Wizytówki - Fotografia

Zapamiętaj to wydarzenie. Przecież nie powtórzy się już nigdy więcej. Może wydawać się Tobie, że coś jest znane, lecz nigdy nie będzie takie, jak kiedyś. Stwórz wizytówkę, która wyrazi Twoją duszę.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Tak… jesteś czarodziejem. Potrafisz zatrzymać najpiękniejsze chwile naszego życia, towarzysząc przy jego najważniejszych momentach. Masz w sobie moc, która potrafi zadziwić, fascynować i rozkochać w sobie miliony.

Nie bądź anonimowy. Masz przecież tak wiele do zaoferowania. Rynek fotograficzny wypełniony jest setkami fotografów, którzy chwalą się swym talentem. Uderz z nieco innej strony. Warto zainwestować w trafną reklamę. Z pomocą przychodzi nasza strona. Kreator, który udostępniamy stanie się narzędziem pracy. Wybierz odpowiedni szablon, dodaj informacje kontaktowe, zastanów się nad chwytliwym hasłem. Nie zapomnij o znaku firmowym – to dzięki niemu staniesz się rozpoznawalny. Gotowy projekt po profesjonalnym wydruku wyślemy pod wskazany przez Ciebie adres. Nie ma prostszego kroku do sukcesu. Dzięki nam będziesz liderem fotograficznego biznesu !
Czytaj więcej
Pokaż:

USŁUGI Z UŻYCIEM DRONA

Świadczenie usług związanych z użyciem dronów to dość młoda branża, ale okazuje się, że już panuje tutaj spory tłok. Taką ofertę ma wiele firm, dlatego koniecznie musisz zadbać o efektowną reklamę, aby wyróżniać się na konkurencyjnym rynku. Nasza propozycja to po prostu dron w pracy, czyli w powietrzu. Jednak sposób, w jaki została pokazana ta sytuacja to klucz do sukcesu. Wyjątkowe zdjęcie na tle nieba o zachodzie słońca to ten atut, który zaciekawi i przyciągnie klientów. Dodaj nazwę firmy i dane, a potem z dumą wręczaj wizytówki potencjalnym klientom.

GRAFIKA JAK KADR Z ROMANTYCZNEGO FILMU

Kiedy wręczasz komuś wizytówkę to nie tylko przekazujesz mu swoje dane kontaktowe. Ten mały karnecik musi od razu nieść w sobie przekaz reklamowy i wywoływać określone wrażenia. Dla fotografa ślubnego najważniejsze będzie przekonanie każdego potencjalnego klienta, że zyska najpiękniejsze zdjęcia pod słońcem, które utrwalą wspomnienia, pokażą młodą parę w pięknym wydaniu i będą mieć ten niepowtarzalny klimat, oddający ich uczucie i wyjątkowe osobowości. Nasza wizytówka jest zapowiedzą tych wszystkich walorów.

TECHNIKA NIE MA DLA CIEBIE TAJEMNIC

Cała masa akcesoriów, które rozpoznać i właściwie zastosować potrafi tylko zawodowiec to doskonały materiał na firmową wizytówkę. Na ciemnym tle leżą przeróżne detale, które będą budzić ciekawość potencjalnego klienta, a to doskonały wstęp do skorzystania z twoich usług. Grafika przyciąga nieco tajemniczym klimatem, przez co staje się jeszcze bardziej intersująca i sprawia, że wiele osób będzie chciało poznać bliżej twoje umiejętności.

BŁYSK W FOTOGRAFII TO PODSTAWA

Jest wiele typowych grafik, które reprezentują zakłady fotograficzne oraz tzw. wolnych strzelców, którzy ogłaszają się w sieci. Przeważnie w tle wydruku można zobaczyć lekko zamglone zdjęcie, nie zawsze autorstwa posiadacza wizytówek. Czasami to niewielki kolaż, żeby na skrawku papieru pokazać, na jakie efekty będą mogli liczyć klienci. To oczywiście są często bardzo ładne wizytówki, które od razu nasuwają konkretne skojarzenia. My jednak szukaliśmy czegoś bardziej niebanalnego, a jednocześnie tak efektownego jak twój fach i tak powstała ta srebrzona grafika.

WYSOKA JAKOŚĆ, NAJNOWSZE TECHNIKI

Jakiej wizytówki potrzebuje firma, która oferuje szeroki asortyment sprzętu fotograficznego i wszelkich akcesoriów w tym zakresie? Takiej, jak ta. Czarne tło od razu kojarzy się z fotografem. Na tym tle prosty symbol, który od razu sugeruje zakres twojej działalności. Ładnie i czytelnie podane informacje kontaktowe, a w szczególności nazwa firmy. Wszystko zostało ładnie pokreślone złoceniami, które dodają wizytówce elegancji i są zapowiedzią zakupów na wysokim poziomie oraz produktów z wyższej półki i fachowych porad.

FILMOWA KLISZA

Wiadomo, że od branży filmowej przede wszystkim oczekuje się jakości. Niezależnie od tego, czy firma zajmuje się poważną produkcją ekranizacji kinowych, popularnych reklam czy dokumentowaniem wydarzeń rodzinnych bądź eventów.
Nasza propozycja grafiki na wizytówce dla tego typu firm jest kwintesencją skutecznego przekazu. Jasno pokazuje rodzaj branży, przykuwa kolorami i jest ewidentną zapowiedzią pełnego profesjonalizmu. Wystarczy dodać swoje dane, zamówić u nas wydruk, a potem wręczać karnet wszędzie tam, gdzie nadarza się sposobność.

MOMENTY ZATRZYMANE W KADRACH

Fotografowie oraz właściciele firm zajmujących się sprzedażą sprzętu fotograficznego to osoby, które powinny zwrócić szczególną uwagę na ten model wizytówki. Został on stworzony z wielka dbałością o detale, by móc podkreślać w pełni profesjonalizm właścicieli oraz ich dążność do rozwoju. Branża fotograficzna ma to do siebie, że panuje w niej spora konkurencja. Na szczęście prezentowany model pozwoli na to, by poszerzyć znacznie grono klientów. Ciekawa kolorystyka i wykorzystanie najwyższej jakości materiałów to kolejne zalety tego rozwiązania, dzięki któremu można wypromować swoją działalność, nie wydając jednocześnie dużych kwot!

FOTOGRAFIA DLA WYMAGAJĄCYCH

Elegancja, szyk, najlepszy gust – trzeba przyznać, że jest to wizytówka, obok której nie sposób przejść obojętnie. Idealnie sprawdzi się w przypadku fotografów ślubnych, kamerzystów, ale i salonów z sukniami. Na czarnym tle białe litery prezentują się znakomicie. Model bardzo oryginalny, jest zatem w stanie podkreślić, iż jego właściciel ceni niebanalne rozwiązania, to człowiek bardzo twórczy i kreatywny. Dbałość o detale oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów to również cechy charakterystyczne tego rozwiązania. Warto zatem na nie postawić!

MOJA PASJA OKIEM NA ŚWIAT

Fotografia jest wdzięcznym środkiem pozwalającym na zatrzymanie chwili na wieki. Coś, co może wydawać Nam się ulotne, w tak cudowny sposób zamienia się w momenty, do których bez problemu możemy wrócić. Dzięki fenomenowi, za jaki uznawane jest zdjęcie, osoby trudniące się sztuką fotografowania nie mogą narzekać na nudę. Wizytówka z motywem wymarzonym dla każdego artysty będzie nie tylko reklamą, ale i wartością świadczącą o profesjonalnym podejściu do Klienta. Zacznij spełniać marzenia. Wizytówka będzie idealną reklamą dla wspomnianego fotografa, artysty, filmowca bądź osoby trudniącej się wywoływaniem zdjęć.

ZATRZYMAĆ CHWILĘ NA ZAWSZE…

Film, zdjęcie oraz wspomnienia – to wszystko może połączyć fotograf, filmowiec bądź osoba zajmująca się wszelką działalnością fotograficzną. Wizytówka z akcentem w postaci obiektywu będzie ciekawym elementem prezentującym możliwości Twojej firmy. Zareklamuj się! Pokaż, jak ważny jest wizerunek i zadbaj, by reklama była pełna czystego blasku oraz jasnej, przepływowej informacji. Wszystko dla Klientów – zobaczysz, to się opłaci!

RYSUNEK APARATU NA ŻÓŁTYM TLE

Lekkie pasujące do siebie kolory tworzą interesujące podkład wizytówki. Ciekawa grafika składająca się z kilku kresek układa się w aparat fotograficzny, który wybija się z delikatnego tła. Tył delikatnie ciemniejszy, ale i równie lekki pozwala na umieszczenie u góry projektu nawy firmy. Grafika aparatu i dane teleadresowe umieszczone w sposób wyśrodkowany dają poczucie dobrze zagospodarowanej kompozycji.

ZGASZONA ZIELEŃ Z WRZOSEM

Okrąg, który widnieje z przedniej strony przypomina nieco zamykający się obiektyw podczas robienia zdjęć. Zjawisko to od razu nasuwa nam branże z która mamy do czynienia. Ciemna zgaszona zieleń bardzo dobrze komponuje się z kolorem jasnego wrzosu. W górnej części wizytówki bez problemu umieścisz nazwę swojej agencji artystycznej wraz z logo. Natomiast na jaśniejszym jej polu wpiszesz resztę potrzebnych swoich danych.

INTENSYWNA KRATACiekawa kreacja jaka ma miejsce na wizytówce na pewno przyciąga wzrok. Koszula w jaka ubrany jest fotograf ma mocną i intensywna kratę, która tworzy ciekawy efekt. Tył w tym projekcie jest bardzo spokojny i estetyczny. U góry znajdziesz wystarczająco dużo miejsca aby umieścić logo i nazwę firmy a pod spodem w wyraźny sposób pozostałe dane teleadresowe.

SZKIEŁKO APARATU

Tło wizytówki jest koloru jasno turkusowego. W prawym górnym rogu umieszczona nazwa firmy. Niżej na białym tle zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Na środku umieszczone zostało szkiełko aparatu. Na odwrocie wizytówki znalazła się powtórzona grafika szkiełka aparatu i nazwy przedsiębiorstwa.

CZERWONA KAMERA

Przód wizytówki pokryty jest ciemnoczerwonym tłem. Na nim białą czcionką zapisane są wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Niżej znalazła się grafika jasnoczerwonej kamery. Na odwrocie pod nazwą firmy umieszczona została grafika kamery, tym razem w ciemniejszym odcieniu czerwieni.

KAMERA NA ZIELONYM TLE

W dolnej części wizytówki wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej, większą czcionką zaprojektowane zostało miejsce na nazwę firmy. W lewym górnym rogu umieszczona została grafika kamery. Grafika wraz z nazwą przedsiębiorstwa została powtórzona na odwrocie wizytówki.

DWIE PRZYSŁONY

Wizytówka została pkryta granatowym tłem. Z lewej strony poprowadzony został biały pasek z ikonami informacyjny. Do nich przypasowane zostały najważniejsze dane takie jak adres, telefon, czy dane internetowe. U góry, grubszą czcionką zapisana została nazwa firmy. Z prawej strony znalazła się grafika białej przysłony, która na odwrocie wizytówki jest granatowa.

CZERWONA PRZYSŁONA

Wizytówka jest w różnych odcieniach żółtego. U góry, czerwoną czcionką zapisana została nazwa przedsiębiorstwa. Niżej, na białych paskach wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Z lewej strony umieszczona została grafika przedstawiająca czerwoną przysłonę aparatu.

KOLOROWY KOMPAKT

Wizytówka, dzięki dwóm tłom została podzielona na dwie części. Z prawej, na białym tle wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak nazwa firmy, jaj adres, numer telefonu, czy strona internetowa. Z prawej strony, na turkusowym tle znalazła się branżowa grafika kolorowego aparatu kompaktowego. Grafika wraz z nazwą umieszczona jest również z tyłu wizytówki.

WELON NA WIETRZE

Jeśli wizytówką masz sprzedać swoje usługi, to mając tą, nie będziesz mógł odgonić się od zleceń. Wszystko to dzięki wyjątkowemu zdjęciu, które zapada w pamięć. Na dole fotografii umieszczony został czarny pasek, na którym wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. U góry, białą czcionką zapisana została nazwa firmy.

KOLOROWY APARAT

Wizytówka z obu stron oblana została białym tłem. Na samym dole zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie wszystkich niezbędnych danych telefoniczne, adresowe i internetowe. Wyżej umieszczona została nazwa studia. Całość dopełniona jest przez kolorowy aparat, który pojawia się również na odwrocie wizytówki.

MŁODA PARA

Obie strony wizytówki pokryte są fotografią szczęśliwej młodej pary. W lewym górnym rogu umieszczona została nazwa studia fotograficznego. Niżej, na szarym pasku umieszczone zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Całość jest prosta, a wyjątkowe zdjęcie pozwoli wybić się na tle konkurencji.

SERCE Z KARTEK

Dzięki niebanalnej fotografii ta wizytówka będzie rzucać się w oczy. Na dole umieszczone zostało zdjęcie przedstawiające serce stworzone z kartek w książce. Wyżej, delikatną czarną czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W górnej części zapisana została nazwa studia fotograficznego.

KOLOROWY PROJEKTOR

Niesztampowe kolory tej wizytówki pozwolą jej wybić się na tle konkurencji. Tło pokryte zostało żółtym kolorem. Z lewej strony umieszczona ostała grafika kolorowego projektora, z którego wychodzi zielona smuga światła. Na niej umieszczona została nazwa firmy. Niżej, zieloną czcionką zapisane został niezbędne dane teleadresowe.

Pokaż: