Roll-up - Motywy - Uniwersalne

Szukasz sposobu na wypromowanie swojego biznesu wśród klientów? Zależy Ci na skutecznych materiałach, które nie będą bardzo drogie? Zapoznaj się z naszą ofertą na roll-upy. Banery reklamowe wykorzystasz na targach czy postawisz przed własną firmą. Dzięki temu z łatwością dotrzesz do szerokiego grona odbiorców, którzy będą w stanie dzięki temu poznać działalność przedsiębiorstwa. W ofercie posiadamy wiele zróżnicowanych materiałów reklamowych dla klientów.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Uniwersalne roll-upy to świetny wybór dla większości biznesów, którym zależy na skutecznej promocji. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja firma zdobyła rozpoznawalność wśród klientów i wyróżniła się na rynku to nie mogłeś trafić lepiej. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki wybór materiałów promocyjnych, które znakomicie wpasują się w oczekiwania i pomogą w sprawnej promocji prowadzonego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów. Każdy roll-up wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i wyróżnia się dopracowaniem. Nasze banery reklamowe to wizytówka każdego przedsiębiorstwa.
Czytaj więcej
Pokaż:

MOBILNA REKLAMA UNIWERSALNA

Jeśli w oko wpadała ci właśnie ta grafika to znak, że prowadzisz działalność, w której modna estetyka jest rzeczą bardzo istotną. Wzór jest bardzo uniwersalny, pasuje do wielu rodzajów działania i wpisuje się w gusta wielu konsumentów. Taki biały rollup z pastelowymi plamami i ażurowymi roślinami doskonale sprawdzi się zarówno na targach branżowych i innych eventach, jak i w siedzibie firmy jako reklama stacjonarna. To dobry pomysł, żeby postawić na uniwersalną formę promowania firmy z równie uniwersalną grafiką, która będzie pasować do każdego wystroju wnętrza.

ZDOMINUJESZ OTOCZENIE

Nasze otoczenie składa się całej masy elementów, które często rozpraszają naszą uwagę. Jak więc reklamować się w takiej przestrzeni na tyle skutecznie, żeby skupić uwagę odbiorcy i zakotwiczyć się w jego pamięci? Przykładem może być nasz stylowy rollup. Siłą tej grafiki jest jej nowoczesny dizajn, a przede wszystkim turkusowy detal w postaci wstęgi oddzielającej pole czarne od białego. Przyciągnie uwagę przechodniów z daleka i dzięki temu część osób podejdzie z ciekawości, żeby zapoznać się z ofertą. Taki rollup z pewnością nie wtopi się w otoczenie.

WSZĘDZIE WYGLĄDA EFEKTOWNIE

Reklama mobilna jaką jest roll up, musi prezentować się efektownie. Oczywiście najważniejsze, żeby grafika wywoływała skojarzenia z branżą czy konkretnym działaniem, bo to ułatwia zapamiętywanie i skojarzenia. Musi także wywoływać wyłącznie pozytywne emocje, bo w ten sposób pozwala budować wizerunek firmy przyjaznej, prężnej i profesjonalnej. Nasza grafika pozwala uzyskać wszystkie wymienione efekty, bowiem prezentuje się bardzo atrakcyjnie i sprawia, że nikt nie przechodzi obok niej obojętnie. To pierwszy, najważniejszy krok, że zainteresować swoją ofertą konsumentów.

WYJĄTKOWA REKLAMA MOBILNA

Rollup to wyjątkowa reklama, bo w równie profesjonalny i efektowny sposób może promować firmę lub produkt stacjonarnie w siedzibie oraz podczas działań terenowych. Dlatego dbamy zawsze o wyjątkowe propozycje graficzne, które sprawią, że rollup będzie widoczny z daleka, ale też bardzo efektowny, wręcz niezapomniany. Im mocniej zakotwiczy w głowach konsumentów ten geometryczny detal 3D oraz kontrast czerni i bieli, tym większa jest szansa na przekonanie ich do zalet twoich działań i do skorzystania z jej efektów

GEOMETRYCZNA UNIWERSALNOŚĆ

Reklama mobilna, jaką jest rollup to bardzo uniwersalne narzędzie promocyjne. Może stać przed firmą jak drogowskaz, może w recepcji zachęcać potencjalnych klientów, ale doskonale sprawdzi się także na wszelkich eventach w terenie. Można go zabrać na targi, na rozmowy biznesowe czy prowadzone szkolenia itd. Aby tak było i aby prezentował się efektownie i profesjonalnie, konieczna była odpowiednia grafika. Ta propozycja jest uniwersalna, ale jednocześnie osadzona w najnowszych trendach modowych, bardzo przemyślana i doskonale zapadająca w pamięć.

REKLAMUJ SIĘ MOBILNIE, STYLOWO I NOWOCZEŚNIE

Rollup to mobilna reklama, która bardzo przydaje się podczas wszelkich targów wystawienniczy, kongresów, szkoleń itp. Musi jednak być widoczny na tyle, aby wyróżniać się z tłumu innych detali umieszczonych w przestrzeni, bo tylko wtedy zostanie zauważony. Dlatego postawiliśmy na wielki i wyrazisty motyw graficzny, który króluje na górze wydruku. Ciemne tło pozwala na czytelne przekazanie informacji i jednocześnie sprawia, że nowoczesna, ażurowa i dynamiczna grafika naprawdę ładnie się prezentuje.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: