Wizytówki - Sprzęt fotograficzny

Baza fotograficzna, jaką dysponujesz aż prosi się o jak najszersze grono Klientów. Masz przed sobą wiele możliwości, musisz je tylko dobrze wyeksponować. Wszystko po to, by Twoje usługi były jednymi z atrakcyjniejszych na rynku - przecież każdemu zależy na tym, aby jego firma stała na piedestale.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Dobrze znasz rynek i zapotrzebowanie, dlatego najwyższa pora, by pomóc szczęściu. Czas na wyjątkową reklamę. Nie licz jednak na wyspecjalizowanych grafików, drogich designerów i co za tym idzie - długi czas oczekiwania na finalny produkt. Poświęć odrobinę czasu i sam wykreuj idealną wizytówkę. Nie bój się – to nic trudnego. Z pomocą przychodzi nasz program. Dzięki prostej obsłudze w mig wybierzesz najodpowiedniejszy szablon, zachwycisz wszystkich artystycznym kunsztem. Nadaj wizytówce oryginalny charakter, zdobiąc ją logiem i wysublimowaną treścią. Nie zapomnij o danych kontaktowych! Przygotowany przez Ciebie projekt profesjonalnie wydrukujemy i wyślemy na wskazany adres. Nie chowaj się za konkurencją – wyjdź z ukrycia i pokaż się z najlepszej strony.
Czytaj więcej
Pokaż:

WYSOKA JAKOŚĆ, NAJNOWSZE TECHNIKI

Jakiej wizytówki potrzebuje firma, która oferuje szeroki asortyment sprzętu fotograficznego i wszelkich akcesoriów w tym zakresie? Takiej, jak ta. Czarne tło od razu kojarzy się z fotografem. Na tym tle prosty symbol, który od razu sugeruje zakres twojej działalności. Ładnie i czytelnie podane informacje kontaktowe, a w szczególności nazwa firmy. Wszystko zostało ładnie pokreślone złoceniami, które dodają wizytówce elegancji i są zapowiedzią zakupów na wysokim poziomie oraz produktów z wyższej półki i fachowych porad.

KOLOROWY KOMPAKT

Wizytówka, dzięki dwóm tłom została podzielona na dwie części. Z prawej, na białym tle wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak nazwa firmy, jaj adres, numer telefonu, czy strona internetowa. Z prawej strony, na turkusowym tle znalazła się branżowa grafika kolorowego aparatu kompaktowego. Grafika wraz z nazwą umieszczona jest również z tyłu wizytówki.

IMPONUJĄCA KOLEKCJA

Tłem tej wizytówki jest fotografia przedstawiająca imponującą kolekcję starych aparatów. Z lewej strony, na fioletowym, półprzezroczystym tle zostały wypisane niezbędne dane zarówno adresowo jak i kontaktowe. Wyżej zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Całość jest świetnie ze sobą połączona i idealnie przedstawia branżę fotograficzną.

ŻÓŁTE SZKŁO

Dół tej pionowej wizytówki jest żółte, dzięki czemu wybija się spośród innych w tej branży. Na nim białą czcionką zapisana została nazwa firmy, najważniejsze dane teleadresowe oraz ikony informacyjne. Wyżej, na białym tle umieszczona została branżowa grafika aparatu z żółtym szkłem obiektywu. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

NIEBIESKI OBIEKTYW

Szare tło, z białymi elementami zawsze zdaje egzamin. Biała, kontrastowa czcionka została użyta do wypisania numerów telefonów, adresu e-mail oraz sklepu stacjonarnego oraz strona internetowa firmy. Na środku znalazła się grafika obrysu aparatu z niebieskim obiektywem. Na samej górze znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy.

RÓŻOWY APARAT

Przez środek wizytówki został poprowadzony czarny pasek. Na nim znalazła się nazwa firmy oraz numery telefonów. Za równo nad paskiem, jak i pod nim wypisana została reszta niezbędnych danych adresowych i kontaktowych. Z lewej strony paska umieszczona została grafika różowego aparatu. Grafika wraz z paskiem z nazwą firmy znalazła się również na odwrocie wizytówki.

CZERWONY SPRZĘT FOTO

Prowadzisz sklep z akcesoriami fotograficznymi? Masz swoje profesjonalne studio fotograficzne? Jeśli tak, to ta wizytówka powstała z myślą o tobie. Z prawej strony Umieszczony został czerwony prostokąt, w który wpisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Z prawej znalazła się nazwa firmy. Na odwrocie umieszczona została branżowa grafika.

CZARNA LUSTRZANKA

Prosty przekaz i branżowa grafika to klucz do udanej wizytówki. Z prawej strony wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W lewym górnym rogu znalazła się fotografia przedstawiająca czarną lustrzankę. Z jej końców wychodzą czarne paski. Na jednym z nich została zapisana nazwa firmy. Na odwrocie wizytówki powtórzone zostało zdjęcie aparatu.

NIEBIESKI APARAT

Na białym tle tej pionowej wizytówki znalazły się niebieskie kontrastowe elementy. Na niebieskim tle, umieszczonym z przodu wizytówko, wypisane zostały najważniejsze dane takie jak: adres salonu, strona internetowa, numer telefonu oraz adres e-mail. Wyżej zapisana została nazwa firmy. Całość dopełniona została niebieską grafiką aparatu.

KLISZA NA BEŻOWYM TLE

Z tyłu wizytówki została umieszczona grafika rozwijającej się kliszy fotograficznej. Może ona posłużyć jako logo Twojej działalności. Delikatne tło bardzo dobrze współgra z kolorami na grafice. Przód wizytówki zaprojektowany został tak aby ciemną czcionką wypisać dane teleadresowe, a kolorowa klisza dopełni całość projektu.

OBIEKTYW NA BIAŁYM TLE

Na wizytówce pokazany jest sprzęt fotograficzny i z tym związana jest prowadzona działalność. intensywne refleksy jakie znajdują się na szkle obiektywu sprawiają, że mimo swojej prostej kreacji coś ciekawego dzieje się na projekcie. Z przodu wizytówki po prawej stronie umieścisz swoje dane kontaktowe, natomiast z tyłu w wyraźny sposób logo czy nazwę firmy.

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY NA BIAŁYM TLE

Białe tło i umieszczone na nim sprzęty fotograficzne sprawiają, że forma wizytówki jest czysta i przejrzysta. Z przodu pod zdjęciem głównym umieścisz w łatwy sposób nazwę swojej firmy dopełniając całość kompozycji. Tył nieco inny ale równie prosty, pozwala w widoczny sposób wyeksponować dane teleadresowe.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: