama. Powinna chyba bazować na tym, co lubią najbardziej. Jeżeli akurat szukasz pomysłu na grafikę mobilną, jaką jest roll-up, może zainteresuje cię ten uniwersalny, ale także bardzo kobiecy szablon. Są kwiaty, ciepłe, pastelowe barwy i ta klimatyczna nuta romantyzmu. Grafika jest kobieca, ale nie jest przesłodzona i dzięki temu może także zainteresować mężczyzn, którzy akurat poszukują oferty takiej, jak twoja.

REKLAMA DO PODZIWIANIA

Są reklamy, które niosą tylko treść, są więc bardzo praktyczne. To oczywiście dobra droga, ale taka koncepcja nie zawsze przyciąga uwagę i niestety zwykle nie pozostaje w pamięci konsumentów zbyt długo. Dlatego też w naszej ofercie takich wzorów w ogóle nie znajdziecie. U nas są takie szablony reklamowe, jak ta propozycja na rollup. Zawiera oczywiście treść informacyjną, ale ma w sobie jeszcze kwiatowy element estetyczny, który zachwyca. Sprawia, że każdy zatrzyma się przed nim na dłuższą chwilę tylko po to, żeby się dokładnie przyjrzeć grafice.

REKLAMA Z SAMYMI ZALETAMI

Reklama mobilna przydaje się w różnych sytuacjach, zarówno stacjonarnie do utrwalania marki i budowania wizerunku, jak i podczas usług albo imprez wyjazdowych. Nasz rollup ma charakter dość uniwersalny, dzięki czemu wpisuje się w przeróżne tematy działania. Jest także widoczny z bardzo daleka, a to za sprawą śnieżnej bieli w dużej ilości. A oprócz tego, przy bliższym poznaniu dodatkowo zyskuje bo zastosowana tutaj roślinna grafika jest po prostu urocza, energetyczna i bardzo chwytliwa. W tej oprawie kapitalnie zaprezentujesz swoją markę.

PASTELOWO PODANE INFORMACJE

Prowadzisz kwiaciarnię, urządzasz ogrody albo tworzysz kreatywne oprawy kwiatowe na ślubach i innych imprezach? To z pewnością wystawiasz się czasem na branżowych targach albo samodzielnie organizujesz tematyczne wydarzenia. Wszędzie tam warto umieścić roll up reklamowy, bo przecież to zdarzenia pełne potencjalnych nowych klientów. Niech będzie go widać z daleka, postaw na nasz kwiecisty wzór. Grafika położona jest jedynie na górze i na dole, a po środku zostaje dużo miejsca na twoje logo oraz ważne informacje.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: