Wizytówki - Służba zdrowia

Należysz do grona osób, dla których dobro drugiego człowieka jest pierwszorzędnym aspektem. Czujesz się odpowiedzialny za każdą personę, którą bierzesz pod swoje skrzydła, próbując uśmierzyć ból, przeciwdziałać nawrotom chorób i zapobiegać innym dolegliwościom. Czas wykreować własną wizytówkę.
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Nie potrzebujesz reklamy, by mieć gro pacjentów przed swoim gabinetem, możesz jednak pomóc zapamiętać im niezbędne informacje, by Twoje usługi mogli polecić dalej. Czas wykreować własną wizytówkę. Nie potrzebujesz do tego wyspecjalizowanego zespołu – wystarczy Ci nasz edytor. Twoja reklama powstanie w paru prostych krokach. Pierwszym z nich będzie wybór odpowiedniego szablonu, kolejnym dokonanie personalizacji produktu. Wystarczy, że wzbogacisz formę o dane kontaktowe, specyfikację wykonywanego zawodu, czy logo, a wszystko nabierze sensu i charakteru. Teraz wystarczy zamówić odpowiednią ilość egzemplarzy, zaakceptować do druku i czekać na przesyłkę.

Pokaż, jak ważna jest dla Ciebie druga osoba i pozwól innym polecać Twoje usługi znajomym, zdobywając przy tym szeroką gamę Klientów.
Czytaj więcej
Pokaż:

MOŻNA WAM ZAUFAĆ

Kiedy w grę wchodzi opieka nad nowonarodzonym maleństwem, rodzice stają się o wiele bardziej wyczuleni i mniej ufni jeśli chodzi o opiekę usługową. Dlatego już od samego początku, od najmniejszej wizytówki, trzeba bardzo dbać o swój wizerunek. Nasza grafika przykuwa uwagę i zapada w pamięć, ale także budzi pozytywne emocje i zaufanie. To bardzo ważne, jeśli chcesz rodziców przekonać do swoich usług i zbudować wizerunek profesjonalnej firmy.

Z DBAŁOŚCI O SERCA

Jak na dłoni widać czym się zajmujesz. Na pierwszy plan wysuwa się symboliczne serce, za nim stoi fachowiec, który oferuje profesjonalną pomoc i opiekę. Taki jasny przekaz jest bardzo ważny, kiedy w grę wchodzi ludzkie życie i obawa o swoje zdrowie. Natomiast czerwone, symboliczne serce to detal, który przykuwa uwagę, pozostaje w pamięci i doskonale uruchamia właściwe skojarzenia. Podaj swoje imię i nazwisko na wizytówce albo nazwę kliniki oraz dane kontaktowe, zamów wizytówki z tą grafiką, a efekty przyjdą szybko.

CZARNY KADUCEUSZ

Tą wizytówkę cechuje prostota oraz elegancja. Biała wizytówka, w która uzupełniona została o czarne elementy. Na dole dane teleadresowe zostały oddzielone czarnymi kreskami. Wyżej zaprojektowano miejsce na zapisanie imienia i nazwiska pracownika oraz nazwę firmy. Całość projektu dopełniona została grafiką czarnego kadeceusza.

ZDROWA STRZYKAWKA

W białej ramce, czarną czcionką wypisane zostały niezbędne dane adresowe i kontaktowe. W lewym rogu ramki umieszczona została grafika strzykawki w białym kole. To wszystko umieszczone zostało na zielonym tle. Na odwrocie, tło jest białe, a kółko w grafice zielone. Całość składa się na bardzo udany i prosty w przekazie projekt.

APTECZKA MEDYCZNA

Przód wizytówki jest w kolorze czarnym. Z lewej strony umieszczona została grafika czerwonej apteczki. Z prawej białą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Czerwoną czcionką zapisana jest nazwa placówki. Na odwrocie wizytówki tło jest białe, a na środku umieszczono branżową grafikę.

BIAŁE JABŁKO Z KRZYŻEM

Przód wizytówki wypełniony jest niebieskim tłem. Białą czcionką wypisane są najważniejsze dane teleadresowe. Obok znajdują się czerwone ikony informacyjne. W lewym górnym rogu zaprojektowane jest miejsce na imię i nazwisko pracownika. Na końcu białej linii umieszczona została branżowa grafika, która znalazła się również na odwrocie wizytówki.

JABŁKO NA ZIELONYM TLE

Zielony kolor, oraz jabłko, to dwie rzeczy, które kojarzą się ze służbą medyczną. Zieleń jest kolorem zdrowia, podobnie jak jabłko z czerwonym krzyżem. Na zielonym tle, biała jest również czcionka, którą wypisane są wszystkie najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa placówki. Na odwrocie powtórzona została grafika jabłka z krzyżem.

LEKARZ ZE STETOSKOPEM

Na dole wizytówki został umieszczony biały pasek. Na nim, czarną czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak adres placówki, jej numer telefonu, czy dane internetowe. Wyżej, na cieńszym pasku zapisana została nazwa firmy. Całość dopełniona została przez branżową fotografię przedstawiającą lekarza ze stetoskopem.

ZIELONY KADECUSZ

Przód tej wizytówki został podzielony na cztery części. W lewym górnym rogu został umieszczony kadeceusz, symbol medycyny. Poniżej została umieszczona nazwa placówki oraz jej adres. W prawym, górnym rogu znajduje się miejsce na imię i nazwisko pracownika, a poniżej miejsce na numery telefonu oraz adresy e-mail. Wszystko zostało umieszczone na ciekawy biało-zielonym gradiencie.

NIEBIESKO-BIAŁE PASY

Jesteś przedstawicielem medycznym? Pracujesz w szpitalu? Ta wizytówka jest dla ciebie. Projekt został utrzymany w biało-niebieskim kolorze, kojarzącym się ze służbą zdrowia. Z przodu wizytówki znajdziemy: po lewej stronie, na niebieski pasie został umieszczony kadeceusz wpisany w „Gwiazdę życia”. W białym pasie znalazło się miejsce na najważniejsze dane.

KADUCEUSZEM W GWIEŹDZIE ŻYCIA

Kaduceusz umieszczony na tej wizytówce bezsprzecznie kojarzy się medycyna. Dodatkowo, aby utwierdzić klienta, że ma on do czynienia z osobą związaną z medycyną wpisano go w „Gwiazdę życia”. Kolory wizytówki są spokojnie i stonowane. Niebieska, prosta czcionka doskonale wybija się na białym tle, dzięki czemu łatwo będzie umieścić najważniejsze dane.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: