Wizytówki - Doradztwo podatkowe

Podatki nie są dla Ciebie tematem obcym, odnajdujesz się w nim doskonale. Dobrze wiesz, jakie rozwiązanie polecić Klientowi, by usługi przyniosły mu oczekiwaną satysfakcję. Sprawdzasz się w sytuacjach kryzysowych, jak również w codziennych problemach.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Jeśli do tej pory nie zadbałeś o odpowiedni rozgłos, najwyższy czas zainwestować w dobrą i trafną reklamę. Nie przejmuj się jednak wyborem designera, który weźmie projekt pod swoje skrzydła. To Ty znasz się na doradztwie jak nikt w branży, wiesz co przyniesie oczekiwane rezultaty. Mamy dla Ciebie odpowiedni program, dzięki któremu stworzenie wizytówek nie będzie problemem. Niech konkurencja nie ostrzy na Ciebie pazurków. Samodzielnie zaprojektuj reklamę, wybierając idealny szablon i dostosowując go do swoich potrzeb. W kilka chwil dodaj dane kontaktowe, logo i motto którym kierujesz się podczas codziennej pracy. Niech lata praktyki wykreują wizję idealną, która będzie początkiem sukcesu. Niech jasny obraz Twoich usług rozświetli firmę na tle innych przedsiębiorstw.
Czytaj więcej
Pokaż:

ZASIĘG I WYGLĄD MIĘDZYNARODOWY

Jeśli chcecie działać na szeroką skalę, a więc doradzać swoim klientom inwestycje na całym świecie, które pozwolą na duże zyski przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów i podatków, sami musicie pokazać swój rozmach. Nasz grafika na firmową wizytówkę biura doradców podatkowych to wyraźny dowód, że wiecie wszystko o światowych inwestycjach i oczywiście podatkach. Natomiast srebrzenie dodaje jej wytwornej elegancji. To nie przypadek. Jeśli chcecie obsługiwać rekinów finansjery, sami musicie błyszczeć.

BIAŁO NIEBIESKIE KOŁO

Dwu kolorowe tło wizytówki podzielone na trzy części sprawia, że projekt staje się ciekawy i wybija się na tle innych z tej branży. Ciekawa grafika może zastąpić Ci brakujące logo firmy i przyciągnie wielu klientów. Z przodu na białym tle, niebieska ale prosta czcionka w przejrzysty sposób wypiszesz swoje dane teleadresowe.

BLADO BORDOWE KOŁO

Jasne tło w centralnej części wizytówki sprawi, że umieszczona na nim grafika będzie widoczna. Okalające pola w kolorze grafiki bardzo dobrze do niej pasują i przód wizytówki tworzy spójną całość. Z tyłu projektu pod grafika umieścisz wszystkie potrzebne dane teleadresowe, które ułatwią kontakt z Twoja firmą.

BIAŁY DIAGRAM KOŁOWY

Czarne tło sprawia, że wizytówka ta wyróżnia się na tle innych, a dodatkowy biały kolor pasuje do niej idealnie. Z przodu wizytówki przedstawiono grafikę, która ma kojarzyć się z doradztwem podatkowy. Może ona również zastąpić Ci brakujące logo Twojej firmy. Z tyłu projektu prostą, ale i ciekawą czcionką wypiszesz wszystkie dane teleadresowe.

GRANATOWY KRAWAT

Białe tło i granatowa grafika krawata od razu nasuwa skojarzenia z branżą z jaka jest związana. Bez wątpienia chodzi tu o doradcę podatkowego. Obok ciekawej grafiki umieścisz nazwę swojej firmy, a sama grafika może zastąpić logo Twojej firmy. Z drugiej strony projektu w łatwy i czytelny sposób umieścisz dane teleadresowe ułatwiające kontakt z Twoją firmą.

KOLOROWE PASKI INFORMACYJNE

Jasno szare tło bardzo dobrze komponuje się z kolorową grafiką. Na górze projektu umieścisz nazwę swojej firmy, a ciekawa, kolorowa grafika pomoże Ci wyszczególnić ważne informacje. Obok niej w łatwy i wygodny sposób wypiszesz nazwę firmy. Z przodu projektu obok kolorowych łamanych linii umieścisz dużą nazwę swojej firmy.

PIENIĄDZE NA STÓŁ

Wizytówka została podzielona na dwie części. Pierwsza, u góry to zdjęcie pieniędzy ułożonych na papierach oraz kalkulatorze. Poniżej, na niebieskim tle, jasną, prostą czcionką znalazły się najważniejsze dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówki został powtórzony motyw pieniędzy, co dodatkowo wzmacnia efekt skojarzeń z branżą finansową.

ROSNĄCY WYKRES

Ciekawa grafika wykorzystana w tym projekcie napawa optymizmem i pozwala myśleć, że dzięki współpracy z twoją firmą, akcje klienta pójdą w górę. Z przodu wizytówki, nad liną wykresu białą i czerwoną czcionką zostały umieszczone najważniejsze dane twojej firmy. Z tyłu dla powiązania wykresu z branżą finansową został dodany znak graficzny dolara.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: