Wizytówki online Strona 41

Pokaż:

BIAŁA KAWIARKA

Masz kawiarnie? Serwujesz najlepszą kawę w mieście? Jeśli tak to ten projekt jest dla ciebie. Na jasnym tle w paski, znajduje się grafika białej kawiarki pełnej kawy. Niżej, czarną czcionką zapisana jest nazwa lokalu. W trzech białych paskach wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Grafika kawiarki została umieszczona również na odwrocie wizytówki.

TRZY BUTELKI

Projekt tej wizytówki jest orientacji pionowej. Na górze znajduje się grafika trzech butelek. Niżej zapisana jest nazwa firmy. Pod czarną kreską, również białą czcionką wypisane są: numer telefonu, strona internetowa, adres firmy oraz e-mail. Z prawej strony danych teleadresowych umieszczone są ikony informacyjne. Tło wizytówki jest w kolorze niebieskim.

NIEBIESKA RAKIETA

Wizytówka pokryta jest pomarańczowym tłem. Białą czcionką wypisane są: imię i nazwisko, numery telefonów, adres firmy oraz dane internetowe. Z prawej strony znajduje się półprzezroczysta grafika rakiety, która również umieszczona jest obok imienia i nazwiska. Rakieta znajduje się również na odwrocie wizytówki.

BIAŁY KOŃ SZACHOWY

Wyjątkowa wizytówka, dla wyjątkowej osoby. Tło, z obu stron wizytówki jest czarne. Białą czcionką wypisane zostały dane adresowe i telefoniczne. Wyżej znalazło się miejsce na zapisanie danych osobowych. Nad nimi umieszczona została grafika przedstawiająca białego konia szachowego, który pojawił się również na odwrocie wizytówki.

PĘKNIĘTA DESKA

Jeśli zdjęcie ma przyciągnąć wzrok potencjalnego klienta, to ta wizytówka będzie miała duże powodzenie. Z obu stron znajduje się hipnotyzujące zdjęcie, ze świetnymi kolorami. Z przodu nad deską, grubą czarną czcionką zapisano imię i nazwisko. Wyżej delikatniejszą czcionką, wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe.

KOLOROWE GÓRY

Na niebieskim tle wizytówki, elementy zostały rozmieszczone tak, aby nic ze sobą nie kolidowało. Na dole, białą czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe oraz ikony informacyjne. Wyżej umieszczone zostały dane osobowe. Na samej górze oraz na odwrocie wizytówki umieszczona została górska grafika.

SŁOŃCE ZA GÓRAMI

Przód wizytówki pokryty jest białym kolorem. Z lewej strony, grubą niebieską czcionką zapisane jest imię i nazwisko. Na środku puszczony został niebieski pasek, na którym umieszczone zostały ikony informacyjne. Na jego końcu znajduje się branżowa grafika. Z prawej strony również niebieską czcionką zapisane są najważniejsze dane teleadresowe.

LODOWY KRAJOBRAZ

Wizytówka została pokryta niebieskim tłem, które przypomina zamarzniętą tafle wody. Wzdłuż wizytówki został poprowadzony jaśniejszy pasek, na którym znalazły się wypisane niezbędne dane teleadresowe. Nad nimi umieszczono grafikę przedstawiający ośnieżone góry. Po przeciwnej stronie znalazło się miejsce na zapisane imienia i nazwiska.

ZA GÓRAMI, ZA LASAMI

Na środku wizytówki został umieszczony biały pasek, na którym zaprojektowane jest miejsce na zapisanie imienia i nazwiska bądź nazwy firmy. Reszta wizytówki jest zielona. Na dole białą czcionką wypisane zostały najistotniejsze dane teleadresowe. Całość dopełniona została grafiką przedstawiającą lasy i góry.

ŻÓŁTE SZCZYTY

Do czarnej czcionki warto dopasować żywy kolor. Dlatego w tej wizytówce tło jest żółte. Na dole zaprojektowane zostało miejsce na wypisanie najważniejszych danych adresowych i telefonicznych. Wyżej, grubszą czcionką wypisane zostało imię i nazwisko. Na samej górze w jednym z trzech prostokątów znalazła się górska grafika.

SŁOŃCE ZA HORYZONTEM

Wizytówka została pokryta zielonym tłem. Na dole, białą delikatną czcionką wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe. Wyżej większym rozmiarem czcionki zaprojektowane jest miejsce na imię i nazwisko lub nazwę firmy. Tło pokryte jest kilkunastoma chmurkami. Na odwrocie wizytówki, po za chmurami umieszczone jest słońce chowające się za horyzontem.

PROFIL KOBIETY

Wizytówka jest w orientacji pionowej. Czerwonym kolorem została oblana cała wizytówka. Z przodu, na samej górze umieszczono została grafika przedstawiająca profil kobiety. Niżej zaprojektowane jest miejsce na nazwę firmy lub nazwisko pracownika. Na samym dole wypisane zostały niezbędne dane teleadresowe.

INSTALACJA ELEKTRONICZNA

Wizytówka została podzielona na dwie części. Na dole tło jest białe, a na nim znalazły się niebieskie i czarne elementy. Czarną czcionką zapisane zostały najważniejsze dane teleadresowe. Wyżej na niebiesko zapisane zostały dane osobowe. Niebieskie tło, które znajduje się w górnej części wizytówki uzupełnione jest o branżową grafikę.

BIAŁY ROBOT

Biały robot, Motywy, Elektronika - Wizytówki Netprint
4 kolory do wyboru
Wizytówka ma granatowe tło. Białą grubą czcionką zapisane jest imię i nazwisko pracownika. Niż pod białą kreską wypisane zostały niezbędne dane telefoniczne i adresowe. Z przodu umieszczona została również półprzezroczysta grafika robota. Ilustracja białego robota powtarza się również na odwrocie wizytówki.

CZARNY ROBOT

Tło tej wizytówki jest ciemnoniebieskie. Żółtą czcionką wypisane zostały: adres firmy, numery telefonów oraz dane internetowe oddzielone od siebie żółtą linią. Wyżej w żółtym pasku zaprojektowane zostało miejsce na zapisana nazwy firmy lub imię i nazwisko pracownika. Z prawej strony w zielonym kółku umieszczony został czarny robot.

ELEKTRONIKA JAK DRZEWO

Tło wizytówki, z obu stron jest w kolorze zielonym. Z lewej strony umieszczone są dane osobowe, a nad nimi delikatniejszą czcionką wypisane najważniejsze informację o adresach i numerach telefonów. Z prawej strony znalazła się branżowa grafika przedstawiająca układ elektroniczny przypominający swoim kształtem drzewo.

POSTAĆ W KAPELUSZU

Prawa strona tej wizytówki zawiera najważniejsze dane, takie jak: adres lokalu, numery telefonów oraz adres e-mail i stronę internetową. Przez środek został puszczony biały pasek, w którym umieszczone zostały ikony informacyjne. Z prawej strony umieszczona została grafika przedstawiająca postać w kapeluszu. Pod nią jest miejsce na imię i nazwisko.

SZALONY NAUKOWIEC

Przód wizytówki pokryty jest ciemnym tłem. W białym, najgrubszym pasku umieszczona została nazwa firmy. Niżej, w cienkich paskach umieszczone zostały: numer telefonu oraz strona internetowa. Pomiędzy nimi wypisane zostały: adres e-mail i adres lokalu. Na odwrocie znalazła się grafika szalonego naukowca.

POSTAĆ DETEKTYWA

Prowadzisz biuro detektywistyczne? Potrafisz dowiedzieć się wszelkich informacji na temat firm lub ludzi? Jeśli tak to ta wizytówka została stworzona specjalnie dla ciebie. Na białym tle umieszczone zostały brązowe elementy. Z lewej strony umieszczone zostały dane osobowe, telefoniczne i adresowe. Z prawej umieszczona jest branżowa grafika.

KLASYCZNY WZÓR

Powraca moda na klasyczne ornamenty. Właśnie dlatego, w tym projekcie tło stworzone zostało z takiego klasycznego ornamentu. Z przodu, przez środek poprowadzony został brązowy pasek, na którym białą czcionką wypisane zostały wszystkie niezbędne dane, takie jak imię i nazwisko czy numery telefonów oraz adres firmy.

KLASYCZNE RAMKA

Zajmujesz się tworzeniem ram do obrazów, obramowań do luster, albo renowacją ram? Jeśli tak to ta wizytówka została stworzona specjalnie z myślą o twojej branży. Na szarym tle, białą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze informacje. Niżej znalazła się grafika klasycznej ramki np. dla lustra. Grafika znalazła się również na odwrocie wizytówki.

JASNY ORNAMENT

Jednym z kolorów idealnie pasujących do klasycznych wizytówek jest brąz. Właśnie dlatego, taki kolor znalazł się w tym projekcie. Na samej górze znalazła się delikatna grafika jasnego ornamentu. Została ona również wykorzystana na odwrocie wizytówki. Imię i nazwisko zostało zapisane grubą i wyraźną czcionką. Delikatniejszą wypisane zostały dane teleadresowe.

ŻÓŁTY WZÓR

Ciekawa grafika tej wizytówki na pewno przyciągnie wzrok twoich potencjalnych klientów. Tło wizytówki jest w kolorze niebieski, dlatego świetnie sprawdziło się tutaj umieszczenie żółtego, klasycznego ornamentu. Z lewej strony białą czcionką wypisane zostały wszystkie najważniejsze dane adresowe, kontaktowe i osobowe.

ORYGINALNE WYKOŃCZENIA

Na żółtym tle wizytówki umieszczony został ciemnoszary prostokąt, który na swoich końcach ma oryginalne wykończenia, tworzą projekt jednocześnie stylowy i nowoczesny. W prostokącie, żółtą czcionką wypisane zostały najważniejsze dane teleadresowe i osobowe. Na odwrocie wizytówki znalazło się ciekawe zdobienie.

Pokaż: