Wizytówki - Usługi fotograficzne

W doskonały sposób rysujesz historie światłem. Nie potrzeba wiele, by owa gra przerodziła się w dzieło sztuki. Ty to czujesz! Dzięki delikatności i wrażliwości drzemiącej w Twoim sercu każda z prac zasługuje na uznanie.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wszystko zdołałeś osiągnąć latami praktyki, doświadczenie prowadzone zamiłowaniem doprowadziło Cię do miejsca, w którym właśnie teraz się znajdujesz. Czujesz niedosyt, chcesz zainteresować swoimi usługami szersze grono klientów? Nie czekaj na przestój w branży – aby być pożądanym, ludzie muszą o Tobie wiedzieć. Skutecznym trikiem będzie reklama. To ona pozwoli Tobie brnąć do przodu.Pamiętaj – nie zostajesz z tym sam. Dzięki naszemu darmowemu edytorowi jesteś w stanie wykreować spersonalizowaną wizytówkę Twoich marzeń. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni szablon, zagrasz światłem i cieniem odpowiednio eksponując najważniejsze treści. Finalny projekt zostanie przez nas wydrukowany. Od tej pory nie będziesz narzekał na nudę. Zdeklasujesz konkurencję i zaczniesz wzbudzać coraz większe zainteresowanie.
Czytaj więcej
Pokaż:

TECHNIKA NIE MA DLA CIEBIE TAJEMNIC

Cała masa akcesoriów, które rozpoznać i właściwie zastosować potrafi tylko zawodowiec to doskonały materiał na firmową wizytówkę. Na ciemnym tle leżą przeróżne detale, które będą budzić ciekawość potencjalnego klienta, a to doskonały wstęp do skorzystania z twoich usług. Grafika przyciąga nieco tajemniczym klimatem, przez co staje się jeszcze bardziej intersująca i sprawia, że wiele osób będzie chciało poznać bliżej twoje umiejętności.

BŁYSK W FOTOGRAFII TO PODSTAWA

Jest wiele typowych grafik, które reprezentują zakłady fotograficzne oraz tzw. wolnych strzelców, którzy ogłaszają się w sieci. Przeważnie w tle wydruku można zobaczyć lekko zamglone zdjęcie, nie zawsze autorstwa posiadacza wizytówek. Czasami to niewielki kolaż, żeby na skrawku papieru pokazać, na jakie efekty będą mogli liczyć klienci. To oczywiście są często bardzo ładne wizytówki, które od razu nasuwają konkretne skojarzenia. My jednak szukaliśmy czegoś bardziej niebanalnego, a jednocześnie tak efektownego jak twój fach i tak powstała ta srebrzona grafika.

MOMENTY ZATRZYMANE W KADRACH

Fotografowie oraz właściciele firm zajmujących się sprzedażą sprzętu fotograficznego to osoby, które powinny zwrócić szczególną uwagę na ten model wizytówki. Został on stworzony z wielka dbałością o detale, by móc podkreślać w pełni profesjonalizm właścicieli oraz ich dążność do rozwoju. Branża fotograficzna ma to do siebie, że panuje w niej spora konkurencja. Na szczęście prezentowany model pozwoli na to, by poszerzyć znacznie grono klientów. Ciekawa kolorystyka i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów to kolejne zalety tego rozwiązania, dzięki któremu można wypromować swoją działalność, nie wydając jednocześnie dużych kwot!

MOJA PASJA OKIEM NA ŚWIAT

Fotografia jest wdzięcznym środkiem pozwalającym na zatrzymanie chwili na wieki. Coś, co może wydawać Nam się ulotne, w tak cudowny sposób zamienia się w momenty, do których bez problemu możemy wrócić. Dzięki fenomenowi, za jaki uznawane jest zdjęcie, osoby trudniące się sztuką fotografowania nie mogą narzekać na nudę. Wizytówka z motywem wymarzonym dla każdego artysty będzie nie tylko reklamą, ale i wartością świadczącą o profesjonalnym podejściu do Klienta. Zacznij spełniać marzenia. Wizytówka będzie idealną reklamą dla wspomnianego fotografa, artysty, filmowca bądź osoby trudniącej się wywoływaniem zdjęć.

RYSUNEK APARATU NA ŻÓŁTYM TLE

Lekkie pasujące do siebie kolory tworzą interesujące podkład wizytówki. Ciekawa grafika składająca się z kilku kresek układa się w aparat fotograficzny, który wybija się z delikatnego tła. Tył delikatnie ciemniejszy, ale i równie lekki pozwala na umieszczenie u góry projektu nawy firmy. Grafika aparatu i dane teleadresowe umieszczone w sposób wyśrodkowany dają poczucie dobrze zagospodarowanej kompozycji.

ZGASZONA ZIELEŃ Z WRZOSEM

Okrąg, który widnieje z przedniej strony przypomina nieco zamykający się obiektyw podczas robienia zdjęć. Zjawisko to od razu nasuwa nam branże z która mamy do czynienia. Ciemna zgaszona zieleń bardzo dobrze komponuje się z kolorem jasnego wrzosu. W górnej części wizytówki bez problemu umieścisz nazwę swojej agencji artystycznej wraz z logo. Natomiast na jaśniejszym jej polu wpiszesz resztę potrzebnych swoich danych.

INTENSYWNA KRATACiekawa kreacja jaka ma miejsce na wizytówce na pewno przyciąga wzrok. Koszula w jaka ubrany jest fotograf ma mocną i intensywna kratę, która tworzy ciekawy efekt. Tył w tym projekcie jest bardzo spokojny i estetyczny. U góry znajdziesz wystarczająco dużo miejsca aby umieścić logo i nazwę firmy a pod spodem w wyraźny sposób pozostałe dane teleadresowe.

SZKIEŁKO APARATU

Tło wizytówki jest koloru jasno turkusowego. W prawym górnym rogu umieszczona nazwa firmy. Niżej na białym tle zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Na środku umieszczone zostało szkiełko aparatu. Na odwrocie wizytówki znalazła się powtórzona grafika szkiełka aparatu i nazwy przedsiębiorstwa.

DWIE PRZYSŁONY

Wizytówka została pkryta granatowym tłem. Z lewej strony poprowadzony został biały pasek z ikonami informacyjny. Do nich przypasowane zostały najważniejsze dane takie jak adres, telefon, czy dane internetowe. U góry, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z prawej strony znalazła się grafika białej przysłony, która na odwrocie wizytówki jest granatowa.

CZERWONA PRZYSŁONA

Wizytówka jest w różnych odcieniach żółtego. U góry, czerwoną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Niżej, na białych paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Z lewej strony umieszczona została grafika przedstawiająca czerwoną przysłonę aparatu.

KOLOROWE POLAROIDY

Z przodu wizytówki umieszczone zostało zdjęcie, które pokryte zostało półprzezroczystym białym tłem. Czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa przedsiębiorstwa. Z tyłu umieszczone zdjęcie kolorowych polaroidów wiszących na sznurku. Całość składa się w dobrą kompozycję.

ZDJĘCIA Z POLAROIDA

Wizytówka jest oblana ciepłym niebieskim kolorem. Białą czcionką wypisane zostały takie dane jak adres studia, numery telefonów oraz dane internetowe. Na białym pasku znalazły się ikony informacyjne, a na jego końcu umieszczona została grafika zdjęć z polaroida. Obok czerwoną czcionką, zapisana została nazwa firmy.

ZIELONY APARACIK

Dolna część wizytówki została pokryta zielonym tłem. Biała czcionka, którą wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe, wybija się z tego tła, pozwalając na szybkie znalezienie potrzebnych informacji. Wyżej, na jasnym tle znalazła się branżowa grafika zielonego aparatu oraz zapisana została nazwa przedsiębiorstwa.

DWIE MIGAWKI

Prosta, a zarazem elegancka wizytówka zawsze przyciąga potencjalnych klientów. Na dole wizytówki znalazł się żółty pasek. Na nim szarą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na szarym tle umieszczono ciemny pasek, na którym żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy. Całość dopełnia branżowa grafika dwóch migawek.

CIEKAWA GRAFIKA

Wizytówka wyróżnia się spośród konkurencji ciekawą grafiką i nieszablonową kompozycją. Grafika przedstawia postać trzymającą kolorowy aparat fotograficzny. Niżej pomarańczową czcionką zapisana została nazwa firmy. Niżej w pomarańczowych paskach, białą czcionką, wypisane zostały najistotniejsze dane teleadresowe.

KOLOROWY APARAT

Wizytówka z obu stron została pokryta zielonym tłem. Z lewej strony znajduje się branżowa grafika białego aparatu z kolorowymi elementami. Z prawej strony szarą czcionką wypisane zostały takie dane jak adres stacjonarny, numer telefonu czy adres internetowy. Wyżej żółtą czcionką zapisana została nazwa firmy.

APARAT NA SZARYM PASKU

Ten projekt można podsumować jednym słowem: prostota. Dół wizytówki to wypisane niezbędne dane adresowe i telefoniczne oddzielone od siebie pionowymi kreskami. Wyżej, na szarym pasku znalazła się, zapisana białą czcionką, nazwa firmy. Obok umieszczona została grafika aparatu. Branżowa ilustracja wraz z szarym paskiem znalazła się również na odwrocie wizytówki.

APARAT NA ŻÓŁTYM TLE

Wizytówka z obu stron została pokryta pomarańczowym tłem. Na czterech białych paskach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Na samej górze, białą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. Całość projektu dopełnia branżowa grafika przedstawiająca biały aparat na żółtym sześciokącie.

BIAŁO-CZARNA MIGAWKA

Dół wizytówki, w ciekawym kształcie został pokryty czarnym tle. Na nim, pod ikonami graficznymi zostały wypisane najważniejsze dane adresowe oraz kontaktowe. Wyżej na białym tle znalazło się miejsce na zapisanie nazwy firmy oraz biało-czarną grafikę migawki. Z tyłu wizytówki kolory zostały odwrócone.

APARAT W CZERWONYM KÓŁKU

Na jasnym tle wizytówki znalazły się czerwone oraz niebieskie elementy. Z prawej strony w czerwonych kółkach zostały umieszczone ikony informacyjne. Do nich przypisane zostały konkretne dane teleadresowe. W górnej części wizytówki znalazła się branżowa grafika aparatu w czerwonym kółku i zapisana na niebiesko nazwa firmy.

BRĄZOWY APARAT

Lewa strona wizytówki posiada jasno turkusowe tło. Na nim znajduje się brązowa grafika aparatu oraz nazwa firmy. Na żółtym pasku umieszczone zostały ikony informacyjne. Reszta przodu wizytówki pokryta została brązowym tłem, a dane teleadresowe zostały zapisana lekką, jasną czcionką. Na odwrocie znalazła się branżowa grafika wraz z nazwą zakładu.

BIAŁA MIGAWKA

Czarne tło pokrywa całą wizytówkę. Białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Czarne ikony informacyjne zostały wyróżnione białymi prostokątami. Białą czcionką zapisana została również nazwa firmy. Na samej górze znajduje się ciekawa grafika białej migawki otoczonej różnymi kształtami.

ZACHÓD SŁOŃCA

Piękne kolory zachodzącego słońca i szara sylwetka fotografa pozwala na określenie branży z jaką jest związana. Przednia jak i tylna część wizytówki to ta sama grafika. Dane teleadresowe zostały umieszczone białą i czytelną czcionką po lewej stronie przedniej części projektu nie naruszając pięknego tła.

GRAFIKA APARATU

Wyraziste, niebieskie tło wizytówki zapadnie w pamięć niejednemu klientowi. Grafika aparatu z tyłu może zastąpić Twoje logo. Przód wizytówki posiada dużo informacji takich jak nazwa firmy, logo czy dane teleadresowe natomiast każdy element jest dopełnieniem poprzedniego co daje poczucie zachowanej estetyki projektu.

Pokaż: