Wizytówki - Adwokat

Doskonały prawnik zna odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Wiesz, jakich porad prawnych udzielić, oraz jak pomów w kryzysowych sytuacjach. Nie ważne, komu pomagasz, ważne, że potrafisz odnaleźć się na stanowisku. Czy poza pracą interesuje Cię coś jeszcze? Jeśli nie, może zajmiesz się projektowaniem? Czas na przyjemne z pożytecznym – zaprojektuj oryginalną, spersonalizowaną wizytówkę i zdobądź nowych Klientów!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Wszystko będzie możliwe dzięki naszemu intuicyjnemu programowi do tworzenia małych reklam. Wizytówki adwokata będą najodpowiedniejszą formą na początek działalności. Każdy, kto będzie potrzebował porady, pod ręką będzie miał Twoje dane kontaktowe. Zacznij od wybrania bazy. Odpowiedni szablon z kategorii wizytówka adwokat odzwierciedli charakter Twojego zawodu. Dodaj najpotrzebniejsze informacje, dane kontaktowe, znak graficzny i zatwierdź projekt do druku. Po przygotowaniu odpowiedniej ilości egzemplarzy wyślemy finalny produkt pod podany przez Ciebie adres. Pokaż, kto rządzi w prawniczym biznesie. Pomagaj ludziom i odnoś sukcesy w branży! Liczymy na Ciebie!
Czytaj więcej
Pokaż:

PRESTIŻOWY WIZERUNEK GODNY KANCELARII

Kancelaria prawnicza to miejsce, które powinno budzić szacunek i zaufanie, ponieważ tylko wtedy klienci bez obaw opowiadają o życiowych perturbacjach i oddają takie sprawy w ręce fachowców. Ważny jest także prestiżowy wizerunek, to bowiem sprawia, że chętniej powierzają np. sprawy majątkowe. Nasza grafika ma w sobie wszystko, czego potrzeba, by sugestywnie polecać waszą kancelarię. A głęboka zieleń daje nadzieję na pozytywne rozstrzygnięcia.

WIZYTÓWKA DLA PRESTIŻOWEJ KANCELARII

Grafika, którą mamy tutaj do zaproponowania ma wszystkie konieczne cechy, aby godnie reprezentowała twoją kancelarię i budowała jej pozytywny wizerunek. Jest wykonana w modnych kolorach, co zawsze oznacza, że firma podąża za nowościami. Jest czytelna, dzięki czemu klient wygodnie skorzysta z danych kontaktowych. Jest bardzo sugestywna, bo użyliśmy znanego symbolu. Jest także bardzo elegancka, a dzięki dodanym srebrzeniom stała się w gustowny sposób wytworna i prestiżowa, co świetnie podkreśli wysoki poziom usług kancelarii.

GRAFIKA, KTÓRA AUTOMATYCZNIE BUDZI RESPEKT

Zarówno konkretny prawnik, jak i cała kancelaria powinien koniecznie budzić u klientów określone wrażenie. Ważne jest tutaj zaufanie, respekt i przekonanie o wiedzy prawniczej na wysokim poziomie oraz doświadczeniu w stosowaniu prawa. Nasze eleganckie połączenie bieli ze szlachetnym granatem oraz harmonijne ułożenie detali to dobry początek budowania takiego wizerunku.

LITERA PRAWA

Właściciele kancelarii adwokackich z całą pewnością zdają sobie sprawę z tego, że konkurencja w ich branży jest dziś naprawdę duża i należy postarać się o nowoczesną formę reklamy. Warto zatem sprawić sobie stylowy model wizytówki, dzięki któremu można dać się poznać szerokiemu gronu odbiorców. Ten stylowy model charakteryzuje jasności przejrzystość, jest stworzony z dużą dawką prostoty w najlepszym stylu, dzięki czemu cechuje go funkcjonalność. Nie zapomniano także o zastosowaniu bardzo ciekawej kolorystyki, która zadecydowała o tym, że jest to wizytówka, która realnie pozwala na zdobycie nowych klientów i tym samym uzyskanie większych dochodów przez firmę.

NA SZALI POSTAWIONYCH SPRAW

Ważność zawodu nie zależy od Ciebie, tylko od pełnionej funkcji. Doskonała wizytówka z motywem wagi to sposób na wykreowanie u Klientów zdania na Twój temat. Wykaż się profesjonalnym podejściem do fachu i stań w szranki z konkurencją. Fantastyczna propozycja pozwoli każdemu adwokatowi, notariuszowi oraz prawnikowi osiągnąć wyżyny biznesu. Jeśli stawiasz na szali różne sprawy, daj tym razem sobie szansę – dziś jest Twoja kolej. Ty jesteś najważniejszy – pokaż to i pokonaj wszelkie trudności!

WYGRYWA TEN, KTO ZNA PRAWO!

Wielu ludzi próbując ominąć prawo łapie się na małych kruczkach, które często są niewybaczalne. Ty jednak znasz dobrze ten grunt i nie dasz się tak łatwo wywieźć na manowce. Nie czekaj, aż konkurencja przejmie Twoich Klientów. Już dziś pokaż, kto zna prawo! Wizytówka z motywem prawniczym będzie wspaniałym proporczykiem reklamowym dla adwokata, notariusza czy też prawnika.

ADWOKAT Z AKTAMI

Wizytówka przyciąga eleganckim zdjęciem, z którego bije profesjonalizmem, który wymagany jest w tej branży. Na dole wizytówki został umieszczony półprzezroczysty niebieski pasek. Na nim, białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane telefoniczne, adresowe oraz internetowe. W lewym górnym rogu znalazło się miejsce na dane osobowe.

MŁOTEK SĘDZIOWSKI I PARAGRAF

Jesteś adwokatem lub radcą prawnym? Jeśli tak, to ta wizytówka czeka właśnie na ciebie. W górnej części, na biały tle umieszczona została branżowa grafika, przedstawiająca młotek sędziowski oraz paragraf. Na brązowym tle, w dolnej części wizytówki, wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane teleadresowe oraz nazwa kancelarii.

NIEBIESKA SYLWETKA MĘŻCZYZNY

Grafika mężczyzny w garniturze daje poczucie profesjonalnego podejścia do sprawy. Bez wątpienia nasuwa się skojarzenie związane z prawnikiem. Męska sylwetka może posłużyć za logo Twojej kancelarii. Przód wizytówki pozwala na umieszczenie na jasnej belce nazwy firmy czy imienia i nazwiska. Poniżej istnieje możliwość umieszczenia w kolejności potrzebnych danych teleadresowych.

WAGA SPRAWIEDLIWOŚCI

Wizytówka zachowana z niebieskiej kolorystyce daje poczucie profesjonalizmu. Waga, która jest symbolem, od razu kojarzy się z prawem. Przód projektu został podzielony na dwie części w innych kolorach. Na jaśniejszej umieścisz swoje nazwisko bądź nazwę kancelarii. Ciemny dół pozwala jasną czcionką w wyraźny sposób umieścisz adres czy numer telefonu do firmy.

WAGA NA SZARYM TLE

Ciekawy szary deseń, na którym znajduje się waga sprawiedliwości nasuwa na myśl z jaką profesją mamy do czynienia. Pomysłowy podział z przodu strony pozwala na umieszczenie wszystkich potrzebnych dla Twoich klientów danych. Z Twoją kancelarią szala sprawiedliwości na pewno przechyli się na korzyść Twojego klienta.

POSTAĆ Z PARAGRAFEM

Ciemnogranatowa wizytówka z postacią mężczyzny, który trzyma w ręku znak paragrafu kojarzy się z pracą prawnika. Daje to poczucie z profesjonalnych podejściem do sprawy. Postać z przodu wizytówki zamiast głowy ma umieszczony symbol prawniczy co sugeruje
dużo wiedze jaką posługuje się każdy prawnik. Po lewej stronie swobodnie umieścisz dane teleadresowe swojej kancelarii.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: