Wizytówki - Radca Prawny

Twoja praca opiera się przede wszystkim na pomocy. Doskonale radzisz sobie z udzielaniem porad prawnych, opinii czy też występowaniem przed najwyższym sądem. Nie boisz się wyzwań, dlatego też warto Ci zaufać. Pokaż światu, że masz głowę na karku. Kategoria wizytówka radca prawny jest własnie dla Ciebie. Proponujemy, abyś przysiadł na moment i wykreował spersonalizowaną wizytówkę, która pomoże rozsławić Twoje imię i zdobyć kilku nowych Klientów. Świat czeka na Ciebie, nie pozwól by trwało to za długo!
Kategorie
Kategorie
Załaduj własny projekt Zleć wykonanie projektu
Historia Twojego zawodu jest długa i pełna chwały. Pozwól sobie na kierowanie się intuicją, a nie kruczkami prawnymi, kodeksami i ustawami. Usiądź przed laptopem i korzystając z naszego programu wykonaj projekt wizytówki marzeń. Nie musisz liczyć na drugą osobę – sam jesteś w stanie być pomysłodawcą i projektantem. Wybierz odpowiedni szablon, dodaj informacje na temat usług, dane kontaktowe. Ważne, aby wizytówka radcy prawnego była przejrzysta i czytelna. Twoją idealną wizję wydrukujemy i przyślemy pod podany w formularzu adres. Bądź dobrym radcą i dobrym człowiekiem. Ludzie poznają się na Tobie, a dzięki wizytówkom zaproponują Twoje usługi innym.
Czytaj więcej
Pokaż:

USŁUGI PRAWNE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Szeroko pojęte usługi prawne to zarówno kancelarie adwokackie czy radcowskie, ale także notarialne oraz firmy biorące udział w tworzeniu prawodawstwa w Polsce jako podmioty konsultacyjne. Ich wizerunek musi być nienaganny, musi konieczne budzić szacunek i ogólne zaufanie społeczne. Także reklama w swojej podstawowej formie czyli wizytówka, musi być osadzona w takim właśnie klimacie. Mamy więc dla was specjalną grafikę, która jest elegancka, a dzięki złoceniom także gustownie wytworna. Wpada w oko, ale nie narzuca się krzykliwymi detalami. Jej moc tkwi w prostocie.

LITERA PRAWA

Oto idealna propozycja dla radcy prawnego, który pragnie w pozytywny sposób wyróżnić się na tle konkurencji. Elegancki model wizytówki nawiązujący do klasycznych projektów wykonano z ponadprzeciętną dbałością o detale. Biel połączono tutaj z granatem, całość zaś prezentuje się niezwykle stylowo. Egzemplarz wykonany został z dbałością o detale, dlatego w pełni podkreśla profesjonalizm właściciela. Stworzono go z wysokiej jakości materiałów, by prezentował się nieskazitelnie. Oto jest znakomita metoda na to, poszerzyć grono swoich potencjalnych klientów i być właścicielem znakomicie prosperującej kancelarii!

PRAWO PRZEDE WSZYSTKIM!

Model, który idealnie sprawdzi się w przypadku radcy prawnego, adwokata bądź też prokuratora – oto on! Zadbano wprost rewelacyjnie o to, by w jak najwyższym stopniu podkreślić profesjonalizm i chęć ciągłego rozwijania się jego właściciela – i w pełni się to udało. Zastosowane zostały klasyczne barwy, delikatna szarość w połączeniu z bielą prezentują się szalenie elegancko. Na takim tle czcionka będzie bardzo dobrze widoczna, co jest kolejną zaletą tego modelu. Wszyscy, dla których zawiłości prawa są codziennym zajęciem, powinni zdecydować się na ten właśnie egzemplarz, na pewno tego nie pożałują!

STAWIAĆ NA SZALI ZWYCIĘSTWA

Wiesz, jak ważne jest dokładne przeanalizowanie sprawy, zbadanie stanu rzeczy i bezbłędne oceny. Jeśli dobro każdego Klienta jest dla Ciebie najcenniejszą kwestią, powinieneś pomyśleć o idealnej reklamie swoich usług. Jeśli zajmujesz się doradztwem, prowadzisz usługi rzeczoznawcze, sądowe, jesteś detektywem – wizytówka z motywem szalki będzie ciekawym nawiązaniem do Twojego fachu. Stawiaj zwycięstwo na szali – niech nie będzie elementem przetargowym, a wynikiem każdej sprawy.

ZIELONA KOLUMNA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole, na zielonym tle, białą czcionką wypisane są takie dane jak: numery telefonu, adres firmy oraz strona internetowa i adres e-mail. Wyżej na białym tle, zieloną czcionką zapisana została nazwa firmy. Zielona jest również kolumna umieszczona na środku wizytówki.

KOLUMNA NA NIEBIESKIM TLE

Wizytówka została oblana szarym tłem. Na jaśniejszych paskach, wypisane zostały numery telefonów oraz adres e-mail. Pomiędzy nimi znalazły się wypisane dane adresowe oraz strona internetowa. W białym, grubym pasku umieszczona została nazwa przedsiębiorstwa. Całość dopełniona jest przez branżową grafikę w niebieskim kole.

WAGA PRAWNICZA

Ciemno zielone tło pozwala na wybicie się z niego wagi, która bez wątpienie kojarzy się nam z prawem. Grafika może posłużyć za logo Twojej kancelarii. Przednia część projektu została wzbogacona o niebieski pasek. Możesz na nim swobodnie umieścić potrzebne dane teleadresowe i nie zaburzy to kompozycji projektu.

GRAFITOWY PARAGRAF

Nie ma wątpliwości, z jaką branżą kojarzy się ten projekt. Znak paragrafu pozwala na te skojarzenia. Wizytówka została stworzona z dwóch kolorów, grafitu i bieli. Tył projektu jest bardzo prosty, ale i czytelny. Przednia część wizytówki pozwala na białym tle wypisać czarną czcionką potrzebne dane teleadresowe.

OTWARTA KSIĘGA

Otwarta księga będąca na tle wizytówki może świadczyć o dużej wiedzy, jaką prezentuje nam jej właściciel. Bez wątpienia każdy adwokat czy radca prawny powinien taką posiadać. Ciemne tło pozwala na widoczne umieszczenie księgi z tyłu wizytówki. Przednia część posiada bordowy pasek, na którym z łatwością wypiszesz potrzebne dane teleadresowe.

DŁOŃ PODPISUJĄCA DOKUMENTY

Turkusowe tło i podpisująca dłoń dokumenty kojarzy się bez wątpienia z prawnikami bądź notariuszami. Centralne ułożenie grafiki z tyłu projektu pozwala na odniesienie się do branży, z jaką jest związana. Przednia część wizytówki posiada czytelnie ułożone dane teleadresowe i zawiera grafikę, które zamyka całą kompozycję.

SPADAJĄCE PARAGRAFY

Radca prawny musi znać prawie każdy paragraf, dlatego została umieszczona grafika spadających znaczków paragrafu. Dzięki temu, klientom będziesz kojarzył się z kompetencją i dużą wiedzą. Po prawej strony znalazły się najważniejsze dane, oraz w osobnym prostokącie twoje imię i nazwisko. Z drugiej strony, dla wzmocnienia efektu został powtórzony wzór paragrafów.
Nie znalazłeś odpowiedniego wzoru dla siebie? Design Zleć wykonanie indywidualnego projektu

Pokaż: