Wizytówki - Rehabilitacja

Pomoc niesiona innym przez Twoją osobę jest doceniana przez nie jednego człowieka. Właściwe wskazania, indywidualna pomoc i podejście do pacjenta sprawia, że jesteś poważany i czujesz się potrzebny. To dzięki temu jesteś spełnioną osobą. Do pełni szczęścia brakuje Tobie jednego elementu – reklamy.
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wiesz, że dobre prowadzenie zapewni Tobie popularność w branży, jednak zadowolonych Klientów nigdy nie jest dość dużo. Mamy dla Ciebie prosty program, dzięki któremu stworzysz osobistą wizytówkę. Nie musisz opierać wizji na drogich koncepcjach designerów. Wystarczy, że zaświta Ci w głowie dobry pomysł, który zaczniesz wcielać w życie. Dane kontaktowe, logo i motto przyświecające branży – to jedne z nieodzownych elementów, które powinny znaleźć się na małym panelu reklamowym.

Pokaż, że rehabilitacja to nie tylko praca – to kontakt z drugim człowiekiem i pozytywna energia, którą dzielisz się ze światem. Zdeklasuj konkurencję stawiając na solidną podstawę. Bądź mistrzem medycznego królestwa.
Czytaj więcej
Pokaż:

W TROSCE O ZDROWIE

Właściciel gabinetu rehabilitacyjnego lub sklepu oferującego specyfiki przeciwbólowe, kręgarz fizjoterapeuta – te osoby powinny zainteresować się ową wyjątkową wizytówką. Dzięki zastosowaniu stonowanej kolorystyki z czerwonym elementem potencjalny klient od razu zdaje sobie sprawę z tego, z kim ma do czynienia. To znakomity sposób na podkreślenie swojej fachowości, profesjonalizmu i poświecenia pracy. Świetna widoczność liter na jasnoszarym tle to także bardzo istotna zaleta. Oto wizytówka, która przyniesie sukces w branży!

ZŁAMANA KOŚĆ

Wizytówka optycznie została podzielona na dwie części. Z lewej na białym tle, czarną czcionką zostały wypisane niezbędne dane kontaktowe i adresowe. Z prawej, na czarnym tle znalazła się grafika przedstawiająca całą ludzką kość. Na odwrocie wizytówki, które ma czarne tło znalazła się grafika złamanej kości.

CZŁOWIEK Z GIPSEM

Tło tej wizytówki jest w kolorze jasnego turkusu. Na trzech białych paskach, turkusową czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. W lewym górnym rogu została umieszczona branżowa grafika przedstawiająca postać z nogą w gipsie i kulą. Obok umieszczona została nazwa przychodni. Na odwrocie wizytówki powtórzona została branżowa grafika.

SKRZYŻOWANE KULE

Skrzyżowane kule, Medycyna, Rehabilitacja - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Na jasnoniebieskim tle wizytówki, czarną czcionką zostały zapisane takie dane jak: nazwisko lekarza, numery telefonów, adres placówki oraz dane internetowe. W górnej części został poprowadzony biały pasek, na którym umieszczone zostały dwie skrzyżowane kule. Grafika została umieszczona również na odwrocie wizytówki.

DREWNIANY MANEKIN

Przekaz tej wizytówki jest bardzo prosty. Dzięki twojej pomocy uda się rozruszać nawet najbardziej zastane kości i stawy, które sprawiają wrażenie, że są z drewna. Na zdjęciu drewnianego manekina, ćwiczącego z piłką rehabilitacyjną, został nałożony żółty, półprzezroczysty pasek, na którym znalazły się niezbędne dane kontaktowe, a powyżej niego dopisane zostały dane osobowe.

DREWNIANY MANEKIN NA PIŁCE

Drewniany manekin może być alegorią człowieka mającego problemy z poruszaniem się. Oparty o piłkę do ćwiczeń wskazuję, że każdy pacjent jest wstanie dojść do pełni sił, dzięki pracy z doskonałym rehabilitantem. Żółte elementy na wizytówce przykuwają uwagę, a czarna czcionka doskonale wybija się na jasnym tle.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: