Wizytówki - Apteka

Świat bez farmaceutycznego biznesu pozbawiony byłby wielu korzystnych dla zdrowia przedmiotów. Tego fachu nie trzeba reklamować, zawsze znajdzie popyt na swoje usługi. Jeśli jednak marzy Ci się skuteczna reklama, która przysporzy większą ilość Klientów powinieneś skorzystać z naszego serwisu.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Znasz ten rynek jak mało kto, wiesz, czego trzeba, żeby zachęcić potencjalnego Kupca. Nie musisz zatrudniać pomysłowych designerów, którzy swoje usługi cenią wysoko. Wystarczy, że zastanowisz się, co jest najważniejsze i wejdziesz w głąb farmaceutycznego świata. Pamiętaj, że praktyczne rozwiązania przynoszą najlepsze efekty. Sprawdź umieszczone w naszym serwisie szablony, wybierz jeden z najodpowiedniejszych i spersonalizuj cały projekt. Nie zapomnij o danych kontaktowych i charakterystycznym logo. Aby wizytówka jak najbardziej odzwierciedlała Twoje „ja” dodaj chwytliwy slogan. Gotowy projekt zatwierdź i złóż zamówienie. Wykonane we wskazanym nakładzie wizytówki trafią pod wskazany przez Ciebie adres.
Czytaj więcej
Pokaż:

PROFESJONALNY PORZĄDEK I DUŻY WYBÓR

W aptece najważniejszy jest hermetyczny wręcz ład i profesjonalna obsługa, która zna się na medykamentach. Nie szukając więc oryginalnych, symbolicznych przekazów, postawiliśmy na grafikę, która ukazuje wnętrze apteki, a na drugiej stronie po prostu garść leków. Całość osadzona na białym tle, bo przecież ten kolor najmocniej kojarzy się ze sterylnym porządkiem i oczywiście z apteką. To zdecydowanie reklama czytelna, z prostym przekazem i minimalizmem graficznym oraz wygodnym polem tekstowym na dane kontaktowe.

STARODAWNE MENZURKI

Tłem dla tej stylowej wizytówki jest stara fotografia przedstawiająca starodawne butelki z lekami oraz waga lekarska. Z przodu, nad głównym planem zdjęcia umieszczona została czarna ramka, w której wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe i internetowe. Na odwrocie wizytówki znalazła się nazwa apteki.

ROZRZUCONE TABLETKI

Z przodu wizytówki, na niebieskim tle, poprowadzone zostało jaśniejsze pole, na którym znalazły się najważniejsze dane. Umieszczono ta nazwę firmy, numer telefonu, adres oraz dane internetowe. Na odwrocie wizytówki, po za nazwą firmy, umieszczone został branżowe zdjęcie, które przedstawia rozrzucone tabletki.

KLAWIATURA Z GRAFIKĄ

Ta wizytówka idealnie nadaje się dla tych, którzy prowadzą swoją aptekę w internecie. Mamy tu do czynienia z genialnym połączeniem klawiatury komputerowej ze znakiem aptecznym. Z prawej strony zdjęcia zostało umieszczone zielone tło. Na nim, białą kontrastową czcionką zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe.

SYROP I TABLETKA

Co jest podstawowym wyposażeniem każdego chorującego? Oczywiście syrop i tabletka. Te dwie rzeczy znalazły się na grafice przypisanej temu projektowi. Po za tym, na niebieskim tle zapisana została nazwa firmy oraz jej adres. Na dwóch białych paskach znalazło się miejsce na wypisane numerów telefonów oraz danych internetowych.

DWUKOLOROWA PIGUŁKA

Na dole wizytówki znalazły się wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Ich biała czcionka oraz przemyślane rozłożenie, pozwalają na szybkie znalezienie najważniejszych elementów. Wyżej, obok nazwy apteki, która również została zapisana białą czcionką, znalazła się grafika dwukolorowej pigułki. To wszystko ułożone zostało na ciemnozielonym tle.

FARMACEUTA W PRACY

Przód wizytówki pokryty jest lekko przezroczystym, niebieskim tłem, dzięki temu białe elementy są bardziej wyraźne. Na dole zostały wypisane najważniejsze dane takie jak adres czy numery telefonów. Nazwa apteki zapisana jest grubą, wyraźną czcionką. Pod tłem widać zdjęcie, które przedstawia farmaceutę podczas pracy. To samo zdjęcie, jednak bez niebieskiego tła znajduje się na odwrocie wizytówki.

LEKI NA WÓZKU

Wizytówka została pokryta brązowym tłem. Na białych i niebieskich paskach, w przeciwnych kolorach czcionki zapisane zostały niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Wyżej, białą i wyraźną czcionką zapisana została nazwa apteki. Całość wizytówki dopełniona została grafiką przedstawiającą leki w sklepowym wózku, który został umieszczony w niebieskim kole.

CZARNA ŻMIJA

Tło wizytówki jest w turkusowym kolorze. Z lewej strony umieszczona została nazwa firmy. Z prawej, czarną czcionką wypisane zostały takie dane jak numer telefonu, adres apteki czy jej adres e-mail. Ikony informacyjne wraz z branżową grafiką zostały oddzielone białą kreską. Na odwrocie wizytówki znalazła się czarna grafika żmii aptecznej.

CZARNA PIGUŁKA

Połączenie prostoty z elegancją zawsze jest udane. Na białym tle wizytówki, wszystkie jej elementy są w czarnym kolorze. W ramce, obok ikon informacyjnych, zostały wypisane dane: numery telefonów, adres oraz dane internetowe. U góry, obok wyraźnej nazwy firmy umieszczona została branżowa grafika przedstawiająca czarną pigułkę z granulkami.

MIŁE I PRZYJEMNE KOLORY

Kolory biały i niebieski kojarzą się z czymś lekkim, miłym i przyjemnym. Jeżeli właśnie taka jest Twoja apteka ta wizytówka jest dla Ciebie. W projekcie została umieszczona figura geometryczna, który wychodzi z poza kadru i nadaje charakteru całej kompozycji. Bez problemu w widoczny sposób umieścisz logo firmy a poniżej potrzebne dane teleadresowe.

KIELICH I WĄŻ

Użyta grafika to odwieczny znak kojarzący się z punktami aptecznymi. Kielich symbolizuje dobrze wykonany bądź przepisany dla nas lek. Jasne błękitne tło powoduje, że projekt jest spokojny i dobrze się kojarzy. Nazwa firmy i dane teleadresowe na wizytówce umieszczone są do prawej przez co ładnie zamykają kompozycje całego projektu.

SZYBKI POWRÓT DO ZDROWIA

Nie ma wątpliwości, że wąż Eskulapa kojarzy się z niczym innym jak apteką. Symbolizuje on szybki powrót do zdrowia, a to ważne bo twoi klienci na pewno będą zadowoleni z Twoich usług. Białe tło i niebieska grafika pasują do siebie idealnie. Tylna część projektu zawiera logo, wyraźną nazwę apteki i miejsce na umieszczenie danych.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: