Wizytówki - Kancelaria adwokacka

Jesteś doskonałym doradcą. Wiesz, jak sprawnie poruszać się po świecie pełnym prawnych zasad, kruczków i haczyków. Każdy, kto znajduje się w potrzebie powinien postawić właśnie na Twoją osobę. Klasa i wiedza to dwie cechy determinujące postawę godną podziwu. Czas zająć się promocją swojego małego królestwa. Weź prawy w swoje ręce i dzięki naszemu prostemu programowi wykreuj spersonalizowaną wizytówkę. Czas wzbić się na wyżyny adwokackiego świata!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Spośród szablonów dostępnych w serwisie, wybierz ten, który najbardziej odzwierciedla Twój fach. Gdy baza będzie już gotowa, zastanów się nad tekstem, który umieścisz. Pamiętaj, by forma nie przytłoczyła treści. Warto znaleźć miejsce na dane kontaktowe oraz ewentualne logo. Dzięki możliwości osobistego zaprojektowania wizytówki zmniejsza się ryzyko, iż nie spodoba się głównemu krytykowi – Tobie. Pokaż, że doskonale wiesz, „z czy to się je”. Nie daj sobie wejść na głowę konkurencji. Dzięki naszym wizytówkom sukces będzie gwarantowany. Ciesz się z ostatnich wolniejszych dni, bo szykuje się duuużo pracy.
Czytaj więcej
Pokaż:

PRESTIŻOWA OBSŁUGA PRAWNA

Butelkowa zieleń to kolor, który ostatnio wrócił do łask i dobrze. To piękna, wytworna barwa, która dodaje wytwornego szyku odzieży, wnętrzom oraz materiałom reklamowym, takim jak nasza wizytówka. Jest przy okazji doskonałym tłem dla złotych detali, co skrzętnie wykorzystaliśmy podczas projektowania tej grafiki. Ciekawy kontrast stanowi biała część, która ładnie eksponuje nazwę kancelarii oraz przydatne dane kontaktowe. Całość prezentuje się elegancko, wytwornie, a także budzi respekt i zaufanie.

PONADCZASOWY WYGLĄD PRAWA

Dla kancelarii adwokackich, radcowskich i innych podmiotów świadczących usługi z zakresu obsługi prawnej przygotowaliśmy elegancką propozycję wizytówek. Odpowiednia symbolika od razu generuje właściwe skojarzenia i sprawia, że wasz potencjalny klient zapamięta ten wzór, a tym samym zawsze szybciej odnajdzie karnet.
Wytworny wygląd całości z pewnością przyczyni się do tworzenia wizerunku kancelarii, która jest w pełni godna zaufania i zapewnia wysoki poziom świadczonych usług. Na naszej stronie sami wybierzecie wariant kolorystyczny i odpowiedni krój czcionki.

RĘKA SPRAWIEDLIWOŚCI

Kancelaria adwokata albo radcy prawnego musi zadbać o nowoczesną i sprawdzoną zarazem formę reklamy, tylko wtedy ma ona szansę na sukces. Dlatego też powstała owa gustowna wizytówka, która przedstawia postać Temidy, kojarzącej się jednoznacznie z wymiarem sprawiedliwości, na białym tle. Staranność wykonania owego egzemplarza i jego trwałość i wytrzymałość zadecydowały o jego ogromnej popularności. Warto w ten sposób podkreślić swój profesjonalizm i ciągłą dbałość o to, by być jeszcze lepszym w świecie pełnym prawnych ustaw. Ci, którzy już zdecydowali się na złożenie zamówienia, docenili już zalety tego modelu, dołącz do nich i Ty!

W SŁUŻBIE SPRAWIEDLIWOŚCI

Właściciele kancelarii adwokackiej, prokuratorzy lub radcy prawni na pewno będą zainteresowani tym właśnie projektem. Wizytówka powstała z wielką dbałością o szczegóły, dzięki czemu wyróżnia ją ponadprzeciętna elegancja. Połączenie zieleni i bieli sprawdza się tutaj wprost idealnie. Pojawia się także będąca symbolem sprawiedliwości waga, dzięki której już po jednym spojrzeniu na ów egzemplarz wiadomo dokładnie, z jaką branżą mamy do czynienia. Świetna widoczność danych kontaktowych to również wielka zaleta tego właśnie modelu. Każdy, kto związany jest z branżą prawniczą, powinien wybrać ten egzemplarz wizytówki, podkreślając dzięki temu swój profesjonalizm!

WAŻYĆ TO, CO WAŻNE

Świat często kojarzy Nam się z niezmierzonym złem, wieczną pogonią za pięknem, które często okazuje się złudne i bez wartości. Odnajdź swój spokój i pokaż światu, że istnieje to, czego od zawsze poszukują. Jeśli prowadzisz kancelarię adwokacką, jesteś prawnikiem bądź doradcą prawnym powiedz wszystkim: JESTEM! za pomocą odpowiedniej wizytówki. Niech świat zacznie wierzyć w zmiany na lepsze, by bez przeszkód stawać się lepszym.

NA SZALI DOBRA I ZWYCIĘSTWA

Każda sprawa jest dla Ciebie ważna – ważne jest, by wygrać, odnieść sukces i dać konkurencji poczucie, że są lepsi na rynku. Adwokat, doradca prawny, prawnik bądź specjalista ds. prawnych są zawodami nie tak powszechnymi, aczkolwiek znaczącymi. Wizytówka z motywem szali będzie właściwym środkiem reklamowym dla wyżej wymienionych zawodów. Czas na ugruntowanie swojej pozycji na rynku – niech każdy się dowie, co może zyskać korzystając z Twoich usług!

WAGA SPRAWIEDLIWOŚCI

Zdjęcie użyte do tego projektu na pewno przyciągnie klientów. Jego wymowa jest prosta i nie pozostawia wątpliwości, czym się zajmujesz. Z prawej strony wagi, czarną, elegancką czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane teleadresowe. W lewym górnym rogu umieszczona została nazwa twojej kancelarii.

CZARNA KOLUMNA

Wizytówka została oblana szarym tłem. W trzech czarnych ramkach zostały wypisane najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej, grubszą czcionką została zapisana nazwa kancelarii. Na samej górze znalazła się cześć grafiki przedstawiającej kolumnę. Grafika w całości została umieszczona na odwrocie wizytówki.

MŁOTEK SĘDZIOWSKI

Wizytówka pracownika branży prawnej powinna być stonowana i bez zbędnych, krzykliwych elementów. Na delikatnym tle, z prawej strony umieszczona została grafika młotka sędziowskiego. Umieszczona została również na odwrocie wizytówki, jednak tam jest w kolorze. Niezbędne dane teleadresowe oraz osobowe zostały zapisane czarną czcionką.

STOS KSIĄŻEK

Z przodu wizytówki, u góry na czarnym tle znalazło się miejsce na imię i nazwisko oraz specjalizację prawnika. Poniżej, białą, wyraźną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane kontaktowe. Na odwrocie, również na czarny tle, znalazły się białe prostokąty, które swoim ułożeniem przypominają stos książek. Poniżej, na białym tle, została wypisana nazwa kancelarii.

CZARNE KOLUMNY

Grafika umieszczona na środku tyłu wizytówki nasuwa skojarzenia z Rzymem, a co za tym idzie z prawem. Kolumny mogą również posłużyć, jako logo Twojej kancelarii. Przednia część projektu to pomniejszona na środku grafika, pod która można umieścić nazwę swojej kancelarii. Natomiast poniżej w linii prostej wypiszesz pozostałe dane teleadresowe.

JASNY PARAGRAF

Ciemne tło wizytówki pozwala na umieszczenie w widoczny sposób znaku charakterystycznego dla branży prawniczej. Na tyle wizytówki obok paragrafu możesz umieścić nazwę swojej kancelarii. Przednia część projektu to charakterystyczny symbol, który dosunięty jest do lewej strony wizytówki, co pozwala na umieszczenie po przeciwnej stronie danych teleadresowych.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: