Wizytówki - Wideofilmowanie

Kadr za kadrem przeradza się w nowy projekt, pełen uczuć, emocji i marzeń, które się spełniają. Na tym zależało Ci od samego początku. Jesteś częścią tego szczęścia. To Ty zapisujesz je dla pokoleń. Za każdym razem oddajesz część siebie, własnej duszy. Jesteś kreatorem wspomnień.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Pozwól, że teraz ktoś zadba o Ciebie – i tym razem jednak nie obejdzie się bez Twojej pomocy. Pamiętaj, konkurencja nie śpi. Każdy czyha na Klienta, nie bacząc na przeszkody napotykane po drodze. Bądź sprytniejszy i wyjdź rynkowi naprzeciw. Zaprojektuj autorską wizytówkę, dzięki której wszelkie scenariusze będą układały się

po Twojej myśli. Za pomocą darmowego programu, który udostępniamy stwórz reklamę, jakiej świat dotąd nie widział. To Twoja koncepcja – my zajmiemy się drukiem. Na oryginalnie przygotowaną bazę, doskonały kadr nanieś wszelkie informacje kontaktowe, nieodzowną treść, logo i chwytliwe hasło. Koło takiego projektu nie będzie można przejść obojętnie. Dzięki zaskakującym pomysłom będziesz reżyserem nie jednego spektaklu, do którego scenariusz napisze życie.
Czytaj więcej
Pokaż:

USŁUGI Z UŻYCIEM DRONA

Świadczenie usług związanych z użyciem dronów to dość młoda branża, ale okazuje się, że już panuje tutaj spory tłok. Taką ofertę ma wiele firm, dlatego koniecznie musisz zadbać o efektowną reklamę, aby wyróżniać się na konkurencyjnym rynku. Nasza propozycja to po prostu dron w pracy, czyli w powietrzu. Jednak sposób, w jaki została pokazana ta sytuacja to klucz do sukcesu. Wyjątkowe zdjęcie na tle nieba o zachodzie słońca to ten atut, który zaciekawi i przyciągnie klientów. Dodaj nazwę firmy i dane, a potem z dumą wręczaj wizytówki potencjalnym klientom.

FILMOWA KLISZA

Wiadomo, że od branży filmowej przede wszystkim oczekuje się jakości. Niezależnie od tego, czy firma zajmuje się poważną produkcją ekranizacji kinowych, popularnych reklam czy dokumentowaniem wydarzeń rodzinnych bądź eventów.
Nasza propozycja grafiki na wizytówce dla tego typu firm jest kwintesencją skutecznego przekazu. Jasno pokazuje rodzaj branży, przykuwa kolorami i jest ewidentną zapowiedzią pełnego profesjonalizmu. Wystarczy dodać swoje dane, zamówić u nas wydruk, a potem wręczać karnet wszędzie tam, gdzie nadarza się sposobność.

ZATRZYMAĆ CHWILĘ NA ZAWSZE…

Film, zdjęcie oraz wspomnienia – to wszystko może połączyć fotograf, filmowiec bądź osoba zajmująca się wszelką działalnością fotograficzną. Wizytówka z akcentem w postaci obiektywu będzie ciekawym elementem prezentującym możliwości Twojej firmy. Zareklamuj się! Pokaż, jak ważny jest wizerunek i zadbaj, by reklama była pełna czystego blasku oraz jasnej, przepływowej informacji. Wszystko dla Klientów – zobaczysz, to się opłaci!

CZERWONA KAMERA

Przód wizytówki pokryty jest ciemnoczerwonym tłem. Na nim białą czcionką zapisane są wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Niżej znalazła się grafika jasnoczerwonej kamery. Na odwrocie pod nazwą firmy umieszczona została grafika kamery, tym razem w ciemniejszym odcieniu czerwieni.

KAMERA NA ZIELONYM TLE

W dolnej części wizytówki wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej, większą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. W lewym górnym rogu umieszczona została grafika kamery. Grafika wraz z nazwą przedsiębiorstwa została powtórzona na odwrocie wizytówki.

KOLOROWY PROJEKTOR

Niesztampowe kolory tej wizytówki pozwolą jej wybić się na tle konkurencji. Tło pokryte zostało żółtym kolorem. Z lewej strony umieszczona ostała grafika kolorowego projektora, z którego wychodzi zielona smuga światła. Na niej umieszczona została nazwa firmy. Niżej, zieloną czcionką zapisane został niezbędne dane teleadresowe.

ZIELONY PROJEKTOR

Ciemnoszare tło pokrywa całą wizytówkę. Z przodu jaśniejszym odcieniem szarości wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Białą, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Jaśniejszym odcieniem szarości umieszczono grafikę projektora filmowego. Na odwrocie, obok nazwy firmy znalazła się zielona grafika projektora.

TAŚMA FILMOWA

Pod każdą ikoną informacyjną zostały umieszczona pomarańczowe prostokąty. Wpisane w nie zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej czarną i wyraźną czcionką zapisano nazwę twojego przedsiębiorstwa. Całość projektu dopełniona jest o pomarańczowy okrąg, w który wpisana została czarna taśma filmowa.

CZARNY PROJEKTOR

Większa część wizytówki pokryta jest pomarańczowym tle. Na nim, po za ikonami informacyjnymi, znalazły się niezbędne dane adresowe i telefoniczne. Wyżej, na białym tle umieszczono nazwę firmy. Z prawej strony znalazła się czarna grafika przedstawiająca projektor filmowy. Ta sama grafika została umieszczona również na odwrocie wizytówki.

SZARY KLAPS

Na tej wizytówce możemy znaleźć różne odcienie szarości. Najjaśniejsza znajduje się z lewej strony. Na takim tle znalazł się adres firmy i jej strona internetowa. Na ciemniejszym tle wypisany został numer telefonu oraz e-mail firmowy. Ciemnym odcieniem szarego zapisana została nazwa firmy oraz jej logo, którym jest klaps filmowy.

CZERWONA SZPULA FILMOWA

Na białym tle znalazły się czerwone elementy. U góry wizytówki znajduje się branżowa grafika szpuli filmowej. Niżej umieszczona została nazwa firmy. Na samym dole wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Na odwrocie wizytówko zastosowane zostały odwrotne kolory, czyli czerwone tło i białe elementy.

KOLOROWA TAŚMA FILMOWA

Jesteś kamerzystą, świadczysz usługi operatora filmowego? Masz studio filmowe? Ta wizytówka została stworzona specjalnie dla ciebie. Z lewej strony umieszczone zostały najważniejsze dane firmy, takie jak numer telefonu czy adres. Wyżej zapisana została nazwa firmy. Głównym elementem wizytówki jest duża branżowa grafika.

CZARNY KLAPS

Na dole wizytówki znalazły się czarne romby, które nawiązują do wzoru umieszczonego na klapsie filmowym. Grafika samego klapsa znalazła się w górnej części wizytówko na czarnym pasku. Pomiędzy tymi dwoma elementami, czarną, wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane o firmie oraz jej nazwa.

KLAPS FILMOWY

Na białym tle wizytówki znalazły się czarne elementy. Czarną i wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane takie jak: adres stacjonarny, numer telefonu, adres mailowy i strona internetowa. Wyżej, grubą czcionką zapisana została nazwa firmy. Obok umieszczono branżową grafikę przedstawiająca klapsa filmowego.

GRAFIKA KAMERY

Prosta szara grafika kamery na żółtym tle sprawia, że tył wizytówki staje się widoczny i zapamiętywalny. Po prawej stronie możesz swobodnie umieścić nazwę swojej firmy. Przednia część projektu została bardzo dobrze zaprojektowana przez co w wyraźny sposób umieścisz prostą czarną czcionką dane teleadresowe, a grafika kamery dopełni całość kompozycji.

INTERESUJĄCY DRON

Biała wizytówka ze zdjęciem drona na pewno wzbudza ciekawość. Posiadając taka wizytówkę przyciągniesz uwagę potencjalnych klientów. Zdjęcie drona jest na tyle interesujące, bo pozwala on na dostanie się do miejsc niedostępnych. Dane teleadresowe po lewej, grafika po prawej składają się w idealną całość.

KAMERA VIDEO Z NIEBIESKIM FILTREM

Wzór został zaprojektowany specjalnie dla każdego, kto identyfikuje się z branżą fotograficzną i video. Dzięki różnym ujęciom kamery, od razu domyślamy się gdzie jest przód, a gdzie tył wizytówki. Zdjęcie profesjonalnego sprzętu oraz nałożony na nie filtr pokazuje, że osoba stojąca za nim jest kreatywna i wykonuje swoja pracę z pasją.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: